Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szeretnék új szakmát tanulni, szerintetek mi az amit most érdemes megcsinálni, mert a műkörmöst már nem érdemes legalábbis szerintem? fórum

Szeretnék új szakmát tanulni, szerintetek mi az amit most érdemes megcsinálni, mert a műkörmöst már nem érdemes legalábbis szerintem? (tudásbázis kérdés)

4. 3cbd320f88 (válaszként erre: 3. - Gyzsuzska)
2010. júl. 29. 09:52
pedig én mennyire akartam varrónő lenni...de csak hobby szinten tudok...de célom, hogy egyszer egy olyan tanfolyamot is elvégzek...
3. gyzsuzska (válaszként erre: 17. - Szamó)
2010. júl. 28. 00:24
Én varrónő vagyok most jár le a GYED-em és nem tudok elhelyezkedni.Mert megszünt a munkahelyem.Ráadásul itthonra nincs annyi,hogy megérné a válalkozit kiváltani.Pedig én tudok méretest is szabni varrni.Pont ma voltam a munkaügyiben,és nem bíztattak semmivel.
2. Zsú1965 (válaszként erre: 1. - Andi972)
2010. júl. 27. 12:56

Igen, csak be kell menni egy tescoba vagy hasonlóba. Van olyan pénztáros, akihez be se állok, ha látom, hogy ő van, inkább várok kicsit többet.


Ha "ráérsz", azaz nem 3 hónap múlva akarsz sokat keresni a munkáddal, tanulj gyógytornásznak (Mckenzie), persze itt is csak a jók élnek meg jól. Bárcsak 20 éve lett volna annyi eszem, hogy mi legyek...

1. Andi972 (válaszként erre: 15. - Ellesmera)
2010. júl. 27. 11:27
Ezt vitatom Találkoztam már bunkó ,segítés nyújtásból ,1 .es és tapadó fenékbe bújó eladóval is .Ja és pénzt se tud mindenki vissza adni rendesen ,és van lassú, lajhár ,és precíz ,pontos kedves ,segítőkész, mosolygós,eladó ,és pénztáros.!!:D

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook