Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szeretnék nőiesebb lenni... fórum

Szeretnék nőiesebb lenni... (beszélgetős fórum)

1 2
32. Zsifi1 (válaszként erre: 31. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 24. 22:24
Ez ismerős... Anyukám is hasonló. A női energiákat mégis csak növelni kellene. 😊 Tudom, nem egyszerű, de kérlek saját magad és a gyereked érdekében próbáld meg, hogy "csak" Anya vagy. Ne keveredjenek össze a szerepek! Később nehezebb lesz helyrehozni. A gyereked akkor is fog nagyon szeretni. Na, jó. A fórum témája nem ez, ne térjek el. 😉
31. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 30. - Zsifi1)
2021. jún. 24. 22:13

Valóban belülről indul mint minden. A saját nőiségemnel rendben vagyok, csak azt hiszem egyrészt ott a baj, hogy egyedülálló szülőként tudatalatt mindkét szülő szerepét viszem-viselem.

A másik meg, ahhoz hogy egy nőies darab jól mutasson valakin, ahhoz kell egy tartás, egy szoknyát "viselni" kell, nem csakúgy magunkra dobni. En meg többnyire olyan fáradt vagyok hogy örülők ha egyik lábam a másik elé tudom rakni, nemhogy még a tartásomra meg a járásomra figyeljek, vagy arra hogy jól álljon az adott ruha.

30. Zsifi1 (válaszként erre: 28. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 21. 08:17

Én is hasonlóan éreztem magam, amikor először próbáltam csinosabb darabbal mutatkozni a közönség előtt. :) De amúgy való igaz, ahogy mi sem bámulunk embereket, úgy valószínűleg minket sem. Ha elkezded komfortosabban érezni magad benne, akkor már nem lesz ilyen érzésed, mert számodra is az lesz a természetes.

Saját magamból kiindulva, belülről kell ennek az egésznek indulni. Ha magaddal, mint nő, rendben vagy, akkor tudod kezelni majd a nőiességed és a nőies darabokat is.

29. Channa* (válaszként erre: 28. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 20. 23:18

Naaa!

Fog ez menni.:DDD

Ne izgulj! Olyan sokan nem néznek azért mint, ahogy érzed.

A harmadik alkalommal már nem fogod ezt érezni:D

28. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 27. - Channa*)
2021. jún. 20. 22:07

A képeken levő felsők tetszenek, erről most kaptam egykét ötletet.

A nadrág/szoknya...hát ott még hezitálok. A bő nyári nadrág úgy érzem furcsán áll rajtam, mert "reng" a combom amikor lépek és ettől olyan mintha direkt riszálnék😆😆😆 jobban szeretem amikor a farmer "összefogja" a dolgokat.

Szoknyáknál a kidörzsölés a gond. Ma felvettem egy hosszú lenge szoknyát lapos szandállal, az hogy furcsa volt az egy dolog, úgy éreztem mindenki engem bámul és látja rajtam hogy feszengek, de általánosságban elég tűrhetően állt rajtam. A combom viszont kipirosott, pedig kentem rá izzadásgátlót.

27. Channa* (válaszként erre: 25. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 20. 13:13
És esetleg valamit magadévá is tudsz tenni?
26. Miss Angel (válaszként erre: 25. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 20. 12:13
miért lenne gáz,jobb később ,mint soha ;)
2021. jún. 20. 09:48

Jaj köszönöm szépen a sok kedves hozzaszólást, tanácsot! Aranyosak vagytok!

A képek főleg segítettek!

Tűsarkúban semmiképp nem gondolkodtam, bele se menne a dagadt lábfejem😊 de pl én szerettem a pántos cipőket, aztan nemrég olvastam hogy marhára nem jó a vastag bokához meg rövid lábhoz a pánt, mert "elvágja" a lábat.

Azért az gáz hogy közel a 40-hez sem találtam meg a saját stílusom😂

24. Channa* (válaszként erre: 23. - Liliom10)
2021. jún. 17. 22:56

Én ezt a fazont simán felveszem munkába is;)


Itthon sortot és trikót hordok.

23. liliom10 (válaszként erre: 17. - Channa*)
2021. jún. 17. 22:19

Ez van nekem ! :) Kékben is. Nagyon bevált, itthon hordom most kánikulában, egyébként a strandra ajánlotta az OTTÓ, ( mikor még bent volt az országban.) Nagyon szeretem, ajánlom " háziruha" helyett. Jó az anyaga, szellős is, szuper !

[link]

22. Zsifi1 (válaszként erre: 20. - Channa*)
2021. jún. 17. 21:47

Én néha irigykedek arra, akinek nagy(obb) melle van, aztán amikor egy-két kg felugrik, akkor már nem tetszik, hogy az enyém is "nőtt". Egyetértek, hogy jobb a kisebb. Pláne, ha szülés után úgyis nő.

Egyébként "megfigyeltem" (ez túlzás, mert csak 1-2 valakivel összehasonlítva magam), hogy aki derék részen karcsúbb, mint én, annak valahogy máshogy hat a melle, jóval nagyobbnak tűnik.

Amikor "irigykedek", akkor néha azon akadok fenn, hogy egy szál bél tizenéveseknek hogy van nagyobb mellük, mint nekem? :D

21. globus (válaszként erre: 20. - Channa*)
2021. jún. 17. 20:43
Így van. Hüledezek, mikor látom, hogy sokan kosárlabdányi szilikont csináltatnak, hát majd megtudják...
20. Channa* (válaszként erre: 18. - Globus)
2021. jún. 17. 20:41

Valóban nincs ilyen gondja.

Írta is, hogy keskeny válla van és kis melle.


Én egyébként nagyon örülök neki, hogy nem lett nagyobb mellem.

Ahhoz képest, hogy terhesség előtt 75B voltam, csak 1 kosarat nőttem. Most jó lenne a 75C, de inkább 80C-t veszek, de mostanában már többször jártam úgy, hogy az utolsóba is nagy lett, így lehet vissza kell szoknom a 75-re.


A kis mell csinosabb és fiatalosabb. Én már ettől a növekedéstől is kiakadtam egy kicsit. Az elején nagyon zavart, már megszoktam, de nem tetszik...

19. Miss Angel (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 17. 20:40

biztos leírták már előttem,de leírom én is:)


próbálj tanácsot kérni,itt neten nézelődni,milyen alkathoz mi passzol,mit mivel,stb,biztos itt is jó tanácsokkal láttak el a csajok,DE:ami a legfontosabb az,hogy rájöjj,te igazán miben érzed jól magad.Mert ahogy most vagy,úgy nem,ha jól éreznéd,nyilván akkor nem akarnál változtatni.


Segíthetne az is,ha szerveznél egy shoppingtúrát,vagy egy sima nézelődös-próbálgatós progit,amikor szétnéznél az üzletekben és felfedeznéd kicsit a divat világát-főleg azt,hogy mikből válogatnál szívesen.


Abban igazad van-talán a masodik hozzászólásodban olvastam-hogy nem érdemes olyat erőltetni,amiben nem érzed jól magad,akár azért mert nagyon trendi ,vagy mert sok mindenkinek tetszik,hiába az,ha neked nem kényelmes,és itt a köv kulcsszó:a kényelem.Ne vegyünk fel olyan ruhát,ami bármi miatt számunkra kényelmetlen,ezt még akkor sem szabad,ha egyébként jól állna az adott darab.....


Erre kitűnő példa a fenék alá érő miniszoknya és Angel esete :))))

Huszonévesen még hordtam,ma már legalább combközépig érjen a szoknya,ha attól rövidebb,kényelmetlen,és hiába állna jól,nem kell !!!! Húzogatnám magamon állandóan lefelé és idegbajt kapnék,plusz még röhejesnek is érezném magam.

A másik:nyáron sosem hordok magassarkú szandált,csúszkál benne a lábam,aminek következtében elevenre vágja,dörzsöli,gyűlölöm,úgy,ahogy van,holott a magassarkú csizmákat,körömcipőket meg szeretem.Nekem a platform,illetve a telitalp jött be és a laposabb saruk,papucsok,ezekből is a nőies változatok...

ezeket azért irtam példának,hogy ami nem megy azt ne erőltesd,mert így se ,úgy se lesz jó.Rá fogsz jönni arra,mire vágsz és mi kényelmes,sztem inkabb abban kell tanacs ,mihez mi illik,mert igazán abban nincs tapasztalatod,a farmert bő pólóval,sportcipővel,tornacsukával könnyű összepárosítani....


sok sikert !! ;)

18. globus (válaszként erre: 17. - Channa*)
2021. jún. 17. 19:36

Érdekes, hogy ruházati szórólapokban nincs nagy mellű nő. Rajtuk minden hülyén áll... Nagyon kevés a jól szabott felső. Hiába nem kövér valaki, ha nagy a melle, kizárólag karcsúsítottat vehet, különben úgy néz ki rajta, mint a zsák, hason lóg és duplát mutat. Amúgy mutatósabb pamutpólók elvesztik minden varázsukat, ha bögyös nő viseli.

Valószínűleg FI-nak nincs ilyen gondja, ha idáig pólóban járt :)

2021. jún. 17. 19:09

Nem kell túlzásokba esni, ahhoz, hogy nőies legyél, magas sarkú meg főleg nem kell hozzá.

Én ilyen nadrágokat hordok nyárok, csak egy színűt (keki, sötétkék):

[link]


Nekem is vaskosabb a vádlim, mint kellene (sport), ezért fontos, hogy a bokára ne tekeredjen semmi, mert az kihangsúlyozza.


Ilyen szandálokat hordok:

[link]


Ilyen felsőket is lehet hordani. Nem túl nőiesek, de nem is fiúsak:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Ilyen szoknyákat:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Ilyen ruhákat:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]



Tehát, a szoknyáknak és ruháknak enyhén A vonalúnak kell lennie, kb. térdig vagy inkább fölé érjen egy kicsit.

Semmi ne legyen szűk rajtad, de túl bő se.

Ne vágjon be sehol semmi.

Simán felveheted ezeket lapos talpú szandállal, tornacipővel, lapos papuccsal.


És a comb kidörzsölődés: Nekem nem ér össze a combom, így csak azt tudom javasolni, amit az egyik nénikém csinál. Bekeni valami olyan krémmel a combjait, ami segítségével tudnak csúszni egymáson, illetve van, hogy felvesz tapadós rövid nadrágot a szoknya alá.


Amit leírtál magadról, nem tűnik alkatra nagyon rossznak, így simán kipróbálhatsz ilyen ruhákat.


Én pl. a sportosabb szoknyákhoz, egyszerű trikót veszek fel. Linkeltem egy szürke trikót, azt azért, hogy lásd, nem szabad túl szűknek lennie annak se, és túl hosszúnak se, mert ha nem jó az esése, akkor slampos.


És a tartásod: húzd ki magad! Simán megszokható. És tornázz hátra, mert a hátizom erősödése szép tartást biztosít;)


Egyébként, ha a farmert egy kicsit nőiesebb felsővel veszed fel, akkor már az is elég nőies tud lenni;)


Ha nem dolgozni megyek, akkor felveszek egész rövid sortokat is, mert ez is elég lányos.

Ilyeneket:

[link]

[link]

2021. jún. 17. 17:13

Azokkal értek egyet akik azt írták hogy ne nagyon akard megváltoztatni magad vagy a meglévőket finomítsd.


Színes,aprómintás,hosszában csíkos, vászonnadrágok,lenge felsőkkel,azokbol is van csajosabb darab.Bár nem kell takargatnod magad de szoknya helyett egy lefele enyhén bővülö maxi ruha is jólállhat,kényelmesek szépek,rengeteg változat van:)

Cipő: nem kell tűsarok ha nem komfortos,lehet telitalpú is a finomabb fazonokból,mindíg kényelmes:))KIs papucsok alacsony sarokkal.

15. liliom10 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 17. 16:55

A leírásod alapján a KÖRTE alkathoz tartozol. A neten is sokat lehet olvasni, és a youtube-on is vannak stílusszakértők.

[link]

2021. jún. 17. 15:40

Kicsi odafigyeléssel a kajára és egy kis mozgással az alakon sokat lehet javítani. Az vonja magával az önbizalom erősödését, ami az egész kisugárzáson látszik.

Teljesen felesleges szoknyát venni, ha nem érzed magad jól benne, ezt mindneki látni fogja.

De egy csinos alakon egy szűk farmer, egy egyszerű fehér pólóval és egy normális lapos talpú cipővel szerintem szuper nőies csinos.

2021. jún. 17. 13:46
12. df1e1c376c (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 17. 13:44

Semmilyen szoknya, mert az nem te vagy.


Esetleg bluzokkal inditanék, és széles, nem magas! de magassarukakkal.



Nem mondom, hogy nő vagy mindenben :P

11. Zsifi1 (válaszként erre: 10. - Otsike)
2021. jún. 17. 13:27
Gondolom, egyik combja a másiktól... Nem a ruhát dörzsöli ki a szoknya.
10. Otsike
2021. jún. 17. 13:11
Milyen szoknya állna jól pl ilyen testalkathoz? És akinek vastag combja van, mit kezd a kidörzsölődéssel?----Ilyet sem hallottam még....hol dörzsölődik ki a combodtól a szoknya?
9. Zsifi1 (válaszként erre: 4. - Michelle.r)
2021. jún. 17. 12:45
Igen, pont ezért írtam én is a Nórit. Ő sem a fast fashion-t támogatja, hanem segít megtalálni mindenkinek a hozzáillő stílust.
2021. jún. 17. 12:40

Én pl itt szoktam bermudát venni. Máshol nem igen lehet kapni. véleményeket érdemes mindig elolvasni. Sok nadrágból kisebb kell mint az eredetileg hordott méret.

[link]

7. ba7da9cfc0 (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 17. 12:35

Ilyen alkatra a kicsit térd fölé érő szoknya az ideális (hasonló alkat vagyok).

Az miért megjátszás, hogy nem görnyedve jársz és nem úgy mész mint a tank? Az csak igényesség.

Szoknya nélkül is lehet nőiesen öltözködni egyébként.

Azért mert hurkás a hasas nem kell férfi pólókban járni, szuper felsők vannak, csak ne legyen túl szűk és túl bő sem. A túl bő az ellenkező hatást éri el, mint amit szeretnél.

Nem csak a magas sarkú cipő nőies, annyi féle cipő van már.

Én azt gondolom az arany középúton járok, nem fiús és nem is az a nagyon cicás nőies.

A comb összedörzsölést csak egy nagyon vékony torna nacival tudod elkerülni. Sajnos ez is tapasztalat. Nekem 50 és 70 kilósan is összeérnek a combjaim.

Én pont ezért hordok bermuda nacikat, minden féle színben. Ezekhez veszek valami szép felsőt, pólót, inget.

6. cc7a88f96d (válaszként erre: 5. - Cc7a88f96d)
2021. jún. 17. 12:34
Lesz*
2021. jún. 17. 12:33
Ha nem érzed magad jól egy nőies darabban,akkor felesleges sanyargatnod magad bennük...nem fogod jól érezni magad,rossz kesz a közérzeted is.
4. michelle.r (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 17. 12:28

Pont ebben tud tanácsot adni egy stílusszakértő. Ha facebbook-on vagy, a Yurkov stílusakadémiára havi 5.000 forintért becsekkolhatsz. De a legjobb lenne, ha személyesen elmennél valakihez.


A kérdésedre: a viselkedést lehet tanulni, de azt, hogy jól érzed-e magad valamiben, nem. Talán nem véletlen, hogy fiúsan öltözöl, jársz, ha érzed is hogy nem passzol hozzád a szoknya, a magassarkú, erőltetheted, de sose lesz természetes.


Akit én ajánlok: yurkov, Sysco - mindkettő elérhető a neten.


De ezzel együtt, olyan stílusban öltözz, ami harmónikus a személyiségeddel. Nadrágban, bakancsban is lehet valaki nőies. És tüllszoknyában sem lesz az, aki nem az. Csak légy önmagad!

2021. jún. 17. 12:17

Nem feltétlenül a legújabb divat a vágyam. Inkább az érdekelne, mi áll jó ilyen testalkatnak, meg hogy van-e módszer arra, hogy nem érezzem magam tehénnek szoknyában?

És a tehénséget nem a súlyomra értem, azt elfogadom, hanem a tartásom, a járásom, az általános közérzetem.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook