Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szeretnék anya lenni... fórum

Szeretnék anya lenni... (beszélgetős fórum)


13. timi83 (válaszként erre: 12. - Enixa)
2014. okt. 20. 13:30
Gratulálok Enixa! Boldog babavárást kívánok, remélem hamarosan én is csatlakozhatok! :-)
12. Enixa
2014. okt. 18. 07:44
6 hetes terhes multam... :-) Az orvos mondhatja, hogy nem lesz gyerek, de csodak akkor is tortenhetnek. Nagyon boldog vagyok! :-)
11. Timtsi
2014. szept. 23. 14:06

Enixa,mindenképpen keress fel egy endokrinológus dokit és egy másik nőgyógyászt is.

Mi 3 éve várunk a bébire,most jutottunk el odáig,hogy lombik és az intézetben azonnal látták,hogy nem jó a pajzsmirigyem,kaptam rá gyógyszert,meg enyhe IR-em is van.Ha anno észreveszik időben,lehet,hogy már lenne egy gyermekem...vagy kettő!;-)))

De csak előre szabad nézni,én azt javaslom,amit az előttem szólók is írtak,hogy dokiváltás és nézess meg mindent.

10. Amika22 (válaszként erre: 1. - Enixa)
2014. szept. 20. 18:37

Szia!

Szerintem az az orvos aki nem tett semmit hogy megfelelően működj, az nem a számodra megfelelő orvos.Nem is értem miért nem kerestél azonnal egy másikat. Mindenképp szükséges lenne egy teljes hormon panel,rákszűrés, hasi és hüvelyi uh, kortizol terhelés,stb....

Sok sikert!

2014. szept. 20. 06:28
Még csak fél éve próbálkoztok, de én a helyedben felkeresnék egy meddőségi központot vagy neves meddő párokkal foglalkozó orvost,ahol a-z-ig mindent kivizsgálnak. Idő és pénz, de ha továbbra is a meglévő dokidhoz jársz sok drága időt vesztegetsz el. Sok orvosnak nincs meg a szaktudása ezen területen, és ezt nem is hajlandóak beismerni. Ne add fel! Sok sikert!
2014. szept. 19. 21:35

Sürgősen keress másik orvost. A cikluszavar valószínűleg hormonálsi probléma miatt van. Ha az amire gondolok, akkor kezeletlenül baromi nehéz lesz teherbe esned, már ha sikerül(mármint ha kezeletlen marad a hiba).

Lehet pajzsmirigy, prolaktin, inzulinrezisztencia.

Én azt javasolnám, hogy egy endokrinológust keress fel. Ne nőgyógyászt első körben, márt már látom is lelki szemeim előtt ahogy írja fel neked a clostit anélkül, hogy tudná mi is a baj.

Endokrinológust felkeresel, elküld vérvételre, ott rögtön kiderül mi a baj. Minél hamarabb annál jobb.

7. 5236d12e25 (válaszként erre: 6. - Enixa)
2014. szept. 19. 20:10

Hidd el, én akkor tanultam meg hogy nem szabad leragadni egy nem törödöm orvosnál amikor 4 éve elmentem és mondtam hogy rendszertelen a menzeszem. Erre csináltatott egy hormon vizsgálatot, amiből semmit, semmit az ég világon nem magyarázott el. Aláhúzgálta mi nem jó, aztán annyiba hagyta hogy amíg nem akarunk babát szedjek fogamzásgátlót, majd ha úgy érzem itt az idő vizsgáltassam ki magam ismét.

Soha többet nem mentem vissza hozzá, pedig addig megbíztam a szakértelmében, de aznap több kérdéssel távoztam mint válasszal. Még azt sem közölte _ na kedves hölgyem onnek pco-ja van, az inzulint meg csak halkan se említette meg hogy lehetséges.. bár az alakomból ezt messzíről ordított.

2014. szept. 19. 20:00
Koszonom szepen nektek!
2014. szept. 19. 19:58
Istenem , de szép értelmes lett.. elnézést már fáradt vagyok, nézzétek el, a lényeget értitek :D
4. 5236d12e25 (válaszként erre: 1. - Enixa)
2014. szept. 19. 19:57

Miért nem váltassz másik orvost? Nem értelek.. ha a doki nem foglalkozik velem, nem kapom meg azt az ellátást, és nem érzem hogy rám figyel én már lépek is ki a rendelőből.

Nagyon sok minden lehet a háttérben, pco, pajzsmirigy, endometriózis..és csak pér dolgot mondtam.

Párodnál is lehet ugyan úgy baj.

Mi 2 évet vártunk a pocaklakót,nálam van hormon gond (pco) plusz inzulin rezisztencia.Ismét elkezdtünk járni orvoshoz, még spermavizsgálatra is elmentünk, páromnak jó volt minden, nekem is sikeres volt a hónap, rá 4 napra pozítívat teszteltem. Most vagyok 9 hetes és veszélyeztetett.

Ne add fel, tessék egy normális orvost felkeresni. A legjobb ha egy nőgyógyász- endokrinológust keresel.

2014. szept. 19. 19:54
Én igen, kiderült, hogy PCOS-em, IR-em és pajzsmirigy gondom van, érdemes lenne elmenned egy hormonvérvételre :)
2. Shanee (válaszként erre: 1. - Enixa)
2014. szept. 19. 19:53
Keress masik orvost, nezess egy komplett hormonpanelt
2014. szept. 19. 19:47

Mar lassan ket eve bajlodok a menstruaciommal. Van, hogy 3 honapot kell varnom, hogy megjojjon. Most jelenleg 2 honapja varom, hogy vegre "mukodjek" odalent. Semmi jele nincs.

Jarok orvoshoz, annyit allapitott meg, hogy a mehemben sok a nyalkahartya, es nem biztos, hogy lehet gyerekem.

Mult heten megint meglatogattam, mert fajt a bal petefeszkem, de csak annyit mondott, hogy semmi bajom. Konyorgom. Akkor miert nem jon meg havonta, mint a tobbi egeszseges nonek?

Komoly kapcsolatban elek, parom 35 eves, babat szeretnenk, mar fel eve probalkozunk, mindhiaba. Kezdek elkeseredni, hogy nem elhetem at, amit a tobbi ember, ami a vilagon a legcsodalatosabb dolog. ANYANAK LENNI.

Valaki van vagy volt mar hasonlo cipoben? Mit tegyek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook