Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szeretnék rézből dísz- és használati tárgyakat készíttetni - tudtok ajánlani ehhez szakembert? fórum

Szeretnék rézből dísz- és használati tárgyakat készíttetni - tudtok ajánlani ehhez szakembert? (tudásbázis kérdés)

2013. ápr. 24. 21:02
Köszi a linket! Úgy rémlik, hogy Nyers Csabáról már hallottam, talán a neten olvasgatva.
2013. ápr. 24. 17:46

Én ezt találtam:

[link]

4. emimami (válaszként erre: 3. - Kiszvorosz)
2013. ápr. 24. 17:37
Szia! Köszi, hogy írtál! Igen, nagyon örülnék, ha elküldenéd privát üzenetben az illető úriember elérhetőségét! Köszi! Fel fogom vele venni a kapcsolatot és hátha meg tudok vele egyezni! :-)
2013. ápr. 24. 17:26
Szia! Nekünk egy nagyon kreatív pasi csinálta a karikagyűrűinket, aki foglalkozik rézzel is. Mindenféle kézműves vásárokon is ki szokott állítani, és elérhető áron is dolgozik. Viszont pesten van (M7-hez relatív közel), ha érdekel, priviben küldöm az elérhetőségét, ne töröljék a fórumod reklám miatt.
2013. ápr. 24. 16:54

Ismertek valakit, aki réz tárgyak készítésével foglalkozik elérhető áron?

Szeretnék néhány ékszert és használati tárgyat készíttetni rézből. Tudnátok rézművest ajánlani? Korábbasn felvettem néhány ötvössel a kapcsolatot, de azt mondták, hogy ők csak ezüst és arany megmunkálásával foglalkoznak. Veszprém megyében élek, de nem csak a környéken élő rézművesekre, kézművesekre vagyok kíváncsi, hanem akár országosan is, ha a környékemen nincsenek. Privát válaszokat is szívesen fogadok. Köszi előre is! Szép napot!

2013. ápr. 24. 16:49
Szeretnék rézből dísz- és használati tárgyakat készíttetni - tudtok ajánlani ehhez szakembert?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook