Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szeretlek, de nem vagyok szerelmes beléd fórum

Szeretlek, de nem vagyok szerelmes beléd (beszélgetős fórum)


2012. ápr. 3. 13:21
Hát én pont fordítva vagyok így a barátommal... :S És tényleg más a kettő! Szeretem őt, hiányzik, kötődöm hozzá, csak az a "villámcsapás" nincs. Ami remélem még kialakulhat, mert ha nem, akkor nekem személy szerint ez nem lesz elég. Nagyon szeretném, hogy kialakuljon! :) Szerintem a te párod is hasonlóan lehet vele.
10. Hannapanni (válaszként erre: 7. - 6b006fc769)
2012. márc. 29. 13:30

Ezeknek a fogalmaknak én is utánanézek. Nálunk is ilyesmi volt a férjemmel, aztán mégis én kellek, mégis én vagyok a társ...:-)

A rózsaszínű köd amúgy is elszáll, aztán ha nincs más szeretet mögötte, akkor hiába minden.

2012. márc. 29. 10:07
Szerelmes ő beléd, csak túlmisztifikáljuk ezt a szót, ezért félnek a férfiak - és sokszor a nők is - használni.
8. korteforma (válaszként erre: 1. - 11cb2f32d3)
2012. márc. 29. 09:27
Ha így viselkedik, akkor ez több a szeretetnél... Adj még időt magatoknak.
7. 6b006fc769 (válaszként erre: 1. - 11cb2f32d3)
2012. márc. 29. 07:04

Na.

Vagy hülye, vagy őszinte, vagy fogalomzavara van.

A hülye azt jelenti itt, hogy bánt valakit, aki fontos neki.

Ha őszinte és nincs fogalomzavara, akkor nem érdemes vele lenni, mert a nem viszonzott érzelmek sok szenvedést hoznak.

Viszont érdemes lenne tisztázni, hogy van-e fogalomzavara. Ehhez nézz utána a szenvedélyszerelem és a társszerelem jelentésének, és beszéljétek meg, hogy nem az okozza-e a problémát, hogy ő csak a szenvedélyszerelmet hitte szerelemnek /a társszerelem egyébként szerintem sokkal alkalmasabb hosszútávú kapcsolatra/

6. 3cde375c32 (válaszként erre: 1. - 11cb2f32d3)
2012. márc. 29. 06:39

Én várnék rá..mondjuk 2-3 hónapot,úgy,hogy elmondanám neki:nekem is fontos ő,és a kapcsolat:a leendő közös boldogságunk.

Ha egyébként mindent úgy csinál,hogy abból szeretetet érzel,és egyébként boldoggá tesz vele,akkor szerintem ne rágódj azon,hogy ezt mondta szavakkal(azt persze értem,h nagyon rosszul esik)

szerintem már másik fórumodba is írtam,hogy pont az ilyen emberek tudnak állhatatosak lenni az érzelmeikben,akik nem rohannak bele,és nem szédítenek vele,hanem kivárják,míg valóban kialakul.

A leírásodból úgy látom,hogy ő szeretne szerelmes lenni,és szeretne veled maradni.Ha ezt te is így érzed,szerintem légy kicsit türelmes vele.

5. ad0b329974 (válaszként erre: 1. - 11cb2f32d3)
2012. márc. 28. 23:33

ez nálam pontosan 10 évre volt elegendő.


amikor nekem is ezt mondta ...nekem is kést vágott a szívembe.


csak egyvalamit nem vett számításba...hogy a "szeretlek,de nem vagyok beléd szerelmes" átfordul szerelemmé.mire ráeszmélt a valóságra és bemerte magának vallani,hogy szerelem ,amit irántam érez,akkor már késő lett.

4. 4af3e8907c (válaszként erre: 1. - 11cb2f32d3)
2012. márc. 28. 23:28
Nekem nem lenne elég...vagy szerelmes, vagy ne szédítsen és inkább akkor keresnék olyat, aki szerelmes...
3. cae9f2c8c5 (válaszként erre: 1. - 11cb2f32d3)
2012. márc. 28. 23:27
Akkor te szereted őt.
2. andi6020 (válaszként erre: 1. - 11cb2f32d3)
2012. márc. 28. 23:27
Barátnak oké, de társnak? Nekem biztos nem lenne elég.
2012. márc. 28. 23:25

Ezt mondták nekem nemrég és a szívembe, mintha kést forgattak volna. Szeretem nagyon az illetőt, jóban vagyunk, Ő sz abszolút kezdeményező a kapcsolatban, mondhani a "motor". Ha egy napig nem lát már hiányzom mondja,mutatja, de amikor egy beszélgetésnél azt mondta "szeretlek, bár ugyan nem vagyok beléd szerelmes", majd meghaltam.Mellé még hozzátette, hogy fontos vagyok az életébe, kedves a szívébe és hiányzom, ha egy napig nem hall rólam.

Úgy szeret, mint egy jó barátot vagy, mint egy szeretőt.

Kinek, mire lenne ez elég? :(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook