Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szeretnék nőiesebb lenni... fórum

Szeretnék nőiesebb lenni... (beszélgetős fórum)

1 2
2021. jún. 17. 12:12
Szemes Nóra oldalán nézelődj, van fb csoportja is. Ha megteheted, elmehetsz hozzá személyes tanácsadásra is. Sajnos, én nem vagyok toppon ilyesmiben, de biztos vannak itt is olyanok, akik jobban értenek a divathoz.
2021. jún. 17. 12:00

Mindig is fiús típus voltam, jobban szerettem fára mászni mint babázni.

Többnyire fiúsan is öltöztem, farmer, laza póló, tornacipő. Néha bepróbálkoztam szoknyázni, meg magas sarkú cipőt hordani, de úgy érzem magam bennük mintha tehénre gatyát raknának. Egyáltalán nem érzem, hogy passzolna hozzám.

Igazából fogalmam sincs, milyen a stílusom, merre kellene kitekinteni ebből a farmer/póló laposcipő kombóból. Nagyon tetszenek a laza hosszú szoknyák-az ilyen hippi stílusúak, vagy a kis sportos vászonszoknyák, ami ilyen military stílus. De azt sem tudom belőni, mihez mit kell felvenni. Kis nőies magas sarkúk már nemigen jöhetnek számításba mert nagyon dagad a lábfejem. Szűkebb felsők megint nem opció mert hurkás a hasam.

Nem vagyok sovány se kövér, 160 magassághoz kb 70 kilóm van, keskeny váll, kis mellek, széles kerek csípő, vastag combok, vastag vádli, vastag boka. A járásom egyáltalán nem nőies, a tartásom is mindig görbe, általánosságban véve elég trampli vagyok. Próbáltam már odafigyelni, de olyan megjátszásnak éreztem, meg hogy igazából ez nem én vagyok.

Milyen szoknya állna jól pl ilyen testalkathoz? És akinek vastag combja van, mit kezd a kidörzsölődéssel?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook