Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szeretném megtanulni a horvát nyelvet.Tudna valaki segíteni Győrben? fórum

Szeretném megtanulni a horvát nyelvet.Tudna valaki segíteni Győrben? (tudásbázis kérdés)


2012. júl. 15. 22:36

nagyon szivesen

:-)

2012. júl. 15. 18:35
köszönöm:-)
2012. júl. 15. 00:01

itt szulettem:-)

a link, amit elkuldtem, ott van hanganyag is.

Rakattintasz oldalt es ki is mondja, igy az ejtest is hallod.

2012. júl. 14. 10:58

Köszi a segítséget!

Most jöttem haza Brac szigetről,teljesen elvarázsolt.

Szeretnék többet megtudni a horvát emberekről,szeretnék több helyre eljutni az országon belül.Főleg Supepetár érdekel :-)

Ha jövő nyáron újra megyek Horvátországba,akkor szeretnék az ő nyelvükön beszélni.Már amennyire addig megtanulok :-)

Azt olvastam,hogy nem mindegy milyen hangsúllyal ejted a szavakat....jó lenne majd időközben beszerezni valamilyen hanganyagot ami segíthet a jó kiejtésben.

Mióta élsz Szerbiában?

2012. júl. 13. 22:40
egyebkent, biztosan van tobb onlineos lehetoseg, en csak a googleba beutottem, es ez volt az elso amire rakattintottam
2012. júl. 13. 22:36

szia! en Szerbiaban elek, perfekt beszelek szerbul.A szerb es a horvat nyelv 99 %ban ugyanaz. Itt egy link, itt van online tanulasi lehetoseg

[link]

Akarhogy ha tudok segiteni csak szolj,szivesen segitek! udv, es jo tanulast!

csak kivancsisagbol megkerdeznem, hogy miert epp a horvat nyelvet szeretned megtanulni

2012. júl. 13. 22:13
Szeretném megtanulni a horvát nyelvet.Tudna valaki segíteni Győrben?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook