Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szeretnék meg nem is 2. babát! fórum

Szeretnék meg nem is 2. babát! (beszélgetős fórum)


10. Kriwy
2011. nov. 21. 16:04
Még ilyet:-D
2011. nov. 21. 13:03
Igen azt bírni kell,erővel,lelkileg,te tudod mennyire vagy erős!!!!
2011. nov. 21. 12:52
Körülmény van, segítség van.csak Jó lenne ha visszamennénk dolgozni de csak a pénz miatt.Meg persze akkor nem kellne beadni a bölcsibe. csak birjuk e majd vagyis nem sok két kicsi egymás után?!
2011. nov. 21. 12:25
Ez neked,nektek,kell el dönteni,hogy készen álltok e rá,meg vannak a körülmények,hozzá.
2011. nov. 21. 12:23
Én ugyanebben a helyzetben vagyok, most 9 hós a kicsi, csak Én mindenképpen szeretnék dolgozni menni, meg lehet főiskolát is elkezdek, bár az nem lesz egyszerű a két gyerekkel, viszont nem szeretném ha 2,5 nél több lenne a korkülönbség köztük. Nálunk inkább az a kérdés, hogy hova szülessen? mert a lakás elég kicsi.
5. andi6020 (válaszként erre: 2. - Hnol86)
2011. nov. 21. 12:21
Medve anyám...
4. 31c1daa9fa (válaszként erre: 2. - Hnol86)
2011. nov. 21. 12:19
Nem lesz több! Az a pénz amit a 2. baba után kapnál, elmenne rá. Attól neked több nem lesz! Ne azért szülj második babát, mert pénzt látsz benne, hanem, mert akarjátok. Szerintem ráérsz a másodikkal.
3. cff1bda72b (válaszként erre: 1. - Hnol86)
2011. nov. 21. 12:18
Nincs nagyszülő, akire rá lehet bízni, amíg dolgozol? Vagy egy bölcsi? Azért ne kapkodjátok el a babát, mert a mostanit nincs hová tenni. Meg lehet azt oldani. A munka meg nem büdös.:) Akkor jöjjön a baba, ha idő is van rá és kész is vagytok a folytatásra.
2011. nov. 21. 12:16
Mert mindig a pénz jár a fejemben hogy akkor csak több lesz!
2011. nov. 21. 12:14
25 éves vagyok most 8hónapos a kislányom, GYeden vagyok, a férjem dolgozik 26 éves.Átlagos jövedelmünk van átlagos kiadásokkal.Szeretnénk 2. babát. csak az a kérdés mikor?! Ha egymás után szeretnénk őket akkor lassan bele kell kezdeni mert mire manó 2 éves lesz meg kell születnie mert Gyeden vagyok és Gyest nem szeretnék kapni, Vagy visszamegyek dolgozni mikor betölti a 2.évét és mehet a bölcsibe. Azon rágódom hogy legyen vagy nem. Mert ha nem szülök még akkor vissza kell menni dolgozni, akkor itthon kell hagynom. Azt meg nem igazán akarom. De jó lenne vissza menni dolgozni is mert akkor több lenne a pénz is. Hogy sok lesz a két gyerek egymás után vagy nem?! Hülye kérdések de állandóan váltakoznak bennem ezek az érzések. Hogy mi lenne a jobb. Várjak míg manó nagyobb lesz?! És majd csak utánna legyen kistesó. Nagy kérdések tudom de mindig ez jár eszembe, mert ha akarunk akkor lassan bele kell fogni!!!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook