Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szeretlek és szeretlek közötti különbség fórum

Szeretlek és szeretlek közötti különbség (beszélgetős fórum)


1 2 3
2014. júl. 31. 12:32
Ugye nem gondoljátok komolyan, hogy aki házas, az csak az élete párjával állhat szóba, különben szar a házassága?
2014. júl. 31. 12:31

Van különbség szeretlek és szeretlek között.

Én is szeretem pl. Andit, 5 éve beszélgetünk itt, nem találkoztunk sosem. Ez is hihetetlen? Vagy ez hihető, mert mindketten nők vagyunk?

Vannak kollégáim, akiket szeretek, ők fiúk-lányok vegyesen. Velük találkozom napi szinten, de mégsem úgy szeretem őket, mint a férjemet. Sőt, lányomat, anyámat, anyósomat, apósomat, tesómat, férjem tesóját és az ő lányát is, sőt, még huszonsok éve megismert barátnőmet is szeretem. Egyiküket sem úgy, mint a másikat.

Nem a szó a lényeg, hanem a tartalom, ami mögötte van.

Ha itt, a felhozott témában elhihető, hogy ez baráti szeretet, akkor nem kell, hogy rossz érzést hozzon. Csak az, hogy különböző a nemük, nem hozza magával automatikusan, hogy a "szeretlek" mögött szerelmes "szeretlek" van.

Az, hogy mások mit tapasztaltak, még nem jogosítja fel őket az általánosításra, ha nekik rossz tapasztalatuk van, nem jelenti azt, hogy minden eset egyforma. Minden eset más, ahogy minden ember is más.

24. 7fb29bdf03 (válaszként erre: 1. - Besszi)
2014. júl. 31. 12:25
Á, beetetés. A szeretlek az szeretlek. Egyfajta tartalommal. Ezt nem lehet másféleképpen értelmezni a párkapcsolatokban.Persze,hogy ezt mondja, nem fogja azt mondani, hogy igen legalább úgy szeretem őt is,mint téged.
23. unom
2014. júl. 31. 12:24
Én is szoktam chaten, facén beszélgetni emberekkel, de eszembe sem jut azt írni bármelyiknek, hogy "szeretlek". A beszélgetéssel nincs baj, ez viszont fura.
2014. júl. 31. 12:22
de miért írogat? miféle házasság ez? -_-
21. vacsa (válaszként erre: 20. - Turkkati)
2014. júl. 31. 11:26
Az elejétől fogva? Mindig is így volt?
20. turkkati (válaszként erre: 16. - Kriszta773)
2014. júl. 31. 11:18

Én beszélgetek más pasival, nem a férjem nőkkel, és igenis azt mondom, hogy lehet ártatlan a dolog.

Nem minden a szexről szól, ami tökéletesen működik itthon, nem annak hiánya miatt beszélgetek mással.

19. kriszta773 (válaszként erre: 13. - Ina87)
2014. júl. 31. 10:13
biztos megfektetett már jópár nőcit, azt csak a bolond hiszi el, hogy egy férfinak virtuál kapcsolattartásra van igénye sok nővel :)
2014. júl. 31. 10:08

Hú néztem mint a moziban az első pár hozzászólást olvasva.

Szerintem ha 13 éve írogat egy nőnek ráadásul olyanokat, hogy szeretlek az nagyon nem normális de lehet az én felfogásommal van baj!

17. vacsa (válaszként erre: 1. - Besszi)
2014. júl. 31. 09:47
Ez komoly??? 13 éve írogat egy nővel és vele élsz???
16. kriszta773 (válaszként erre: 8. - Turkkati)
2014. júl. 31. 09:41
igen, mindig ezzel áltatja magát az, aki mellől a pasija, férje más nőkkel "barátkozgat". és persze a szeretlekezés is csak olyan, mint egy receptcsere :)
15. kriszta773 (válaszként erre: 11. - Besszi)
2014. júl. 31. 09:39
ne haragudj, de erre csak azt lehet mondani, aki ekkora hülye, az a meg is érdemli, amit kap
2014. júl. 31. 09:28
az a baj hogy sokan kötőszónak használják ezt a szót.. :(
13. ina87
2014. júl. 31. 08:52
13 éve chatel másal és szerinted nem taliztak,ha ezt elhiszed akk bármit elhited veled a férjed,ébredj fel az álom világbol csipkerozsika mert még nagyon megfogssz lepödni szerintem
2014. júl. 31. 07:29
Ha a munkahelyén, akkor meg főleg nem miattad van. Gyorsabban telik a 24 óra
11. Besszi
2014. júl. 31. 07:26

Kb. 13 éve, már a legelején "rajta kaptam", csak akkor nem tudtam még miket irogat. Kiderült, hogy kb. 5-tel írogat szinkronban, mára - úgy tudom - csak 1 maradt, aki "szeretleket" is kapott.

Az elején csak az zavart, hogy fanatikus irogató lett, sokat ült a gép előtt. Mára ez már okostelefonnal megy és leginkább a munkahelyén (24 órázik), vagy ha nem vagyok itthon, sz.gépről.

10. turkkati (válaszként erre: 7. - Besszi)
2014. júl. 31. 07:20
Besszi! Felejtsd el! Ne rágódj rajta! Hidd el, semmi jelentősége nincs!
9. ec94ffbcdf (válaszként erre: 7. - Besszi)
2014. júl. 31. 07:18
mióta tudod hogy csetel? társkereső? facebook? vagy fórum? mert ez se mindegy
2014. júl. 31. 07:18

Miért kezd chatelni....?

Csak.

Nem azért, mert hiányzik valami a másikból, vagy lehet, de megfogalmazhatatlan, hogy mi.

Jó beszélgetni 1 idegennel, mert kiszakadok a napi rutinból, épp azzal, hogy az csak játék, nem a valóság. Lehet, elmondhatok olyat is, amit itthon már elmondtam, és nem akarom ezzel tovább idegesíteni a családot, de jól esik panaszkodni, kibeszélni másnak.

Nem valóság, most is azt mondom. A valóság te vagy és a család.

2014. júl. 31. 07:12
Válni nem, szenvedni sem. A hátsó polc pedig megtalálva, de nem elfelejtve, amit olvastam!
2014. júl. 31. 07:10

a kérdés az te mit akarsz?

szenvedni? akkor rágódj rajta

válni? akkor hisztizz is miatta

vele megöregedni? akkor tedd egy hátsó polcra


szóval erre a kérdésre válaszolj először:)

2014. júl. 31. 07:05
Kedves Kati! Elárulnád, hogy miért kezd az ember egyáltalán chatelni? Mi hiányzik a másikból? Nem lenne egyszerűbb velem beszélgetni? Mikor kiderült ez a "szeretlek", érdekes mód többet beszélgetett velem, egész éjszakába nyúlóan. Többet beleolvasnom nem kell, mert azóta kilép az oldalról, a jelszavát pedig nem tudom. Részéről ez így megoldva!...
2014. júl. 31. 07:02

Higgy a férjednek!

Valóban csak a beszélgetés 1 fordulata, semmi jelentősége nincs rád nézve.

Szívesen beszélget a nővel, szeret is beszélgetni, azért írja, hogy szeretlek.

Tapasztalatból beszélek. Nekem s van chatelős barátom, mi is szeretjük egymást, ezt ki is fejezzük verbálisan (egyébként sosem fogunk találkozni), de a 32 éves házasságom és a férjem iránti szeretet, tisztelet, bizalom a valóság, a chat csak játék, kikapcsolódás.

Ne olvass bele a férjed üzeneteibe, és nem lesz rossz érzésed!

2014. júl. 31. 06:57

Nekem is van két férfi barátom tizenéve, még sem mondanám soha nekik, hogy szeretlek!

Nekem nem nehéz kimondani a férjemnek, hogy szeretlek, imádlak!

2014. júl. 31. 06:54
szerintem van különbség. sőt. valahogy sokkal könnyebben kimondom pl a barátaimnak, hogy szeretem, mint a páromnak. hogy miért? nem tudom, talán hülyeség, de valahogy az mélyebb, és ezért nehezebb is kimondani számomra.. Sok olyan srác van akit szeretek, mint barát... és egy van, akit úgy szeretek mint senki mást.
2014. júl. 31. 06:45

Érdekelne, hogy ti mit gondoltok arról, van-e különbség szeretlek és szeretlek között. Hogy miért kérdezem?

Férjem egyik kis üzenetébe beleolvastam, amiben ezt írta egyik chatelős barátnőjének: szeretlek, mire a nő visszaírt: én is.

Nagyon megbántott a dolog, mert hiába a 13 év chatelgetés (állítólag személyesen még nem találkoztak/fogjuk rá: ismeretség, azért nem írnám/mondanám, hogy szeretlek.

Vagy én bonyolítom tovább a dolgot?

Férjem egyébként azt mondta, hogy az a szeretlek nem ugyanaz a nekem mondottal, mert amikor nekem mondja, mögötte van tartalom. De ezek után már olyan hihetetlen...

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook