Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szeretőnek lenni!? fórum

Szeretőnek lenni!? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Szeretőnek lenni!?

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2382. image13 (válaszként erre: 2381. - Morcika22)
2020. dec. 3. 19:57
Pld-ul olyan ajándék,aminek még a férje is őrül! Szex csipkés átlátszó tanga.Én igazából élményekkel szoktam meglepni a szerelmemet. Intim wellness,melynél 3-4 órán keresztül csak a mi használhatjuk a teljes wellness részleget.Vgay olyan étterembe viszem,ami valamitől különleges pld Japán-Indiai-Mongol,vagy halászcsárda panzió,ahol szintén több órára mienk a panzió legszebb szobája,melynek teraszról látod a Tiszát,és a szobában szolgálják fel neked,amit rendelsz.Lényeg az,hogy korlátlanul élvezhetjük egymás társaságát is közben.
2381. Morcika22
2020. dec. 3. 18:57

És akkor egy aktuális kérdés :)


Szeretőnek milyen ajándék? :) Amit ugye nem vihet haza...

2380. image13 (válaszként erre: 2379. - Morcika22)
2020. dec. 3. 16:40
Kinek milyen az igénye, és a teherbírása.
2379. Morcika22 (válaszként erre: 2378. - Image13)
2020. dec. 3. 15:53
Tudod, van amiből elég egy is :) :) :)
2378. image13 (válaszként erre: 2377. - Morcika22)
2020. dec. 3. 13:19
Nos! pedig ez az oldal róluk szól!!
2377. Morcika22 (válaszként erre: 2376. - Image13)
2020. dec. 3. 06:56
Igen, példa mindenre van. De a jó az, h nekem minden példában nincs kényszerem részt venni 🤣
2376. image13 (válaszként erre: 2375. - Morcika22)
2020. dec. 2. 23:22
Igen általában valóban így van.Bár van néhány szoba,ahova nyugodtan be lehetne somfordálni!Az meg hogy mindenki ismeri a másik párját!Erről tudnék legendákat mesélni!.
2375. Morcika22 (válaszként erre: 2374. - Image13)
2020. dec. 2. 21:17
Itt ebben az esetben semmi ilyenről nincs szó, csupán sport. Én is van, h mással együtt sportolok, és az főként pasit jelent, sosem fordult meg a fejemben, h más is legyen köztünk. Van egy egész csapatunk, jó banda. És mindenki ismeri a másik párját is. Volt, h 2pasival mentem (nem ottalvós) versenyre, a férjem hálás volt, h vigyáztak rám. De persze biztos vannak olyanok, akik ezt másként látják, csinálják.
2374. image13 (válaszként erre: 2373. - Morcika22)
2020. dec. 2. 21:04
Nem állítom,hogy nincsenek lazulások,de orgiákról nincs szó!
2373. Morcika22 (válaszként erre: 2371. - Image13)
2020. dec. 2. 20:41

Biztosan okozhat, mivel én is sportolok így sok sportolót ismerek és nagyon sok a konfliktus azoknál a pároknál, ahol az egyik tag csinál vmit, a másik nem, és tök mind1, h férfi v nő az illető....

Főleg, ha egy-egy verseny is van/lenne, amit ottalvós.

2372. Morcika22 (válaszként erre: 2370. - Image13)
2020. dec. 2. 20:38
Jajj 🙈 sportolók a gyengéim 😉 isten ments, h képet tegyél fel 🤣
2371. image13 (válaszként erre: 2370. - Image13)
2020. dec. 2. 20:26
Ehhez még hozzá tennék egy érdekességet,hogy értelemszerűen a srácok sportolnak,viszont a párjaik közül szinte egyik sem sportol rendszeresen.Vajon ez is okozhat valami ellentétet?
2370. image13 (válaszként erre: 2366. - Morcika22)
2020. dec. 2. 20:23
Na!Itt erről közel sincsen szó!Nem tehetek fel fotókat a csapatról,de azt gondolom,hogy leesne az állatok!Jó kiállású thai box.és kempo versenyzők vagyunk.
2369. image13 (válaszként erre: 2367. - Corinna.)
2020. dec. 2. 20:18

OHHH! Adná a jó isten hogy 10 fős női társasággal kellene minden héten 3-szor kávézgatni,bár én általában mentás forró csokizni szoktam.

De a lényeg az,hogy akkor a csajok szempontjából tudnám közvetíteni az eseményeket.Nagy sajnálatomra ezt bebuktam!

2368. image13 (válaszként erre: 2365. - Corinna.)
2020. dec. 2. 20:14
Bocsánat hölgyeim,én nem általánosságot írok,mint az elején jeleztem,hogy van egy 10 fős,néha 15 fős sportolói társaságom,akikkel már hosszú éveken át együtt járunk edzésekre,és általában edzések utána pasis kávézás,üdítőzés,szerencsésebbeknek sörözés,de a lényeg az otthoni dolgok megbeszélése.Ezek a dolgok közöttük történtek,történnek , és tőlük tudom.Ez nem általános,de fura,hogy szinte mindegyiknél a nők akarnak borítani!Azt mindenképpen meg kell jegyeznem,hogy nem élek velük a nap 24 órájában,viszont mindegyiknek ismerem a párjukat is, mit ne mondjak némelyik valóban egy igazi követelőző sárkány!Mitől alakulnak ki ezek a helyzetek,ennek forrása számomra nem teljesen ismert.Egy teljesen biztos,hogy az oldalunk tartalmánál maradjunk.Többen szeretőt tartanak már!
2367. Corinna. (válaszként erre: 2366. - Morcika22)
2020. dec. 2. 19:10

😂 jogos!

Tényleg! Mindig csak a férfiak oldaláról nézzük ezt a dolgot, a miénkről szinte soha.


Amúgy érdekes a felvetés az apatestekkel kapcsolatban, viszont azért nagyon össze tudják kapni magukat, ha potenciális "új tehén" kerül a közelbe. Az "új tehén" elméletet ismered a Csábítás elmélete c. filmből? 🐄 😂

2366. Morcika22 (válaszként erre: 2365. - Corinna.)
2020. dec. 2. 19:01
Szerintem ez férfira is lehet igaz, elég ha a 35-40es apukatestekre gondolok a mhelyen. Azért a férfiak is gyorsan elhagyják magukat... 🙈 vagy csak rossz helyen dolgozom 🤣
2365. Corinna.
2020. dec. 2. 18:19

...és mi van akkor,ha az asszony már nem kívánatos? Vagy ez már bizonyos kor felett nem szempont a férfinak?

Mondjuk ott sok együtt töltött év, évtized...a sok közös emlék. Szempont ez egyáltalán egy férfinál, ha szexről van szó?

2364. Corinna.
2020. dec. 2. 18:15
Hát igen... mindig rájövök, hogy mindenféleképpen jobb lenne ebből kimaradni.
2363. image13 (válaszként erre: 2362. - Corinna.)
2020. dec. 2. 16:35
Jöhet a második felvonás!Általában a nők ezután is kitartanak a hozzám ne nyúlj, én le nem fekszem veled teóriához,mivel azt gondolják,hogy közelednek a célhoz.Több hónap,de vannak,hogy évek is eltelnek amikor nagysága kezdi sejteni,hogy valami gáz lehet a rendszerben,mert a férj ura kimaradozik,nem próbálkozik már nála,és aránylag boldog,kiegyensúlyozottnak látszik.Általában ilyenkor kezdődnek az ordibálások,és belekötések,meg a nem mosok, nem főzök rád, főzzön neked a kurvád című fejezet, ami napi szintű műsorrá válik.Gyakorlatilag ez a műsor megy,amíg nem győz az intelligencia,és egy csendes este a feleség finom gyertyafényes vacsorával várja a vélelmezhetően szeretőjétől hazatért férjét,és csendes lágy hangon, felnőttek módjára megbeszélik,hogy hol rontották el a kapcsolatukat,és hogyan folytassák tovább.Melynek hatására előkerül az asszonyka legszexisebb öltözékében olyan lepedő gyűrésbe kezdenek,amilyenben még soha nem volt részük.Életük szépen lassan visszatér a normál helyzetben még több szexszel,mint eddig volt,nehogy a férj elégedetlen legyen!A másik verzió,amikor az asszonyka kitart elvei mellett,és már a saját ügyvédje,anyja-apja sem tudja józan észre téríteni.Inkább szétdúlja a családját, nehezen szerzett vagyonukat,de megmutatja,hogy érvényt szerzett akaratának,közel 50 évesen kezdhetik elölről albérletben az életüket.Gyermekeik lelki sérüléseikből nem találják a kiutat.De az asszonyka még ezután is azt hangoztatta gyermekeiknek,hogy ez mind az apátok miatt történt!Legnagyobb sajnálatomra közvetlen környezetemben az utóbbi esetek,vagy ahhoz hasonló módozatai történtek meg.Furcsa világot élünk mostanában!
2362. Corinna. (válaszként erre: 2361. - Image13)
2020. dec. 2. 15:04

Ha ezt hamarabb tudom...!!! 😂

Viccet félretéve, nekem soha eszembe nem jutott volna, hogy ezzel "neveljem" a férjem, és mégis elértünk együtt mindent, amit kellett.

És van esetleg egy általános megállapítás arra vonatkozóan, hogy ez a nőknél mikor kezdődik? Felmerül az a kérdés is, hogy amikor a szerető belép a képbe, és a férfi ezen problémája megoldódik, akkor a feleség hogyan szerez érvényt az akaratának?

2361. image13 (válaszként erre: 2357. - Oneman)
2020. dec. 1. 23:49
Megfogalmaztad a lényeget!Legtöbb kapcsolatban a férfiaknál numero one a szex,és ezt a feleségek is jól tudják.Innentől már csak idő kérdése,hogyan vegye rá dolgokra a párját!Sajnos sokszor bevált már ez a fortély náluk,és sokan képesek a végletekig elmenni,még az sem érdekli őket,hogy ezzel maguktól is megvonják az élvezetet,de ők megmutatják,hogy ki az úr a házban,akkor is,ha már válnak,és az ügyvédek elhordták mindenüket,amiért több tíz éven keresztül gályáztak!Rengeteg ilyen példának volta tanúja is az életem során!
2360. Morcika22 (válaszként erre: 2359. - Corinna.)
2020. dec. 1. 21:13

Volt már olyan, nem vagyok rá büszke, és szarul éreztem magam tőle de képtelen voltam a férjemnek nemet mondani... 😑


Amit az utsó bekezdésben írtál az számomra is döbbenet 🤐

2359. Corinna.
2020. dec. 1. 19:27

Furcsa témába merültetek bele ti, mint szeretők. Mondjuk egy férfiról még majdnem el is tudom képzelni, hogy megéli a szexuális vágyait a szeretőjével, utána hazamegy, és ha az asszony mégiscsak bepróbálkozik, akkor akár még vele is! Bár az én fülembe suttogtak már olyat, hogy az én illatom után már nem vágyik máséra - de ezt most hagyjuk is.

Nade egy nő? Morcika??? Hazamész egy szeretőddel töltött pásztoróra után, és otthon is működik minden? Egy alkalommal sem volt még olyan, hogy éppen akkor "nem volt kedved"?

Még mielőtt kérdeznétek, hogy nekem erre mi a válaszom, elmondanám, hogy nekem ilyen "gondom" nincs, mert javarészt társas magányban élek.


Megdöbbentő amúgy számomra, hogy vannak nők, akik a szexmegvonással büntetnek. "Most azért nincs szex, mert nem hoztál elég pénzt haza." ???? - MIVAAAN? ilyen komolyan létezik?

2358. Morcika22 (válaszként erre: 2357. - Oneman)
2020. dec. 1. 08:30

Hmm.... érdekes...

Én nálam a szex prio 1.; nem tudom elképzelni az életem nem is feltétlen nélküle, hanem, hogy ne legyen a mindennapok része, de persze mások vagyunk (ezt mindig le kell írni, hogy nehogy félreérthető legyen), ez valszeg az én jellemem, genetikám, akármim része.

A lényeg, hogy mindenki a magához valót találja meg, és ne legyen semmi kényszer... se a megvonás, se a túlsokszex.

2357. oneman (válaszként erre: 2349. - Morcika22)
2020. nov. 30. 23:43
Valószínűleg ha megvonják a nők a szexet valakitől annak van valami oka. Nyilván nem magukat akarják sanyargatni, hanem valami miatt nem vonzó a dolog számukra. Egy nő viselkedését általában nem lehet megérteni. Én mindig arra törekedtem hogy ne tudjon senki a szexszel zsarolni. Különösebben sosem problémáztam azon ha éppen a feleségemnek nem volt kedve hozzá, nem is tekintettem ezt gondnak. Így a szexnek nem is volt soha nagy prioritása a kapcsolatban, különösen egy bizonyos kor után. Azoknak a nőknek persze nagyon hálás vagyok, akik hajlandók voltak velem szexelni velem, általában jó élmények voltak.
2356. image13 (válaszként erre: 2355. - Morcika22)
2020. nov. 27. 22:54
Pozitív hozzáállás! Nekem sem szimpatikus ez a fajta hozzá állás azoktól a nőktől,pedig van amelyiket személyesen is ismerem.
2355. Morcika22 (válaszként erre: 2354. - Image13)
2020. nov. 27. 22:26

Ja én nagyon :))))) ebben a témakörben nagyon határozott tudok lenni...

Nem titok, h ezekben a dolgokban gyakran a férfiak mellett állok. Nem bírom az ilyen típusú női dolgokat.

2354. image13 (válaszként erre: 2353. - Morcika22)
2020. nov. 27. 22:10
Ezt az amazon oldaladat,még nem ismerem.
2353. Morcika22 (válaszként erre: 2352. - Image13)
2020. nov. 27. 13:30
Mondjuk én baromi önérzetes vagyok, de ha családfenntartó is lennék és a párom nem dolgozna, ilyen mélységbe engem tutti nem lehetne lenyomni, beledöngölni, stb.. hol itt a tisztelet, stb? Tudom kicsi a bors, de erős módjára működöm, de azért van határa mindennek...
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook