Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szeretnénk babát a párommal és ....... véleményeket várok fórum

Szeretnénk babát a párommal és ....... véleményeket várok (beszélgetős fórum)


1 2
2012. jan. 4. 19:54
Én is :P
2009. jún. 22. 23:01

Atya gatya!!!

Vannak még ilyenek??

Én mindenkit lesz...tam aki rossz pletykákat mondott rólam...terhesen vett el férjem :)

És azért egy jó tanács! Ne feledd,bárhová költözöl mindenhol vannak olyan emberek,akik másokkal foglalkoznak és pletykálnak állandóan! Csak úgy tudsz ez ellen tenni, ha nem foglalkozol senkivel és nem mesélsz magadról és magánügyeidről senkinek, csak a párodnak!

32. bared (válaszként erre: 31. - Angel304)
2009. jún. 21. 11:12
:-))
31. angel304 (válaszként erre: 30. - Bared)
2009. jún. 20. 22:18
Egyszer van az életben,és az megszólaljon...
30. bared (válaszként erre: 29. - Angel304)
2009. jún. 20. 16:12
2 milliós lagzi?))) aranyból volt a torta is?;--)))
2009. jún. 20. 13:28
Szia.Nálunk hasonló volt a helyzet.3 éve jártunk(most már házasok vagyunk)amikor kiderült terhes vagyok.Anyumék egyből:MIT SZÓL A FALU? Mondtam ki nem szarja le a falut!!!!(már bocsánat)Megtartottuk a babát idén március 9-én született.Persze előtte összeházasodtunk 80 fővel,2 millió forintból,egy hónap alatt szerveztük meg:)Augusztus elején kiderült babát várok,szeptember 20-án összeházasodtunk.Hát én csak annyit mondok hogy ne foglalkozz senkivel,mindenki a saját háza táján söpörjön.Sok boldogságot,örömöt a jövőben.
28. naiv (válaszként erre: 26. - Mimmo33)
2009. jún. 18. 12:35
:-)))))))
27. mimmo33 (válaszként erre: 25. - Naiv)
2009. jún. 18. 12:34
Azért ebben van valami igazság. A dédinknek az a szórakozása, hogy temetésekre jár...Nézi, sasolja hogy ki mekkora csokorral jött, ki hogy sírt vagy nem sírt. Aztán kidumálja őket, anélkül, hogy ismerné a halottat vagy a családot
26. mimmo33 (válaszként erre: 24. - Cukoj)
2009. jún. 18. 12:32
Ezen felbuzdulva tuti kétszer adták körbe a perselyt, hogy legyen bevétel a fegyverkezéshez:D
25. naiv (válaszként erre: 24. - Cukoj)
2009. jún. 18. 12:31

különben nekünk is ilyen hasonló papunk van

azt mondta a jó mutkor,h ugy mennek az emberek nézni ki a halott mint keselyük a dögre

na azóta másik templomba járok

24. cukoj (válaszként erre: 20. - Naiv)
2009. jún. 18. 12:28
de szerintük az, éppen ezért figyelmeztette az unokáját...:)
23. g_eszter (válaszként erre: 19. - Barai)
2009. jún. 18. 12:27
El kell toltsek az idot valamivel az idosebbek is :))
22. cukoj (válaszként erre: 12. - Naiv)
2009. jún. 18. 12:27

Magyarázd meg nekik, hogy ők úgy is tudják, hogy mi az igazság, és ez a fontos. Illetve, ha valamelyik falubeli elkezd csámcsogni, akkor anyukád, és nagyid szépen elmagyarázhatja nekik, hogy már pedig ez nem így van, hanem így...

És ilyen helyzetekben inkább a csámcsogó szágyelli el magát...Remélhetőleg!

Gondolom a szüleid, meg szeretnek annyira, hogy megvédenek, a 3 házzal arébb lakó panni nénivel szemben...

21. g_eszter (válaszként erre: 13. - Cukoj)
2009. jún. 18. 12:26
Hat ez nagyon durva.. A pap ilyen predikal??? Ennyit a katolikus papokrol (tisztelet a kivetelnek!)
20. naiv (válaszként erre: 13. - Cukoj)
2009. jún. 18. 12:26

attol,h nekik nem felel meg az énekes attol nem sátán

kiráz a hideg a pletykás banyáktol

19. barai (válaszként erre: 1. - Naiv)
2009. jún. 18. 12:26
36-éve jöttem falura férjhez.Itt is megy a pletyka, és? Mondjanak amit akarnak! HAJRÁ!!!!:))
18. mimmo33 (válaszként erre: 13. - Cukoj)
2009. jún. 18. 12:25

:D

Azért elég tájékozott a zenei világban:D

17. g_eszter (válaszként erre: 12. - Naiv)
2009. jún. 18. 12:25
Az adatlapodon az van, hogy meg nem estel teherbe. Eskuvod meg augusztus elejen lesz, addig 1 bo honap van, annyi ido alatt, ha sikerul teherbe esned, senki nem mondhatja, hogy nem eskuvo utan estel teherbe. Es kulonben is, megvolt az eljegyzes, gyerek meg nincs, az eljegyzessel meg az a celja az embernek, hogy hazasodjon meg. A tobbiek nem szolhatnak meg ezert.
16. b2076ec79b (válaszként erre: 6. - Naiv)
2009. jún. 18. 12:24

én is kis faluban lakom, szinte mindenki ismer mindenkit, és ráadául én "gyüttment" vagyok, mivel nem ide születtem :DDD

Ezenkívűl "vadházasságban" élek, van két gyerekünk.

Hidd el itt is volt pletyka, de ki nem sz@rja le???

Egy életed van, azt kell élni ahogy akarod!!!

Nem kell másokra feltétlenül hallgatni. Aki meg ismer , az úgyis tudja hogy ez nem igaz.

15. cukoj (válaszként erre: 13. - Cukoj)
2009. jún. 18. 12:24
szóval erről ennyit:)
14. mimmo33 (válaszként erre: 12. - Naiv)
2009. jún. 18. 12:24

Sehogy! Hisz Ők akkor is ott lesznek, amikor Te már elköltöztél...

Tudom kegyetlenül hangzik a szülőkkel szemben, de majd megbékélnek;)

13. cukoj (válaszként erre: 10. - Mimmo33)
2009. jún. 18. 12:23

az egyik ismerősöm nem rég mondta, hogy menni akar a volt fesztiválra, de a nagymamája aki Sopronban lakik, figyelmeztette, hogy ne menjen a sátán közelébe (Marilyn Manson), aki a Voltra jön fellépni...

Ezt a templomban hallotta, mert a pap is erről prédikált, hogy a sátán sopronba jön...


Nem elmebeteg dolog?

12. naiv (válaszként erre: 8. - Mimmo33)
2009. jún. 18. 12:22
igen esküvő de a falu majd akkor igy köti össze a dolgokat,engem nem érdekel mert elköltözöm innen de hogy tudnám már anyámat meg a mamát leállitani
11. reni79
2009. jún. 18. 12:21
Ne foglalkozz senkivel!Főleg a falu véleményével ne!Már nem abban a korban élünk!A saját boldogságotokkal foglalkozz!
10. mimmo33 (válaszként erre: 6. - Naiv)
2009. jún. 18. 12:19
Na igen, amikor a feketébe öltözött varjak, rajzanak a templomba (TISZTELET A KIVÉTELNEK!)...tegyük hozzá pletyozni;)
9. naiv (válaszként erre: 5. - Gyniki)
2009. jún. 18. 12:18
igen nagyon szeretnénk
8. mimmo33 (válaszként erre: 2. - HLivia)
2009. jún. 18. 12:18

Ezt Én sem értem, hisz azt írta a bemoldalon, hogy augusztusban esküvő.

De úgy egyébként általánosságban értem, a Mit szól hozzá a falu problémát...Mi nem faluban, hanem egy nagyközségben lakunk. Nem vagyok megkeresztelve,nem vagyunk összeházasodva, és van egy gyerekünk...Na,hát minden vagyok szép ember nem:D, de tudod, mit tehetnek egy szívességet. Aki ez alapján ítéli meg, hogy milyen vagyok, arra nem vagyok kíváncsi;)

2009. jún. 18. 12:17

szia!


Szerintem ne érdekeljen mások véleménye...

Az ember akkor vállal gyereket, amikor szeretne, és a 21. században egy falu is lehetne annyira felvilágosult, hogy nem vesz ilyeneket a szájára!

Én nem rég veszítettem el a kisbabámat...

Jobban monda nem fejlődött ki a pocimban...

Nagyon szerettük volna, de sajnos így alakult. Az én nagymamám vol, az, aki kicsit érdekesen ált hozzá, nekem már ez is rosszul esett...

De túltettem magamat rajta, és nem foglalkozom mások véleményével.

Sokan mondták, hogy építsd a karriered, tanulj, gyűjts pénzt, és ráérsz majd-majd sokkal később...űPersze, csak akkor már nem biztos, hogy lehet majd, vagy nagyon nehéz lesz. És ami nem elhanyagolható, hogy egy szülőnek kijár, hogy lássa felnőni a gyermekeit...Mi is azért vállaltuk, mert én együtt szeretnék felnőni a gyerekemmel. Homokozni akarok vele, és játszani, szaladgálni, és nem csak a szülei szeretnénk lenni, hanem a barátai is:)

6. naiv (válaszként erre: 3. - B2076ec79b)
2009. jún. 18. 12:17
itt ahol lakom borzalmassan pletykás a falu és állitólag attol félnek anyum meg a mama,h majd azt mondják azért vett el a párom mert terhes lettem
2009. jún. 18. 12:13
Ha igazán szeretnétek a babát,ne foglalkozzatok azzal,hogy ki mit mond!!!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook