Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szeretnék tetkót :) fórum

Szeretnék tetkót :) (beszélgetős fórum)

2012. nov. 18. 19:09
Akkor hajrá :)
2012. nov. 15. 12:23
Én is!
2010. júl. 29. 04:46

Ilyenkor vagyok itthon, ilyenkor tudok hozzászólni kedves andi6020 :)


Először is, köszönöm szépen a válaszokat, kedvesek vagytok, hogy foglalkoztok az ügyemmel, jól esik. :D


A hátamra nem szeretném, mert minek csináljak olyan tetkót, amit nem láthatok - nem másoknak, magamnak szánom a tetkót.


A kar mellett döntöttem. Mert talán ott van a legtöbb bőr rajtam, és annyira nem is fog fájni. Bal kar. Mert a jobb karomat szebbnek tartom. Körülbelül egy 6-7 cm-esben gondolkodok. Akkor egy 10.000-ből kijön.


Nem tudjátok, hogy mennyi ideig tart egy ilyen kis tetkó elkészítése?


Hogy mit varratnék magamra, azt még nem tudom. De a kínai/japán szavakon van jelenleg a mutatóujjam.


Linkelek egy képet - melyik tetszik nektek ezek közül?:


[link]

11. andi6020 (válaszként erre: 1. - Tetkoboy)
2010. júl. 28. 19:38

Látom, élénk részvevője vagy a fórumodnak. Hogy imádom az ilyen hozzáállást! :-(

Azért remélem segítettünk, és igazán nincs mit, szívesen!

2010. júl. 28. 18:43
Hát meg kellett volna gondolni..., én ha csináltatok is, majd olyan helyre ami rövid ujjú pólóban nem látszik...
9. 2df0604b89 (válaszként erre: 6. - A959b08f86)
2010. júl. 28. 11:37

Osztom a véleményed:D:D:DSajnos nekünk is tiltja a szabályzat,nekem a lábamon van és ügyfélhez meg értekezletre csak hosszú nadrágban mehetek...

Gondolhatjátok nyáron...pf...:D

A kollegámnak az alkarján van és ő is csak hosszú ujjú ingben dolgozhat:)

Szívás...

8. a959b08f86 (válaszként erre: 7. - Andi6020)
2010. júl. 28. 09:37

Ezt nem is tudtam!

Én rendőrség, katonaság, tűzoltóság ilyenekre gondoltam.

Ezeknél lehet a ruházattal fedett részeken de a szélsőséges szimbólumok kizáró okok lehetnek.

7. andi6020 (válaszként erre: 6. - A959b08f86)
2010. júl. 28. 09:29
Milyen igaz! A napokban, amikor még 35 fok volt árnyékban, mentem a kagylós kútra tankolni. A kutas srác hosszú ujjú pulcsiban dolgozott. Kérdem én viccesen: "sálat, sapit ne adjak?" erre Ő: ne is mondjam, nem engedik csak így dolgozni, mert végig van tetoválva mindkét keze. :-((
6. a959b08f86 (válaszként erre: 1. - Tetkoboy)
2010. júl. 28. 08:19

Szia :)

Látom a többiek sok információval láttak el én egy dologra szeretném felhívni a figyelmedet.

Mivel még nagyon fiatal vagy és elhelyezkedés előtt állsz nem minden szakterületen szerencsés tetoválást viselni.Tehát ha egyenruhás leszel akkor ruha által fedett területre tetetném hogy ne okozzon a későbbiekben problémát.

2010. júl. 28. 06:55

Szia!


1. nagyon változó. ami a karomon van, az 8000Ft-volt, a bokámon lévő 12ooo. Adatlapomon van fotó.

2, egyénenként változó, de általánosságban azt lehet mondani, minél közelebb van a csont, annál inkább fáj (karom semennyire, bokacsontnál, hááát, anyáztam)

3,bárhová, de ha ennyire elszánt vagy, csak van elképzelésed

4, igen, ki van írva, ez tény, meg az is, hogy 38 vagyok, tehát sajnos ez engem ne érint

5, sebgyógyulás minimum 2 hét, teljes gyógyulás 1 hónap. Én is Bepanthent kentem, és 2 napig fóliáztam, ha olyan helyre került, ahol beleragadhatott a ruha (pl hát). Napozás, szoli felejtős.

6, Na itt elgondolkodtam. Ha nem tudod, hogy hová, és azt sem, hogy mit, akkor még várj!! Nézegess fotókat, járj utána a neten, és amikor meglátsz egy mintát, és rögtön azt mondod, "igen, ez én vagyok,nekem ez kell", na akkor látogass csak el a tetováló szalonba :-))


Sok sikert!!

2010. júl. 28. 06:54
Valahol azt lehet olvasni, hogy a tetoválás ízléstelen, úgyhogy sztem ne csináltass.:D
2010. júl. 28. 04:10

Szia!


1. városonként, szalononként változó; van ahol egy 1000Ft/cm, de van ahol a mintától teszik függővé

2. változó, mivel nem egyforma a fájdalomtűrő képességünk

3. ahová akarod

4. ki van írva ugyan hogy 18 év alatt szülői beleegyezés szükséges, de tőlem soha nem kértek

5. a gyógyulási idő szintén változó, bőrtípustól függő, de átlag 2 hét; vigyázz, hogy ne ázzon fel túlzottan, ne érje túl sok nap, és por, valamint kend be naponta 3x, én a Bepanthen Plus-t szeretem, még véletlen se vakard, és ne tépkedd le a sebet

6. mindenképpen olyat varrass magadra, ami fontos jelentőséggel bír számodra; ha csak a dizájn, vagy a divat miatt varratsz fel egy adott mintát könnyen lehet hogy hamar megunod


Mivel elég bizonytalannak tűnsz abban a kérdésben, hogy mit tetováltass magadra, inkább még várj vele.

2. tixtina (válaszként erre: 1. - Tetkoboy)
2010. júl. 28. 03:30

Hello!


Erről a barátnőm,és a férje hosszasan tudna mesélni,mert színte minden hónapban varratják magukat.

A barátnőm a hasát,és hátul a derekát csináltatta.Nagyon jól néz ki.

Férje,már mindenhol ki van tetoválva-Hááát...Izlések és pofonok.Neki jól áll,de kicsit sok:DDDDD

2010. júl. 28. 03:10

Sziasztok. Tudom, hogy ez egy női fórum, és hogy már számtalan fórum létezik ebben a témában, de most önző leszek és nyitok egyet az én ügyemnek is.


Egy 17 éves fiú vagyok és szeretnék egy tetkót. Nem most ötlött fel bennem a gondolat, szóval teljesen biztos vagyok a dolgomban, de azért akad egy két alapvető kérdés, amire érdekelne a válaszotok.


1. Mennyibe kerül egy kisebb tetkó átlagosan?


2. Tízes skálán mennyire fáj a tetkócsináltatás?


3. Hová csináltassam? (a két karom kizárva)


4. 17 éves korban szükséges e még a szülő belegyezése?


5. Mennyi a gyógyulási idő, mire kell addig ügyelnem, hogy ne legyen gond?


6. Milyen ábrát csináltassak magamnak? Én kínai betűkre gondoltam, de azt olvastam valahol, hogy az ízléstelen.


Előre is köszönöm a válaszotokat, hálás vagyok, ha segítetek.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook