Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szeretlek és szeretlek közötti különbség fórum

Szeretlek és szeretlek közötti különbség (beszélgetős fórum)


1 2 3
56. turkkati (válaszként erre: 31. - Kriszta773)
2014. júl. 31. 19:56

Persze, hogy nem.

De beszélgetni nem tilos, akár ellenkező neművel is szabad.

És nem biztos, hogy jó, ha lehülyézitek a fórumindítót, még ha csak képletesen

is.

Boldogabbak lesztek akkor, ha a ti biztatásotokra rúgja fel a házasságát?

Innen, ennyi információ alapján úgysem lehet megítélni azt a helyzetet, amiben Besszi van.

55. Zizisicc (válaszként erre: 47. - Grizus)
2014. júl. 31. 18:26

Szeretlek .... mint embert .... nem lehetséges?


Végig olvastam nagyjából az egészet, lehet, hogy azért maradt ki 1-2 hsz .....

Szerintem ennyi információból nem lehet megítélni a helyzetet .... nem vagyok naiv, de simán létezhet olyan emberi kapcsolat férfi és nő között, ami évek óta tarthat, kizárólag virtuális, és nem játszik szerepet benne a szexualitás .... bár ha 13 éve tart, akkor az már feltételez egy erős lelki, érzelmi kötődést - ez azért elgondolkodtatna, ha az én férjemről/páromról lenne szó ..... és persze nem kis számban van arra is példa, hogy ez a beszélgetős virtuális kapcsolat valóságos kapcsolattá alakul az évek során .... és ez esetben mondjuk a fórumindító férje nem olyan ártatlan, mint amilyennek vallja magát. De ezt mi ennyiből nem tudjuk eldönteni, hogy náluk mi a helyzet.

A "szeretlek" szó önmagában nem bizonyít semmit, sokféle értelemben és sokféle helyzetben sokféle hangsúllyal mondjuk/mondhatjuk, talán a tágabb szövegkörnyezetből kiderült volna, hogy ők milyen értelemben használták .....

54. 6b006fc769 (válaszként erre: 49. - Gribedli***)
2014. júl. 31. 16:47

Ez már valóban lehet ok a gyanakvásra. Ha tiszta a lelkiismeretem: "Gyere olvasd el"

Kivéve a gyevi bírót;) Van, hogy olyan a számonkérés módja, hogy teljes dacot vált ki. Bár ostobaság szítani a tüzet titkolózással, főleg ha nincs vaj a füle mögött...

53. turkkati (válaszként erre: 25. - 6b006fc769)
2014. júl. 31. 16:30
Pont erről beszélek én is.
52. gilingalang (válaszként erre: 1. - Besszi)
2014. júl. 31. 16:13

Ez nagyon gáz!Ha ilyet találnék .......

Ezek kavarnak a hátad mögött az tuti!

51. unom (válaszként erre: 50. - Gribedli***)
2014. júl. 31. 15:15

Nekem itt csak a szeretlek nem fér bele a képbe.

Van olyan téma ami engem érdekel, a páromat nem, és fordítva. Ilyenekről másokkal szoktunk beszélni,, van, akivel már évek óta tart a beszélgetés. Nekem ebben semmi fura nincs.

50. gribedli*** (válaszként erre: 26. - 6b006fc769)
2014. júl. 31. 15:03

Nem. De azt gondolom, hogy egy huzamosabb ideig tartó ilyen dolog megmérgezheti azt a kapcsolatot, hiszen annyival kevesebb időt beszélget a párjával, másrészt fokozatosan szépen befurakodik az életébe az a másik. Szerintem ha rendszeresen találkozik az ember közös összejöveteleken is a barátaival, annyi pont elég, hogy kibeszélje magát baráti dolgokról, nem hiszem, hogy külön még szükség van ellenkező nemű barátnőivel munkaidejének üres perceit kitölteni.


Pl. oké, sok időd van munka alatt, akkor hívjál már fel, édesem, nem?:D De ő ahelyett, hogy az asszonyt hívná fel, chatelget...

49. gribedli*** (válaszként erre: 25. - 6b006fc769)
2014. júl. 31. 14:58
Ja, de akkor miért is lép ki a férj azóta mindig az oldalról, ahol lebukott?
48. gribedli*** (válaszként erre: 11. - Besszi)
2014. júl. 31. 14:52
Na jó, mondjuk itt már más a leányzó fekvése, miért hagytad ezt 13 évig? Ezek után ne hari, de ha 5 nővel dumcsizik meg minden, és rajta is kapod, már akkor dobtam volna, de minyima előtte széttöröm az összes tányért a fején...
47. grizus
2014. júl. 31. 14:47
Szerintem is elég egyértelmű a szeretlek szó. Esetleg viccből mondhatta, némi gúnnyal...
46. gribedli*** (válaszként erre: 4. - Turkkati)
2014. júl. 31. 14:46

"Ne olvass bele a férjed üzeneteibe, és nem lesz rossz érzésed!"


Hát ez faca, nem mondom, még ő a hibás, hogy belenézett, nem a másik, hogy chatelt és azt írta a másiknak, hogy szereti?...Na, ne márrr!

45. gribedli*** (válaszként erre: 1. - Besszi)
2014. júl. 31. 14:43

13 év chatelés??? Uristenanyámborogass... Ez már hosszabb, mint némelyik házasság! És ráadásul nem is találkoztak?


Ami a kérdésre vonatkozik: szeretlek az szeretlek. Sajnos a magyar nyelvben szeretlek. Ha kedvelné, akkor azt írná, hogy kedvellek, vagy bírlak.


Nem mindig igaz a szeretlek szó, lehet ezt szex után is "véletlenül" kimondani, vagy közben, esetleg lehet egy komoly beszélgetés alatt (és ekkor is lehet hazugság). De szerintem amikor egy férfi mondja egy nőnek, félreérthetetlen és nem barátság. Mondjuk még mindig a 13 éven vagyok inkább kiakadva...

44. 090716 (válaszként erre: 41. - Vacsa)
2014. júl. 31. 13:48

Ja, már látom én is! ;DD


De akkor ez nem új dolog, miért most zavarja??

43. kriszta773 (válaszként erre: 38. - Unom)
2014. júl. 31. 13:48
persze, hogy lehet férfi-nő között élvezetes, normál beszélgetés is. oké, én nem szóltam többet ehhez a témához, szerintem hülye az a nő, aki azt hiszi, hogy ha a férje folyamatosan idegen nőkkel "csak beszélget", és néha elejt egy-egy szeretlek kifejezést is, az ártalmatlan csevegés, ami mögött semmi nincs, pusztán unaloműzés. nekem nem kellene ilyen férfi, aki unalmában ezt az egyetlen szórakozást találja magának :)
42. anya4005 (válaszként erre: 37. - Kriszta773)
2014. júl. 31. 13:43

A konyv meg a fules mar kiment a divatbol!


Amugy pont tegnap irtam ra egy pasira itt,mert jeleket kuldunk egymasnak,es tegnap azt vettem eszre,hogy csak szivecskei vannak. Na,en pasinak nem kuldok szivecsket meg itt sem,ugy sem,hogy egy mondatot nem chateltunk meg,nemhogy azt irjam barkinek,hogy szeretlek!

Ezt a szot es a mogotte levo erzelmeket megtartom a csaladomnak! Soha meg baratnonek sem mondanam,hogy szeretem! Ha a baratom,ugyis tudja!

41. vacsa (válaszként erre: 40. - 090716)
2014. júl. 31. 13:41
Már nem tud...
40. 090716
2014. júl. 31. 13:41

Én ma a főnökömnek mondtam, hogy szeretlek, és tuti mindketten tudjuk, hogy ez a szó baráti értelmét jelenti, és semmi túlfűtött érzelem nincs benne.


Akár hihetsz is a férjednek, főleg úgy, hogy bele is tudsz olvasni a levelezésükbe....ha nem tudnál, az lehetne gyanús!

39. vacsa (válaszként erre: 37. - Kriszta773)
2014. júl. 31. 13:37
Pontosan ezt gondolom én is. Asszonnyal is csetelhetne amikor dolgozik.
38. unom (válaszként erre: 37. - Kriszta773)
2014. júl. 31. 13:36
Szerinted egy férfi és nő közt nem lehet közös téma? Nem lehet beszélgetni, csak és kizárólag flörtölni egymással?
37. kriszta773 (válaszként erre: 34. - 6b006fc769)
2014. júl. 31. 13:31
de szerintem ez a lényeg :) ugyan már, arra elfogadható ok nincs, hogy egy férjnek miért van szüksége arra, hogy vadidegen nőkkel csetelgessen folyamatosan :) fordított esetben is, ha egy feleségnek erre van szüksége, akkor ott ő is minimum a flörtöt hajtja. nehogy már unalmas perceiben az ember ne tudjon más elfoglaltságot találni, mint ismerkedni ellenkező neműekkel meg szeretlekezni :)
36. kriszta773 (válaszként erre: 35. - 6b006fc769)
2014. júl. 31. 13:28

a szeretleket sokféle helyzetben mondhatják és tartalommal, valaki nem is gondolja úgy, csak mondja. egy felnőtt férfi és nő között, akit állítólag csak virtuál flört kapcsol össze (13 éve), bizonyára nem azt jelenti, hogy csípem a burádat te kis haver :)

ha az én férjem mondaná ezt egy idegen nőcinek, akivel flörtölész, nem dugnám homokba a fejemet, de nem is lenne a férjem már rég :)

35. 6b006fc769 (válaszként erre: 33. - Kriszta773)
2014. júl. 31. 13:23

Na, most én nem olvastam sehol, hogy szerelmet vallott volna. A "szerelek" így, önmagában még nem egy 1000%-os szerelemi vallomás, tényleg lehet baráti is.

Persze ha udvarolgat a fiatalember, meg mittomén', még miket csinál, akkor persze lehet szerelmi vallomás, de így csupán erre kijelenteni nem merném.

Kicsit több információ kellene (legyen min csámcsognom:D)

34. 6b006fc769 (válaszként erre: 31. - Kriszta773)
2014. júl. 31. 13:20

Szerintem két malomban őröltök, de mindkettőtöknek van igazsága:)) Csak egy kicsit más az irány, amiből nézitek. Tényleg csak egy hangyányit más:)


De ebből a megközelítésből 10 pont:D

33. kriszta773 (válaszként erre: 26. - 6b006fc769)
2014. júl. 31. 13:18
nagy különbség van aközött, hogy az embernek vannak férfi-női barátai, haverja, beszélget velük, időt tölt el. és aközött, hogy egy férj idegen nőkkel ismerkedik, beszélget, szerelmet vall. engem is (kéretlenül) sok nős pasi megkeresett már, próbálkozott, sokan azzal a dumával, hogy csak beszélgetni akarnak. azt hiszem, nem kell részleteznem, hogy ez a "beszélgetés" mit jelentett (volna) náluk
32. 6b006fc769 (válaszként erre: 31. - Kriszta773)
2014. júl. 31. 13:18
:DD
31. kriszta773 (válaszként erre: 20. - Turkkati)
2014. júl. 31. 13:17
és te igényled, hogy folyamatosan vadidegen pasikkal ismerkedj és beszélgess, néha azt mond nekik, hogy szeretlek? mert ezt kötve hiszem
30. 6b006fc769 (válaszként erre: 29. - Vacsa)
2014. júl. 31. 13:13

Ja, hát nem néztem én a korábbi bejegyzéseit. :)

Az, hogy "udvarolt" vajon miért van idézőjelben? Ez nekem olyan, mintha a >meghalt< lenne idézőjelben, mert vagy igen, vagy nem. Ha csak beszélget, az nem udvarlás, ha udvarlás, az meg nem idézőjeles.

Az nekem nem annyira fura, hogy egy 24 órás munkaidőben cseteléssel múlatja valaki az időt, ha tényleg semmi dolga nincs, bár az valóban nem fér bele, hogy ez a csetelés udvarlás.

Na mindegy:)

29. vacsa (válaszként erre: 25. - 6b006fc769)
2014. júl. 31. 13:03

Fórumindító 2011-es bejegyzése:


"... az én férjem is "udvarolt" egyszerre négy hölgyeménynek is. Teljesen kiborultam. Mondjátok a fasziknak miért van szükség arra, hogy virtuálisan akár, de udvaroljanak egy asszony mellett?! Szerintem a barátnők még mindig meg is vannak, csak nem itthon, hanem a munkahelyén írogat nekik.

Azt állítja a férjem, hogy senkire nem cserélne le, a barátnők csak azért kellenek, hogy legyen kivel unalmas perceiben (főleg munkahelyen, ahol sokszor, sokat ráér!) beszélgetni. Még egyikőjükkel sem találkozott élőben és nem is szeretne."


Valahol írja hogy már a kapcsolat elején így volt.

Amikor elvileg olyan szerelmes az ember mint az állat, csak a másikra tud gondolni... Érted? Sosem volt elég neki a fórumindító, kellett a többi nő, még akkor is ha tényleg csak virtuálisan. Nekem ez fura, nagyon is az.


Ja és nem a szó a lényeg. Tényleg sokféle "szeretlek" van.

Andit meg én is szeretem :)

2014. júl. 31. 12:43

Igen van különbség! Szeretlek mint barátot, barátnőt, házi állatot, tárgyakat.. vagy Szeretlek mint férjemet, pasimat..


Nem kell mindent ismerni ahhoz, hogy szerethessük.

2014. júl. 31. 12:40

ez most komoly?

13éve chatel és még nem találkoztak? :D

te álomvilágban élsz? vagy csak hiszékeny vagy?

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook