Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szeretnéd tudni, hogy megcsal a párod? fórum

Szeretnéd tudni, hogy megcsal a párod? (beszélgetős fórum)


2019. máj. 23. 20:40
Igen
2019. máj. 17. 20:47

Én alapvetően nem vagyok a fejem homokba dugós típus, de nem szertnék tudni róla. Persze ha az én rovásomra megy, azt azért nem tűrném. De ha szépen diszkréten, észrevétlen elsunnyog, aztán mikor kell mindig ott van azonnal 100%-osan akkor nem érdekel merre kóborol.


A hosszú szeretői kapcsolat tuti szíven ütne, a kóbor numera nem érdekel. Biztos volt is neki "futó románca", 100%, nem is egy. Néha húzom vele, hogy franc üssön bele, hogy egyik se volt jobb nálam, hogy el tudja őt szeretni. Nincs szerencsém na.

Csak röhög rajta, nem erőlködik azon hogy tagadja, nyilvánvaló számára hogy tudom.


Ha le is pattanok mellőle nem emiatt lesz. Lustaság, trehányság, érdektelenség, egy esetleg megalázó helyzet (pl a pofátlan megcsalás) sokkal jobban zavar.

16. Epresturmix (válaszként erre: 13. - Globus)
2019. máj. 17. 20:24
Sanszos, hogy gondoskodnèk róla, hogy soha többet ne érezzék egymást jól. 😁
15. 0b970a67a0 (válaszként erre: 1. - Egykisvirag)
2019. máj. 17. 18:41

Fordítsd meg a kérdést: jobb ha a hátad mögött.de akár szemben is a lesajnálnak?

Nagyon ,de nagyon naívnak kell ahoz lenni,hogy egy hosszú évek óta fennálló viszonyt a feleség ne szúrjon ki,ne legyen furcsa pár nem megszokott dolog megváltozása.

Ha már nincs érzelem benne,csak az "anyagiak"tartják össze,akkor is tudni akarnám/én.

2019. máj. 17. 17:50
Persze, aztán jól p.csán rúgnám:)
13. globus (válaszként erre: 12. - Epresturmix)
2019. máj. 17. 17:29
Huha! :) Szerintem kikaparnád a szemét :))
2019. máj. 17. 17:07
Inkább azt, hogy kivel! Nem mintha nem kapna tőlem mindkettő. 😉
11. d9b6ffe073 (válaszként erre: 10. - 4f81463cf7)
2019. máj. 17. 16:59
Igyekszem :)
10. 4f81463cf7 (válaszként erre: 8. - D9b6ffe073)
2019. máj. 17. 14:54
Mintha nem ezen a bolygón élnél. :) Az ilyen nagyon ritka.
9. Mezei Virág (válaszként erre: 8. - D9b6ffe073)
2019. máj. 17. 13:38

"Elvégre gerinces emberek vagyunk."



Már aki! ;)

2019. máj. 17. 13:16
Szeretnék abban hinni, hogy a köztünk lévő alku: te is szólsz, én is szólok, ha már más kell, érvényben marad, így nem kerül sor megcsalásra, csak elköszönésre egymástól. Elvégre gerinces emberek vagyunk.
7. Mezei Virág (válaszként erre: 1. - Egykisvirag)
2019. máj. 17. 12:52
Jobb-e hazugságban élni esetleg úgy, hogy az ismerőseid a hátad mögött összesúgnak? Mert biztosan vannak, akik tudnak a szeretőről. És szánakoznak rajtad. Vagy kiröhögnek :(
2019. máj. 17. 12:27
Igen ha megcsalna tudni akarnék róla.
5. 0adc8842b1 (válaszként erre: 1. - Egykisvirag)
2019. máj. 17. 10:59
Kényes dolog. Ha nem vagy biztos benne, ciki ha vádolod, rágalmazod. Ha mindenetek meg van és látszik, mikor hogy jön haza, gyanakodhatsz és te döntesz, hoyg nem szólsz neki, hogy tudsz róla, vagy takarodjon. nekem a második. Hiszen nehogy ismerősök tudjanak még róla és akkor már gúny tárgya is lehetsz.*** Amaunet:szerintem te is nyugodtan csalod a párodat, hiszen hidegen hagy, hogy a párod kivel van. Nálad inkább számít a vagyon, az autó. Egy feleséget calnak meg nem a családot, d a feleség élete, lelki egyensúlya igencsak megbillen. Már akinek van lelke.
4. Amaunet (válaszként erre: 1. - Egykisvirag)
2019. máj. 16. 12:57

Attól, hogy szeretőt tart a férjed még lehet igaz a "szép nagy család ház autó", nem?

Nem a családját csalja meg a férfi, hanem a feleségét.

Az, hogy nyíltan közli, vagy titokban tartja a kettőjük közti kapcsolat őszinteségétől függ.

Sok esetben azért a feleség ezt tudja, hiszen nem fordulna sok férfi szeretőkhöz, ha a párkapcsolata rendben lenne.

2019. máj. 16. 12:36

Igen,én szeretném tudni,hogy hátbaszúrtak.

Utána nem lenne a párom,irány anyuka,vgay a szerető.

Kit érdekel a kirakat?

2. 04424e865e (válaszként erre: 1. - Egykisvirag)
2019. máj. 16. 12:29

Azt mondják, hogy amit nem tudsz az nem fáj. De azt gondolom előbb-utóbb ez a turpisság kiderülne. Csak másképp viselkedik, mint általában, ha külön utakon jár az ember.


A kérdésre válaszolva nem tudom mi a jobb. Szerintem legyen annyira gerinces valaki, hogy álljon a másik elé és mondja el mi a téma.

2019. máj. 16. 12:23

Mi jobb? Ha otthon boldog vagy, szép nagy család ház autó és azt hiszed ez mind igaz, vagy jobb ha valaki elmondja hogy évek óta szeretőt tart a férjed?

Jobb tudatlannak de boldognak lenni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook