Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szeretnék hízni egy pár kg-ot!Tudnátok ajánlani valamilyen vitamint vagy gyógynövény készítményt, amivel eredményt is elérhetnék? fórum

Szeretnék hízni egy pár kg-ot!Tudnátok ajánlani valamilyen vitamint vagy gyógynövény készítményt, amivel eredményt is elérhetnék? (beszélgetős fórum)


23. 35d45e2ed1 (válaszként erre: 18. - SzaszIvett)
2017. márc. 22. 20:14
165/55 vagy miért akarsz hízni? szerintem ez egy teljesen normális súly.
22. túrógombócka (válaszként erre: 21. - SzaszIvett)
2017. márc. 21. 11:57

ha leteszed a cigit, úgyis hízol majd valamennyit.

a te tested, a te életed, csak jóindulatúan figyelmeztettelek.

21. SzaszIvett (válaszként erre: 19. - Túrógombócka)
2017. márc. 21. 11:56
Lehet h ideális a súlyom, arányos a testem, de lehetnék töltött galamb is egy kicsit. Nem 200kg-s akarok lenni max 70kg, legalább a ruhák is normálisan állnának rajtam...
2017. márc. 21. 11:50

Amiket még találtam hasznos infót és szinte mindenhol ugyan azt írják csak másképp:

-sok szénhidrát, fehérje (tészták, krumpli, rizs, barna kenyér hasonlók, tojás, tej, sajt stb. ezekből is a zsírosabbak)

-test mozgás (bőven megteszi a házimunka, séta a gyerekért oviba meg vissza)

-napi 500 plusz kalória bevitel (tudtátok h alvással kb 300-at égetünk? hihhetetlen de így van h még a semmit tevés is energiába kerül :) )

Ha ezeket meg amit az előbbi hozzászólásban leírtam betartjuk alkattól függően heti 1-2kg gyarapodásra számíthatunk. A tömegnövelő porok amiket a testépítők is szednek nem jók mert ha azokat elhagyjuk újra összeszikkadunk.

19. túrógombócka (válaszként erre: 18. - SzaszIvett)
2017. márc. 21. 11:49
sztem, ha ideális a súlyod, ne erőltesd a hízást. nem jó a szervezettel játszadozni, mert megbosszulja magát. persze a cigit tedd le és a vitamin sem árt. (én is szedek, h jobban bírjam a terhelést és ne kapjak el minden bacit)
2017. márc. 21. 11:44

Sziasztok ez most hosszú lesz de megosztom veletek amiket találtam.

Nos 165cm és 55kg vagyok ez ideális, miszerint testmagasságból 110=ideális test súly, de én +10-15kg-t még el tudnék magamon képzelni, mert amikor terhes voltam jól állt az a kis felesleg. Sokáig úgy voltam vele h sportolás nélkül és ehetek akármit nem változik a súlyom jajj de jó meg milyen szerencsés vagyok de valami megváltozott itt a fejemben és hízni akarok. Sajnos napi 3 kávé és a cigi nem segít.

A tervem a következő:

1. cigaretta letétele

2. kávé fogyasztás mérsékelése (ez a kettő csökkenti az étvágyat)

3. napi 6 étkezés (reggeli, tízórai, ebéd, uzsonna, vacsora, pót vacsora. a fő étkezések kiadósabbak a többin meg egészséges nasi pl műzli szelet, gyümölcs, saláta vagy valami könnyű)

4. Minden féle B vitaminokban gazdag multivitamin vagy valami hasonló ezek fokozzák az étvágyat, továbbá a szervezetemnek nem csak az ételekből bevitt anyagokból kell gazdálkodnia hanem lesz neki + amit raktározhat

5.a kaja adagokat fokozatosan emelem (eddig csak keveset ettem, de innentől kezdve mindig egy kicsivel többet teszek majd a tányérra, segít az étvágy növelésben az is ha fehér a tányér jobban néz ki rajta az étel gusztább)

2012. máj. 24. 09:03
Minden reggel vagy este egyél meg egy diót egy kis kanál mézzel.Én ezt hallottam pár embertől,meg annó ennyi ragadt meg egészségtan órán :))
16. farah
2012. máj. 10. 08:31
Én a B vitamin komplexre esküszöm, sosem bírtam hízni egy dekát sem, de amikor azt szedtem heti 2 kiló feljött. És az idegeknek is jót tesz, írtad, hogy feszült vagy. Az idegeimre nekem is kéne szednem, de én már nem akarok többet hízni, ezért nem is merem.
2012. máj. 9. 14:56
Én is ezzel a problémával küzdök!:) Egyébként szerintem a bébitápszeres hízókúra nagyon drága megoldás, de beválhat!
2011. okt. 20. 14:41

Szio:)

Most regisztráltam az oldalon magam és a célom az amit leírtam a bemutatkozásba magamról, hogy segítséget szeretnék kérni.

20 éves lány vagyok, olyan 168-170 cm magas és 44 kg!:( EZ NAGYON ELSZOMORÍT!!!! tavaly júniusban voltam a legtöbb 52 kg. az még elfogadható volt ugy ahogy, de akkor is szerettem volna még hízni kicsit.

De egyáltalán nem megy.Most már kezdek elégé kétségbe esni hogy egészséges avygok hisz voltam orvosnál de nem adott semmit csak azt mondta ne idegeskedjek és egyek sokat. Hát már nem idegeskedek csak néha munka miatt feszült vagyok de attol tuti nem lehetek ilyen mint most- 44 kg:(

Kérlek segítsetek hogy minél gyorsabban hizhassam!! Nagyon megköszönném.Remélem van ötletetek. Köszönöm.

13. Shamba
2010. jún. 3. 15:29

Háziorvosod ill. egyéb spec.orvos fel tud írni speciális tápszereket.pl ilyen a nutridrink és egyéb szondatáplálásra szánt táplálék.Ezek mind magas energiaértékűek,magas tápanyaggal.Műtétek után ,rák betegeknek ,anorexiások stb írják fel.Ha vényt ír a dokid meg kapod 70%-al ár alatt.És nagyon finomak:))

Vagy bemész egy testépítő boltba és tömegnövelőt veszel ami high gainer -eknek - azaz nehezen hízóaknak van.Sok sikert!!!

12. bbibe
2010. jún. 3. 09:52
béres csepp, supradin
2010. jún. 3. 09:44
szia a sörélesztő vált be nekem 173 cm magas vagyok és pár éve 45-47 kg voltam csont és bőr és konyhán dolgoztam ettem mint az állat nyomtam magamba a colát,sütit,hust és egy dekát se híztam pár havi sörélesztőzés után szépen gyarapodtam 55 kg-ra
2010. jún. 3. 09:43
Kenyér mindenhez.Én 43 kilóról híztam anno 70 kg-ra.vagyis több volt az de már nem mertem a mérlegre állni.Kenyér a sült krumplihoz,spagettihez,szval mindenhez ami nem édes.A lényeg hogy extra finom legyen a kenyér,mert különben nem fog menni.Spanyolba írtó finom a kenyér és én 4 hónapig ettem mindennap mindenhez.:) Azóta újra 43(vagy annyi se ) kiló vagyok,mert szőrnyen éreztem magam 70 körül...persze jól jönne legalább egy 10-es rám,de 7-el is megelégednék!:)))
2010. jún. 3. 09:41

Szerintem is vizsgáltasd ki magad.Mennyire vagy sovány?Én anno sosem bírtam elkerülni a 47-48 kg-ot,undorítóan gebe voltam,bármennyit ettem.

Kiszedték a manduláimat már felnőttként,és azután meg híztam,többet is mint akartam,De nem bánom,jobb így mint csont soványnak.Azt mondta az orvos,megbolygatta a hormonháztartást a műtét.Mondjuk nekem strummám is van,de nagy problémát nem okozott sosem.

Ha nem találnak semmi bajt,(nekem sem találtak éveken keresztül)akkor lehet tényleg jó ötlet a tápszer:-))

2010. jún. 3. 09:41

Vitamin? Gyógynövény? Az a problémád, hogy nincs étvágyad?

Ha van étvágyad, ezeket javaslom ami tuti hat:

nutellás kenyér, pizza, sütik, fehér kenyér, és egész nap 3-as kódú ételek...bárcsak nekem lenne ilyen probléma..!!!

2010. jún. 3. 09:38

Alapvetően mindenki tudja, hogy melyek a hizlaló élelmiszerek (a kalóriadúsak).

De van aki alig eszik, és mégse fogy, van aki meg rengeteget eszik, és mégse hízik.

Szerintem menj el egy kivizsgálásra.

2010. jún. 3. 09:35

Szerintem a sportboltokban kapható energiaszeletek is megfelelnek.

Én anno mondjuk a sós mogyorókrém+baracklekvár+fehérkenyér kombótól híztam sokat...pedig nem akartam.

5. Lyrian (válaszként erre: 3. - Anita514)
2010. jún. 3. 09:33

teljesen


15 kilót sikerült vele híznom egy év alatt. Bebe tápszer, Nestlé meg ilyenek. Az orvosok csak hümmögtek, mert a vitaminok, a sok evés egyáltalán nem használt. 50 kilóra fogytam, és csak ez segített.

2010. jún. 3. 09:33

Nem lehet, hogy a pajzsmirigyeddel van gond?

Nézesd meg, és kérd ki orvos tanácsát.

3. anita514 (válaszként erre: 2. - Lyrian)
2010. jún. 3. 09:31
Ez most komoly?:)
2010. jún. 3. 09:29

egy tutibevált recipe:


bébitápszer

2010. jún. 3. 09:28
Szeretnék hízni egy pár kg-ot!Tudnátok ajánlani valamilyen vitamint vagy gyógynövény készítményt,amivel eredményt is elérhetnék?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook