Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szeretőn innen és túl... fórum

Szeretőn innen és túl... (beszélgetős fórum)

Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Szeretőn innen és túl...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
345. Élodie
2019. júl. 1. 22:34
Hát szerintem nem a küllem megváltozásai miatt szeretünk ki a partnerünkből, férjünkből, hanem a nem megfelelő cselekedetei miatt. Plusz az értékrendjeink is változhatnak. De a változással mindig számolni kell, és ha a továbbiakban "elhúzunk" egymás mellett, akkor azt fel kell ismernünk. Persze van aki tovább erőlteti a megromlott házasságot. Mondjuk az egyik fél teljesen vak, nem látja a másik hiányokból eredő fájdalmait, kínlódását. A szerető csak átmeneti gyógyír. Olykor mélyebbre taszítja az ember lányát egy külső kapcsolat.
344. PöttyösPanka (válaszként erre: 343. - Oneman)
2018. szept. 16. 08:52

"Itt most nem a figyelemről, megértésről vagy kedvességről van szó." Ez csak egy példa voklt rá, hogy közel sem a szex az egyetlen dolog, ami hiányozhat egy kapcsolatból.

"Attól hogy valaki mondjuk több nőt szeret, még lehet figyelmes, kedves mindegyikhez." Attól, hogy valaki párkapcsolatban él, még megadhat mindent szexuális téren a partnerének. Tehát ezzel mit akarsz mondani? Hogy mivel erre is van példa, ezért irreleváns, hogy van, akinek hiányzik?

"A kérdés fordítva is feltehető. Miért gondolja egy nő, hogy jár neki minden amit mondjuk az érzései diktálnak?" Pont arra akartam rávilágítani, hogy csak mert valaki úgy érzi, hogy neki ez vagy az jár egy kapcsolatban, még nem így van. Tehát csak mert te úgy érzed, hogy neked a párod mellett jár a felre.ás, attól még nem, nem jár.

343. oneman (válaszként erre: 341. - PöttyösPanka)
2018. szept. 15. 23:13
Itt most nem a figyelemről, megértésről vagy kedvességről van szó. Attól hogy valaki mondjuk több nőt, vagy nő lévén több férfit szeret, még lehet figyelmes, kedves mindegyikhez. Ahogy valaki képes lehet szeretni minden gyermekét, úgy képes lehet erre minden partnerét illetően is. A kérdés fordítva is feltehető. Miért gondolja egy nő, hogy jár neki minden amit mondjuk az érzései diktálnak? Az nem önzőség, ha mondjuk egy nő ragaszkodik ahhoz, amit ő gondol bizonyos dolgokról?
342. PöttyösPanka (válaszként erre: 340. - Oneman)
2018. szept. 10. 06:58
Egy párkapcsolatban elengedhetetlen, hogy figyelembe vegyük a másik érzéseit, mert szeretjük, és ezzel megtiszteljük. Ezért nem teszünk olyat, amiről tudjuk, hogy neki megalázó, még akkor sem, ha nekünk ezzel nem a megalázás a célunk. Egy kapcsolat kompromisszumokkal is jár. Mindkét fél valtoztat a viselkedésén, hogy a másik jól érezhesse magát mellette. Aki nem hajlandó semmilyen viselkedési formáján változtatni, az túl önző egy komoly kapcsolathoz.
341. PöttyösPanka (válaszként erre: 336. - Oneman)
2018. szept. 10. 06:50
Miért gondolja egy férfi, hogy neki minden jár? Még ha járna is, az élet akkor sem ilyen idilli. Az emberek azt is gondolják, hogy nekik több fizetés jár, mégsem kapnak többet. Egy párkapcsolatban meg csak akkor tessék előállni azzal, hogy a másik mindent adjon meg, ha te is már mindent megadtál neki. Elegendő figyelmet, megértést, gyengédséget, kedvedességet, stb. Ugyanis egy kapcsolatban közel sem a minden szexuális igény kielégítése a legfontosabb. Akinek meg ez a kardinális kérdés, és úgy érzi, ezt egy nőtől nem kaphatja meg, az ne éljen párkapcsolatban, hanem váltogassa csak szabadon a partnereit.
340. oneman (válaszként erre: 337. - Csillag99)
2018. szept. 9. 23:18
Mi van akkor, ha valaki nem azzal a szándékkal tesz valamit, hogy mást megalázzon, de a másik fél mégis úgy gondolja. Hol az abszolút igazság ha mindenkinek másképp jár az agya?
339. oneman (válaszként erre: 338. - 124637ff9b)
2018. szept. 9. 23:14
Természetesen. Miért akarjam elvenni tőle az élvezet lehetőségét?
338. 124637ff9b (válaszként erre: 336. - Oneman)
2018. szept. 8. 14:09

És mi van, ha egy nőnek (pl.a partnerednek) kell több férfi, mert azt élvezné?

Vele is ilyen megértő vagy?

337. Csillag99 (válaszként erre: 336. - Oneman)
2018. szept. 8. 14:01

Igazad van, merész kijelentés volt, nincs olyan ember akiben minden együtt lenne, amire szükségünk van, de van olyan akiben a fontosabb dolgok megvannak, és idővel összecsiszolódnak a felek, ha figyelnek egymás igényeire.


Akinek több nőre van igénye, az jobb ha nem nősül, vagy olyan nőt keres, aki benne van a nyitott kapcsolatban. Mindenre van megoldás, hazugsagok és a másik fél megalázása nélkül is. Csak a megfelelő párt kell megtalálni hozzá.

336. oneman (válaszként erre: 334. - Csillag99)
2018. szept. 7. 22:07
Egyénileg változó, de miért gondolja egy nő hogy képes mindent megadni egy férfinek, különösen ha másképp van huzalozva az agyuk? Mi van ha a férfinek több nő kellene, azt élvezné?
335. Csillag99 (válaszként erre: 317. - PöttyösPanka)
2018. szept. 7. 18:27
A férfiak többsége igenis, fenekeket kíván. Odavannak a szép,formás fenekekért. Még talán jobban is mint a cicikért. Ha tudnád hányszor hallottam....
334. Csillag99 (válaszként erre: 310. - VersEmber)
2018. szept. 7. 18:22
Olyan nőt kell elvenni, aki mindent megad amire szükséged van.
333. Csillag99 (válaszként erre: 315. - VersEmber)
2018. szept. 7. 18:16

Hogy, te mennyire nem értesz a nőkhöz. Egy Nő, elsősorban saját magának öltözik, aztán, hogy a kolléganőit, barátnőit egye az irigység, végűl pedig, hogy a kiszemelt férfi felfigyeljen rá.


A Nő,soha nem azért öltözik,mert dugni akar, legfeljebb akkor, ha ez a munkája.


A Nő párt, társat, szerelmet keres hosszútávra akivel nem mellékesen Szívesen szeretkezik és nem kalandot, dugást. Az agyunk másképp van huzalozva.

332. Smirnoff (válaszként erre: 330. - Kristo_f)
2018. aug. 31. 18:55

Visszamegyek a piamhoz. Így jobb? Világbéke! (Szépségkirálynőt vagyunk. Vagy nem?) :D

Én dohanyoskent örülök, h kitiltották a bagozast. Nem dohányzok sokat, de szeretek cigizni. Főleg iszogatas közben. Viszont az állott füst szag blooooe. A téli kabatokrol (főleg a moshatatlanokrol) szólva praktikus.

Azzal mondjuk egyetértek, hogy lehetne választható, dohanyos, nem dohányzó vendéglátó, és a kereslet eldönti.

331. VersEmber (válaszként erre: 328. - Kristo_f)
2018. aug. 31. 18:30

Játssz!

Már többször említettem ezt a Hoxán.

-----

Legyél játékos!

Tudod, hogy milyen egy játékos?

Élvezi, amit csinál.

---

Bármilyen sz@r helyzetben vagy - játssz!

Ez a kulcs!!!

330. kristo_f (válaszként erre: 329. - Smirnoff)
2018. aug. 31. 18:19

A cigi után visszamegyek a bárba a cideremhez"


Cider nem hoz lázba, igaz nem is kóstoltam

A dohányzás megtiltása kocsmákban meg szemétség volt

A tulaj eldönthette volna bagós vagy nem az ő étterme, kocsmája

Azóta csak nyáron és teraszos étterembe járunk, ott is volt vita a füst miatt

329. Smirnoff (válaszként erre: 328. - Kristo_f)
2018. aug. 31. 18:06
A cigi után visszamegyek a bárba a cideremhez, és egy lépéssel közelebb leszünk az egymásra borulashoz és a vilagbekehez :D
328. kristo_f (válaszként erre: 326. - VersEmber)
2018. aug. 31. 18:04
Lehet hogy mégis neked van igazad, így egy viszki + egy sör után :)
327. Smirnoff (válaszként erre: 316. - Birebora)
2018. aug. 31. 18:02
Még a kezét, legalább is V. Emberünk.
326. VersEmber (válaszként erre: 324. - Kristo_f)
2018. aug. 31. 17:49

Igazad van.

Lehet, hogy rosszul fogalmaztam.

Erős volt.

Bocs, 8 sör után én sem használok mindig megfelelő szavakat.

325. Amaunet (válaszként erre: 323. - VersEmber)
2018. aug. 31. 17:45
A mások válaszaiból ítélve, pedig de, sokan nem "veszik le".
324. kristo_f (válaszként erre: 310. - VersEmber)
2018. aug. 31. 17:14

Az hogy "kell", azzal nem értek egyet

Inkább a szerető az JÓ egy férfiembernek

Szerető előfordul ott is ahol a feleség meg tud adni mindent

Ez a vadászás ösztöne

323. VersEmber (válaszként erre: 321. - Amaunet)
2018. aug. 31. 17:05

Miért szélsőséges ez?

Én csak arra utaltam, amit te is említettél.

Persze hogy nem "egy fenék" egy nő, de ezt senki sem gondolja így, ahogy te levetted.

322. PöttyösPanka (válaszként erre: 320. - VersEmber)
2018. aug. 31. 17:02

Rosszul látod. Nem akadtam ki. Csak leírtam a véleményem.


Tetszeni akar. De kinek? Elsősorban magának, aztán a kolléganőinek, majd az idegen nőknek, és legvégül annak az egy férfinak. Te meg valami érthetetlen összefüggésben hoztad fel azzal, hogy ez bizonyítja, hogy a történelem félrelépések sora.

321. Amaunet (válaszként erre: 315. - VersEmber)
2018. aug. 31. 16:52

Ugye, direkt írsz ilyeneket és viszed el a szélsőségekig?:)


Persze, vannak férfiak, akiknek a fantáziáját megmozgatja, meg alsóbb evoluciós szinten erre vannak programozva.

De vannak, akik nem csak ennyit látnak a nőből.

320. VersEmber (válaszként erre: 317. - PöttyösPanka)
2018. aug. 31. 16:33

Látom, picit kiakadtál.

--------

De nehogy már azt mond, hogy egy nő nem akar tetszeni amikor kimegy az utcára.

Akkor miért cicomázza magát minden reggel?

Nem a szexért - csak mert nő.

A génjeiben van.

------

Bár a "fenékre" nem te reagáltál, de egy női fenék, mint a termékenység egyik szimbóluma igen kiemelt része a férfi figyelemnek.

319. PöttyösPanka (válaszként erre: 318. - Bözsi néni)
2018. aug. 31. 16:27
Teljesen igazad van. Én úgy gondolom, hogy ezeknek a nőknek imponál, hogy a férfiak csorgatják utánuk a nyálukat. De ha tudnák, hogy ez valjában azt jelenti a férfiaknál, hogy többé nem veszik emberszámba, hanem csak egy lyuknak látják őket, egyből nem tetszene nekik annyira.
318. Bözsi néni (válaszként erre: 317. - PöttyösPanka)
2018. aug. 31. 16:20

Egyetértek abban amit írtál, annyit tennék csak hozzá, hogy a nők egy része valóban rettentő kihívóan öltözködik, ami szerintem ízléstelen.


Kis visszafogottság a nők részéről (tisztelet a kivételnek) nem ártana, mert én pl. nem vagyok kíváncsi a kidobott csöcsökre. Nem kell mindent megmutatnia, amije van...

317. PöttyösPanka (válaszként erre: 315. - VersEmber)
2018. aug. 31. 15:45

Egy nő. De a többi nagyrésze nem. Vagy ahol te élsz, ott minden nő kihívóan öltözködik? Esetleg annyira ki vagy éhezve, hogy egy átlagosan öltözött nő láttán is csorogni kezd a nyálad?

(Az a férfi meg, aki fenekeket kíván, khm, gyanús, hogy nem az "egy nő" után fordul meg.)


Valamit viszont te nem tudsz a nőkről. Méghozzá azt, hogy csak mert egy férfi nagyon megkívánja őket, még nem engedik közel maguhoz. Akkor sem ha a férfi a nadrágjába csinál nagy gerjedelmében. A nők szeretik húzni a férfiak agyát csak úgy. Tudom, hogy a férfiak viszont egy mélyebb dekoltázs láttán egyből azt hiszik, hogy a nő szexet akar, és ráadásul pont tőlük. Ezt soha nem is értettem bennük. De elkönyveltem annak, hogy csak imponál nekik a tudat, még akkor is, ha csak önbecsapás.


Valahogy a férfiak szeretik azt hinni, hogy mindig mindenki kufircol. Például múltkor jött egy csinos üzletkötő nő az egyik kollégához. Láttuk kettőjüket bemenni az egyik targyalóba. Erre két férfi kolléga összenevetett, hogy biztos azért mennek be. Na persze, az üzletkötő bizonyára azért jött el idáig munkaidőben, hogy 10 perc alatt lezavarjon egy menetet a kollégával egy tárgyalóban, aminek nem lehet zárni az ajtaját. Életszerű. És a férfiak el is hiszik ezt maguknak.


Ezt az úgy öltözködik, hogy megkívánják, és látszik rajtra, hogy szexet akar dumát viszont hallottam már valahol. Hol is? Ja igen. Az erőszaktevők is ezzel szoktak védekezni. "Ő akarta, ezért volt rajta miniszoknya."

2018. aug. 31. 14:45
Pont a fenekét?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook