Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szeretőn innen és túl... fórum

Szeretőn innen és túl... (beszélgetős fórum)

Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Szeretőn innen és túl...

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
15. Érdekes73 (válaszként erre: 10. - Bözsi néni)
2018. júl. 3. 22:55
A "nyitott kapcsolatot" se értem de ott legalább tudják mind a ketten mi a helyzet...
14. Bözsi néni (válaszként erre: 13. - Amaunet)
2018. júl. 3. 22:49

Azt írod ,szerinted keressen másik társat a meglévő kapcsolata mellett. Ezt hogyan gondolod, s meglévő társnak való hazudozás nélkül?


Nem gerincesebb dolog előbb lezárni a meglévő kapcsolatot és csak azután kergetni a boldogságot?

13. Amaunet (válaszként erre: 10. - Bözsi néni)
2018. júl. 3. 22:34

Nem írtam semmi hazugságról.


A cikk azt taglalja, hogy SOHA ne kezdjen senki viszonyba a már meglévő kapcsolata mellett.

Szerintem meg igenis kezdjen, keressen másik társat, ha az a kapcsolat a számára már nem elviselhető.

És ugye ha nem a középkori hagyományokat tartjuk, akkor egy kapcsolat először szeretői.

12. Érdekes73 (válaszként erre: 6. - Guruljka)
2018. júl. 3. 22:21
Nekem se egyértelmű a cikk szerinti jelentése.
11. 7de498a99a (válaszként erre: 9. - Amaunet)
2018. júl. 3. 22:19
Hát, igen, akkor lépjen ki, ne tartson szeretőt.
10. Bözsi néni (válaszként erre: 9. - Amaunet)
2018. júl. 3. 22:19

De akkor lépjen tisztességgel, ne sunyi, összevissza hazudozós módon!

Aljas görény eljárásnak tartom a házadtársa képébe való hazudozást.

9. Amaunet (válaszként erre: 1. - Mirror)
2018. júl. 3. 22:15

Érdemes lenne azt is megemlíteni, hogy milyen "kapcsolat" mellett kezd valaki viszonyt.


Ha jó a kapcsolata, mindkét fél számára boldog, akkor nem teszi.

Viszont huzamosabb ideig elhúzódó problémák, ellentétek, meg nem értés. Ebből valaki egyszer csak kilép. És jogosan.

Minden ember a boldogságát keresi.

8. syria (válaszként erre: 3. - Zoxa)
2018. júl. 3. 21:41
Ha addig nem halok meg, amíg valaki okul az ilyen írásokból, akkor örök életem lesz.
7. Smirnoff (válaszként erre: 1. - Mirror)
2018. júl. 3. 15:46
Blablabla. Közhely és hülyeség.
6. Guruljka (válaszként erre: 4. - 7de498a99a)
2018. júl. 3. 12:07

Szóhasználat kérdése talán...

Szerető az én olvasatomban nem csak házasságban vagy kapcsolatban lehet.

Lehet olyan kapcsolat is, hogy együtt jól érzik magukat, de kis találkáknál egyebet egyik sem akar a másiktól, tehát még barátnak sem mondható.


Vagy mint ahogy a régiek értették: a szeretőt mint udvarlót. Majd utána összeházasodnak.

2018. júl. 3. 12:00
Arról szólt, nem attól. Bocsi.
2018. júl. 3. 11:58
Régebben olvastam egy cikket, ami attól szólt, hogy milyen rossz a szeretőknek,sajnálni kell őket. Borzasztó. Jó, hogy a megcsalt félt nem kell sajnálni.
3. Zoxa (válaszként erre: 2. - EsztyMorgan)
2018. júl. 3. 11:02

Szerintem, nem felesleges...,inkább ez az odavetett, meg nem indokolt tőmondatod.


Biztos, van, aki okul ebből a cikkből.

/Félreértés ne essék: nem tartottam szeretőt, szándékomban sem állt soha, mégis elolvastam ezt a cikket, mert igazat adok az írójának abban, hogy NE tegye senki, nem éri meg!/

2018. júl. 3. 10:24
Felesleges cikk.
2018. júl. 3. 09:35
Szeretőt tartani nem egyszerű sportág nemtől függetlenül, de ha már az ember benne van, könnyen eszét vesztheti. Érdemes egyáltalán belekezdeni? Kit alázunk meg igazán: a társunkat, a harmadik felet, vagy saját magunkat? Szeretőn innen és túl, ahogyan én látom...

Ugrás a teljes írásra: Szeretőn innen és túl...
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook