Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szeretőn innen és túl... fórum

Szeretőn innen és túl... (beszélgetős fórum)

Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Szeretőn innen és túl...

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
225. Convallaria (válaszként erre: 223. - PöttyösPanka)
2018. júl. 25. 19:21
Cinizmusból jeles. :)
224. fincsi5 (válaszként erre: 206. - 16b7880dc6)
2018. júl. 25. 17:29

"A gyerek közepiskolás,lassan önalló eletet él es nem lesz rám szüksége".



Még jó hamar elengeded a kezét.:((

223. PöttyösPanka (válaszként erre: 222. - Convallaria)
2018. júl. 25. 17:09
Te szegény. Még a lelkiismereteddel is meg kell küzdened. Borzasztó lehet.
2018. júl. 25. 16:22

Amit itt korábban a szeretői oldalról le próbálnak írni a többiek, az az, hogy nem minden ilyen kapcsolat csak arról szól, hogy "házon kívül" legyen kivel (bárkivel) "döngetni". Van olyan viszony, ami hosszú éveken át tart, melynek hátterében erős érzelmi kötődés is fennáll mindkét fél részéről. Én is egy ilyen helyzetben vagyok, Kicsiparadicsom története erősen hasonlít az enyémhez.

Nem gondolnám, hogy ha ennek vége lesz, akkor kellene egy másik pasi, vagy belemennék még egy ilyen helyzetbe. Sőt, nem gondolnám, hogy lesz olyan, hogy ennek vége lesz. Valahogyan biztosan kapcsolatban maradunk, esetleg minőségében lesz változás. A lezárás egyetlen oka pedig az lehet, hogy van ennek a történetnek egy sötét oldala is: hogy a lelkiismeretével nehezen számol el az ember. De ezt már korábban többen is leírták itt, mégsem hitt nekik senki, pedig így van. Na persze ezt csak az tudhatja, aki benne van.


PöttyösPanka véleménye így nem helytálló, mert én tudom a legjobban min megyek keresztül, tehát az én fejemre ne olvassa azt rá senki , hogy lelketlen szemét vagyok, aki még mindennek tetejében magát próbálja sajnáltatni, aztán majd ha esetleg én is így járok és belép a férjem életébe egy másik nő, akkor meg leszek sértődve. Ez egyáltalán nem így van, és szinte biztos vagyok benne, hogy pl. Kicsiparadicsom is így gondolja.

2018. júl. 25. 15:12
Amig nem engem éeint a dolog addig mi denki tegyen ami neki jó. Nem itélek el senkit. Ha neki igy jó,hát legyen. Ha mi den jó de kell valami plusz,amen. Nekem időm nincs még agyalni sem ilyeneken.
220. martini64 (válaszként erre: 217. - 0745f922e6)
2018. júl. 25. 14:20
Igen. Miért? Tökéletes biztosíték erre nincs. Bárhol beüthet.
219. martini64 (válaszként erre: 218. - PöttyösPanka)
2018. júl. 25. 14:18
Tökéletesen egyetértek veled.
218. PöttyösPanka (válaszként erre: 217. - 0745f922e6)
2018. júl. 25. 11:05

Ez mindig benne van a pakliban, de szerintem azoknál van nagyobb valószínűsége, akik maguk is tartanak szeretőt. Hiszen az ő párjuk is ugyanabban a kapcsolatban él, amiből hiányzik az a valami, ami miatt kell egy harmadik. A lopott órák ideje is adott. Amíg az egyik tuti alibivel a szeretőjénél van, addig a másiknak is kimenő van.


Valamint szerintem nem ezért érdekes a dolog, hanem azért, mert azok az emberek, akik szeretőt tartanak, mindig olyan jól meg tudják magyarázni, hogy "ez inkább lelki kapcsolat", meg "nem kapok meg mindent otthon", stb., hogy az ember majdnem még őket tekinti áldozatnak, mert erre kényszerülnek szegénykék. Közben ha kiderül, hogy a párjuknak is van valaki tarcsiban, akkor velük már közel sem olyan elnézőek, mint magukkal. Pedig úgy korrekt, ha az ember azt adja, amit kapni szeretne.

2018. júl. 25. 10:12
Hú micsoda láncreakcio ez. De igy akkor mindenki gondolhatná hogy az ő párjának is van valakije?
216. PöttyösPanka (válaszként erre: 212. - Martini64)
2018. júl. 25. 09:31
Akkor ez egy kölcsönös hallgatólagos önámításos megegyezés. A lényeg, hogy mindenki boldog :D
215. martini64 (válaszként erre: 214. - Martini64)
2018. júl. 25. 09:29
Ne mondjátok, hogy nincs ilyen, napmintnap olvasom.
2018. júl. 25. 09:28
Ez alapján a házasságban sem tudhatjuk, hogy a férj csak színleli-e a szeretetet, hogy egy kis szexhez jusson. Ott legális? S mi a helyzet azokkal a feleségekkel, akik jutalmazásként alkalmazzák a szexet. Apa ma jó volt (esetleg akarnék is egy új cipőt) hát ma este megengedem.
213. martini64 (válaszként erre: 208. - Sanyinak)
2018. júl. 25. 09:24
Mi a baj ezzel a szexszel azt nem értem. Olyan hangsúllyal kezeled, mintha valami rettenetes dolog lenne.
212. martini64 (válaszként erre: 210. - PöttyösPanka)
2018. júl. 25. 09:21
Fura dolog ez, mert lehet, hogy a kerek mellű szőkének is van otthon gyereke meg egy férje, akiről úgy gondolja, hogy nincs szeretője. Így megy ez.
211. martini64 (válaszként erre: 206. - 16b7880dc6)
2018. júl. 25. 09:18
És ha lenne, mit szólnál?
210. PöttyösPanka (válaszként erre: 206. - 16b7880dc6)
2018. júl. 25. 08:22
Honnan tudod, hogy a férjednek nincs szeretője? Onnan, ahonnan ő sem tud a te szeretődről? Teljes lelki nyugalomban vagy, hogy te tarthatsz egy másik férfit, aki kielégíti különböző testi-lelki igényeidet, de a férjed hűséges hozzád, mivel amúgy nagyon jó a házasságotok? Szerintem ő is pont így van ezzel: ó, a feleségemnek nincs szeretője, mivel nincs rá szüksége, viszont nekem ott az a kerek mellű szőke, akinek annyira jó kiönteni a szívem, mert ez a barátságról szól. Ez vagy teljes önámítás, vagy teljes önzőség. Esetleg mindkettő egyszerre.
2018. júl. 24. 23:07
Elég régóta vagyunk barátok,ha csak szinlelne nem itt tartanánk.
208. sanyinak (válaszként erre: 206. - 16b7880dc6)
2018. júl. 24. 22:06

Akkor új szerepet kerestél magadnak a lefutottnak helyett, a gyerekektől felszabadult szabadidő eltöltésére?


Biztos, hogy a szeretőd is a barátságra helyezi a hangsúlyt? Barátnőd helyett barátnőd?


Tudod, egy férfi képes akár szeretet is szinlelni, hogy egy kis szexhez jusson, a nő pedig képes szexet adni, hogy egy kis odafigyelést kapjon...

2018. júl. 24. 22:06

Kizárólag öttől hétig

(amerikai romantikus vígjáték , 95 perc, 2014)

--------------

film a témához

206. 16b7880dc6 (válaszként erre: 205. - Sanyinak)
2018. júl. 24. 21:36

Nos,nekem is vannak gondjaim az életben,mint mindenkinek. A gyerek közepiskolás,lassan önalló eletet él es nem lesz rám szüksége. A kicsi pár év és ugyanígy kirepül.

Kell egy kis plusz? Nem igazán ezert. Csak jobb barát ő mint sok nő ismerősöm.

Köszi minden hozzászólást.

Ja páromnak nincs szeretője,mert nincs rá szüksége. Nekem akkor miérz? Mert ez valójában nem a szexről szól.

205. sanyinak (válaszként erre: 187. - 16b7880dc6)
2018. júl. 24. 20:12

Azért ez messze nem átlagos hozzáállás...


Gyakorlatilag szembe mentek a társadalmi normákkal és normális igénynek tartjátok a sok szereplős (vagy inkább sok szeretős :)) családi modelt.


Az emberek többségének egy kiegyensúlyozott családban nincs szüksége további "főszereplőkre", testi-lelki barátokra.


Nekem úgy tűnik, mintha nem lenne más az életedben, ami ki tud mozdítani a komfort zónádból, ezért tartasz szeretőt. Azaz nincs semmi gondod az életben és ezért keresel valami plusz izgalmat.

204. 124637ff9b (válaszként erre: 203. - PöttyösPanka)
2018. júl. 24. 17:18
Nincs is mit hozzáfűzni 😊
203. PöttyösPanka (válaszként erre: 202. - 124637ff9b)
2018. júl. 24. 17:15
De gondolom ez igaz a férjére és a férje szeretőjére is. Így kerek a történet. Mindenki megkapja a kis plusz figyelmességét, és mindenki boldog.
202. 124637ff9b (válaszként erre: 201. - PöttyösPanka)
2018. júl. 24. 17:11

Szerintem a szeretőjéről és magáról írta.

De biztos az is tök jó.

201. PöttyösPanka (válaszként erre: 200. - 16b7880dc6)
2018. júl. 24. 17:10
Az tök jó, hogy a férjednek is és neked is ez a kézenfekvő megoldás, és mindketten ragaszkodtok a házasságotokhoz.
2018. júl. 24. 16:56

Nem őstulok a férjem, ahogy Ági23 irja a csaladfentarto nalunk is a férfi, nekem is van munkahelyem,de az együtt töltött evek alatt ő az aki többet dolgozott vagy keresett.

Nos jo kis dömping indult pedig en csak azt akartam leirni,hogy nem minden szerető viszony megy a házasság rovására. Mi épp hogy mindketten maradni akarunk a saját házasságunkban,és csak egy kis figyelmességet adunk a másiknak. Nekünk ez a kézenfekvő megoldás. Mindkettőnknek van vesziteni valója igy tudjuk hogy a másik nem dicsekszik el vele senkinek,tudjuk nem akar majd többet. Na és tudjuk hogy nem megyünk máshoz. Ha nem lennénk egymásnak lehet keresnénk valakit aki ha meggondolja magát borithatja a házasságainkat. Ilyet nem hiszem hogy könnyü találni. Szóval nekem jó ez így.

2018. júl. 24. 16:37

Mindenkinel más a vita tárgya. Nekem van fájó pontom álltalaban az szóva is van téve és akkor omlok is össze. De megbeszeljük idővel. Nalznk is megvan a mosolyszünet olyankor.

Talán Kicsiparadicsomnál is van ilyen.

198. Ursula33 (válaszként erre: 197. - 0745f922e6)
2018. júl. 24. 16:30
Viták nálunk is vannak, de nem dögöljük egymást a földbe lelkileg.
2018. júl. 24. 16:18

Annyira hozzászólnék a témához a szerető rész kihagyásával. A Kicsiparadicsom elete hasonlít nagyon az enyémhez is. Sok éves házasság 3 gyerek,de nálunk is megvan az az eves 2-3 csörte ami ahogy irtátok lelkileg padlóra vág. Talán már a naplomban irtam ilyen eseteket is. Valóban mindig minden jó nálunk is kivéve ezeket az alkalmakat.

Szeretőt nem tartanék de ez Kicsiparadicsomnak inkább egy erős barátság ami átfordult kissé. Ez a plusz kell talán,ami kicsit szinten tartja lelkileg. Nem tudom,de megértem. Engem barátnőim szoktak lelkileg összerakni,a gyerekeim miatt pedig mindenképp kitartanék. Bár közös a vállalkozas a ferjemmel megis csak ö tartja el a családot. Minden házassagban vannak viták,de ez már messze van a forum cimétöl.

196. Ursula33 (válaszként erre: 195. - 16b7880dc6)
2018. júl. 24. 15:43

De ez már nem oké! Érted? Ez a kapcsolat nem oké! Velem is ezt csinálta.

Egy igazi őstulok lehet a férjed.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook