Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szeretik a lányok ezeket a típusokat? fórum

Szeretik a lányok ezeket a típusokat? (beszélgetős fórum)

2022. szept. 6. 07:48

Miért érdekel ez ?

Én szeretem, hogy a férjem izmos és széles háta van! Nem túl izmos, nincsenek kidagadva az erei! Én meg sehol nem vagyok plasztikázva! Tehát az én férjem nem a plasztikázott nőket szereti! De ha plasztikázott lennék is szeretne, ebben biztos vagyok, mert neki fontos, hogy milyen belső értékekkel rendelkezek!

14. Charlize (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 6. 06:02
Jesszusom…
13. pteri
2022. szept. 5. 22:03
Még egy nőtől se hallottam, hogy az ilyen felfújt pasira azt mondaná, de szexi, vagy férfias, vagy vonzó. Inkább csak: Úristen!
12. e620d9d97b (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 5. 21:17
Bereczki Krisztián kevesebb izommal jól nézett ki. Már nem tetszik.
2022. szept. 5. 18:07

nem

igen

nemigen

2022. szept. 5. 17:55
Az igazi ferfi a munka során izmosodik. A többi csak kirakat pasi
9. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 5. 17:11

Nem. Az egészségesen izmos a vonzó.

A mű csajok eléggé elvontak, nekik bejöhet a felfújt férfi is. Fordítva is igaz.

nem csak a mű nők jönnek be nekik, de elvárják hogy extrém csinos legyen. mert ugye magukról is azt képzelik ők az Isten.

Az érzelmi intelligenciájukról nem tudok, nem beszéltem még ilyenekkel, de hogy nagyon el vannak maguktól szállva és valami nagyon nincs velük rendben, az tuti. Ez messziről is látszik.

8. kannanana (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 5. 16:43

1. Nem

2. Nem

3. Nem

4. Nem

5. Igen

6. Nem

7. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 5. 16:34
1-6 Általánosítás
2022. szept. 5. 15:58
Mindenkinek más tetszik. Nincs ilyen hogy "a lányoknak bejön hogy..." az egyik lánynak bejön, a másiknak nem. Ahogy az egyik pasinak bejön a szilikon cici, a másik meg bottal se piszkálná meg. Gondolom nem ettől függ, hogy kitesized-e magad durván izmosra? Az érzelmi intelligencia is egyénfüggő, nem hiszem hogy túl nagy a korreláció a külsővel.
2022. szept. 5. 15:56

l. nem

2. nem tudom

3. nem tudom

4. igen

5. gondolom hogy lenne, de normál nők nem valószinű hogy szóbaállnak ilyen szekrény - izompacsirta keverékkel

6. nem tudom, de olyan őrült magas nem lehet

4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Cc7a88f96d)
2022. szept. 5. 15:54

De csak a nagyon durván izmosak, vagy azok akik pl úsznak, futnak stb és még normálisan néznek ki?

Én most a durván izmosra azt értem, aki nagyon nagy darab emiatt, nagyon vastagok a karjai és az egész testén durván látszanak az erek? Én erre értem azt ami már extrém és feltűnő. Ha még egészségesen izmos, akkor az okés.

3. cc7a88f96d (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 5. 15:48

Nekem nem tetszenek az izmos férfiak...

Ízlések és pofonok..

2. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 5. 15:45

1. nem

2. igen

3. igen

4. igen

5. igen

6. nem


több kérdés?

2022. szept. 5. 15:25

Szerintetek sok lánynak bejönnek a szteroidos, nagyon durván izmos, súlyzózós srácok?

Vagy csak a mű, plasztikázott csajoknak?

És fordítva?

Ezeknek a srácoknak csak a mű nők jönnek be?

Vagy azok a csajoknak is van esélyük, akik helyesek, csinosak, de természetesek?

Szerintetek ezeknek a srácoknak és mű csajoknak nagyon alacsony az érzelmi intelligenciájuk?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook