Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szeretnék jelentkezni területi képviselőnek és a jelentkezési lapon meg kell jelölni a nettó fizetési igényemet. Mennyi fizetést kérhetek? fórum

Szeretnék jelentkezni területi képviselőnek és a jelentkezési lapon meg kell jelölni a nettó fizetési igényemet. Mennyi fizetést kérhetek? (tudásbázis kérdés)

5. zéti (válaszként erre: 4. - F303be5590)
2010. dec. 17. 08:13
Üzleteket kellene látogatnom, illetve új partnereket keresnem. Eddig is ebbe a szakmába dolgoztam, de mint eladó. Akiket ismerek t.k.-et 200felett keresnek nettóban (én ezt kicsit sokallom), de nem merek ekkora összeget beírni és túl keveset sem akarok. A legtöbb helyen pedig fix+jutalék rendszerben dolgoznak, szerintem itt is, de akkor minek kell megadni a fizetés igényemet?
2010. dec. 16. 19:17

területi képviselő alatt pontosan mit értenek?

és te ugyanazt érted?

2010. dec. 16. 19:14

Előfordul, ahogy írod, de ez lutri.... tkp. ez személyes találkozás témája, amikor valakit behívnak felvételi elbeszélgetésre.


De ahány eset, annyiféle variáció:S

2010. dec. 16. 19:02
Senki nem tud segíteni?
2010. dec. 16. 15:11
Szeretnék jelentkezni területi képviselőnek és a jelentkezési lapon meg kell jelölni a nettó fizetési igényemet. Az autót ők adják, munkaidő hétfőtől péntekig "rugalmas", szerintem több mint napi 8 óra. Mekkora összeget írjak be?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook