Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szeretném ha segítenétek! fórum

Szeretném ha segítenétek! (beszélgetős fórum)

2009. nov. 26. 23:12
én utólag sokkal jobban örülök az olyan lapoknak, amikre a barátnőim az aznapi csipcsup apróságokat írták, pl "végre felgyógyultunk a náthából, és a vizsgán is átmentem... bulizhatunk, hiszen szülinaaaap! hozzuk a vodkát!", arról sokkal jobban eszembe jut évek múlva, hogy mi volt aznap, miket csináltunk. általános jókívánságos lapot kevésbé szeretem
2009. nov. 26. 23:05

Születésnapodon kívánok neked sok szépet,legyen vidám,derűs számodra az élet!Szerencse galambja mindig feléd szálljon,légy boldog sokáig e világon.


Legyen ez a nap neked nagyon-nagyon boldog,estére már azt se tudd,merre van az orrod!Ezt kívánja egy jó barátod,akivel egy koccintásra még alkalmat kell találnod!


Születésed napja vagyon,tarka kutya fo**on nyakon.Ha hibát találsz a versembe,dugd az orrod a seggembe.


Isten éltessen sokáig,pénzben járjál bokáig.Búbánatot sose lássál,s akit szeretsz,azzal háljál!

2009. nov. 26. 21:02
Ne csak az éveidet számold, hanem úgy élj, hogy az éveid számítsanak.
2009. nov. 26. 20:06
Azt mondják, csak egy fiatal bolond lehet olyan bolond, mint egy öreg bolond. De a fiatal bolondnak előbb fel kell nőnie, hogy öreg bolond legyen, és lássa, milyen átkozottul bolond volt fiatal bolond korában.
2009. nov. 26. 19:45
Google :)
2009. nov. 26. 19:44

Olyan fiatal vagy, mint reményeid, olyan öreg, mint a kétségeid. Olyan fiatal, mint önbizalmad, olyan öreg, mint félelmeid. Fiatal, mint a hited, öreg, mint a csüggedésed.

Albert Schweitzer

2009. nov. 26. 19:37
menj fel a citatum.hu ra, szupi kis idézetek vannak fent, én is ott keresgélek
2009. nov. 26. 19:30

Idézetet keresnék szülinapra. Képeslapra akarom írni. A legjobb barátnőm 18 éves lesz.

Mit tudnátok ajánlani?

2009. nov. 26. 19:30
Miben???
2009. nov. 26. 19:30
miben?
2009. nov. 26. 19:29
Szeretném ha segítenétek!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook