Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szeretetből lehet szerelem? fórum

Szeretetből lehet szerelem? (beszélgetős fórum)


1 2
2013. ápr. 9. 02:15
Azt hiszem nem értem én ezt a pasit :) Haza szerettem volna menni 2 éjszakára(mert ugye most együtt lakunk és azért néha anyumhoz hazamegyek) erre azt mondta csak 1 éjszakára menjek.Ezzel egyszer azt bizonyítja, hogy nem tart több vasat a tűzbe, mert ha találkozgatni akarna mással akkor mondaná OK és nem azt mondaná hogy ne hagyjam itt több időre.A másik pedig az hogy tényleg szereti a közelségem, meg azt hogy vele vagyok.Panaszom azon kívül, hogy-nem mondta még hogy szeret, meg hogy a múltkor elmondta még nem szerelmes, de nem akarja feladni a dolgokat-nem lehet mert teljes mértékig úgy foglalkozik meg viszonyul hozzám mint más a szerelméhez.
2013. ápr. 2. 08:06
kérdésre válaszolva: hajaj, de még mennyire.
44. timycat (válaszként erre: 43. - Kisj)
2013. ápr. 1. 10:07
Tudom hogy értetted, de akkor is badarság vagy ha nem akkor én tizenéve szenvedek totál szeretetmentesen valaki mellett, pusztán azért mert ismeretségünk első 1,5 évében picit sem voltam szerelmes, "csak" szerettem, tiszteltem és jól éreztem magam vele; ami meg már eleve több mint ami a fene nagy, hirtelen fellobbanó szerelmekből maradni szokott
43. kisj (válaszként erre: 42. - Timycat)
2013. márc. 31. 23:29
szófacsarás..tudod, hogy értettem, de azért csavarsz rajta egyet
42. timycat (válaszként erre: 41. - Kisj)
2013. márc. 31. 23:26
ez badarság :) Szóval a rokonaidba, barátaidba (mert én a barátaimat is szeretem) egytől egyig szerelmes voltál korábban és csak így tudtad őket megszeretni
41. kisj (válaszként erre: 39. - Hudvig)
2013. márc. 31. 23:21
Csak a szerelemből lehet szeretet.
40. kisj (válaszként erre: 1. - Nestlényuszi)
2013. márc. 31. 23:15

Mi a fenének éltek együtt, ha nincs kölcsönös szerelem??


Ne várjál semmire, lépj tovább.

39. Hudvig (válaszként erre: 38. - Nestlényuszi)
2013. márc. 31. 22:24

Lehet csak önmagának nem tudja bevallani, hogy ez szerelem! Bízz magatokba!


Egyébként meg a régi időkben, amikor a szülők döntötték el, hogy kik házasodnak, akkor sem volt gond a szerelemmel. Jön az magától. Aki realista ember, az nehezen lesz szerelmes és a biztonság, a tisztelet mindennél többet ér. A szerelem ha elmúlik, nem biztos, hogy megmarad a szeretet, mert eltűnik a szikra. Viszont ha szeretetből lesz szerelem, annál fantasztikusabb nincs, hiszen már mindent tudsz és nincs kétej!

38. nestlényuszi (válaszként erre: 37. - Dac1b6b630)
2013. márc. 31. 15:30
Minden megvan mint egy "szerelmes kapcsolatban".Csók, ölelések,odaadás, törödés.A szex sem egy gépies érzelem nélküli dolog.Mondhatni több érzelmet kapok ebben a kapcsolatban mint akkármelyik szerelmes pasimtól kaptam eddig.Szeretet megvan és a tisztelet.Csak a szerelem nincs még meg a részéről.Az utcán is kézenfogva megyünk mint egy pár.
37. dac1b6b630 (válaszként erre: 23. - Nestlényuszi)
2013. márc. 31. 09:21

ha nincs szikra, lángolás, szerelmes ölelés és csók, ha nem érzi azt HOGY AZ ÉLETE MINDEN PERCÉT VELED AKARJA eltölteni, akkor az kuka szvsz


ha nincs érzelem (érzés), a szex is csak tornaóra... nem több

2013. márc. 31. 09:17
Szerintem nem.
2013. márc. 30. 23:58
nem inkabb forditva..
34. c8ec504c40 (válaszként erre: 33. - C8ec504c40)
2013. márc. 30. 23:08
A szerelem az csak úgy megtörténik az emberrel, a szeretet már fáradságos, de gyümölcsöző munka.
2013. márc. 30. 23:07
Éppen fordítva van. Szerelemből alakul ki a szeretet. Vagy nem.
2013. márc. 30. 23:02
Az én párom 6hónap után szeretett belém,én 4hónap után..nem mindenkinél jön egyből.Nála a távolság segített.Elutazott és rájött,hogy mennyire hiányzok neki,addig csak szeretet volt,utána jött a szerelem.Ne add fel,adj még neki időt!
2013. márc. 30. 21:47

En nem tartom valoszinunek - tapasztalatbol- de valoban embere valogatja.

Viszont a szerelem csak egy dolog, ha szeretet es kolcsonos tisztelet van, meg mukodhet jol a kapcsolat.

30. 7f68e43584 (válaszként erre: 1. - Nestlényuszi)
2013. márc. 30. 20:18
Szerintem,ha eddig nem szeretett még beléd, ha nem volt meg az izzás az első pillanattól kezdve,akkor szerintem már nem lesz belőle semmi.Sajnos nem biztos,hogy ő lesz az igazi,illetve neki te:(
29. timycat (válaszként erre: 28. - 9c8e86a234)
2013. márc. 30. 20:03
szereti csak nem szerelmes; a kettő nem ugyanaz
2013. márc. 30. 20:02

A kötődés az nagyon kevés.

A gyerekednek is ilyen párkapcsolatot szánnál?


Szerintem neki azt mondanád, hogy olyannal legyél, akivel boldog vagy. Ez önmagunkra is igaz.


Inkább az a kérdés, hogy miért vagy olyan pasival, aki azt mondja, hogy nem is szeret?


És ő miért van olyan nővel, akiben nem biztos?

27. 9c8e86a234 (válaszként erre: 1. - Nestlényuszi)
2013. márc. 30. 19:59

Szerintem ez már nem jól indul.


Mert két ember párkapcsolatban akkor legyen együtt, ha kölcsönösen vonzódnak egymáshoz, és szeretik egymást, és megvan közöttük az az energia ami össze köti őket mint férfit és nőt.


Ha ez nincs meg, meg eleve így áll hozzád, akkor egy csomó rossz érzésed lesz mellette.


Persze előfordulhat, hogy ez változna benne, de azért 2 hónap együtt élés után már csak ki kellene derülnie hogy tud -e téged szeretni vagy sem.


Szerintem itt az alapokat kellene tisztázni.

2013. márc. 30. 19:35

Nem.


Te nem voltál már itt ezzel a témával, anno?

25. Hudvig
2013. márc. 30. 19:27
Ne aggódj! Mi sem voltunk szerelmesek és már 8,5 éve gyötörjük egymást! Én most érzem azt, hogy szerelmes vagyok. Ő meg egyszer mondta, kicsit részegen, mikor elrántottam egy kocsi elől (azóta is hevesen tagadja a tanúk ellenére). Jobban kötődök hozzá, mint bárki máshoz előtte.
2013. márc. 30. 18:37
Igen.
2013. márc. 30. 18:36

Köszönöm a válaszoka! :) Azért is voltam megijedve egy picit mert még nem voltam ilyen helyzetben.Nem is volt sok kapcsolatom eddig igazából 2 az egyik 8 éves a másik 2 éves.Mivel már nem is vagyunk tinik én majdnem 30 ő már 30 fölött van nem "szorakozásból" keresek párt és ahogy mondta ő sem.Tényleg egy társat, egy barátot, egy szeretőt keres egy személyben.

Amúgy nem mondhatok semmi rosszat az eddig eltöltött időről mert nagyon jól megvagyunk, a szex is tökéletesen müködik.Régen ez egy hibám volt hogy nem a jelenben éltem hanem mindig azon agyaltam mi lesz a jövőben. De rá kell jönnöm ez hülyeség és azt élvezni ami most van és a többi jön magától.

2013. márc. 30. 16:42
igen.
21. Aquatica (válaszként erre: 20. - Nestlényuszi)
2013. márc. 30. 16:37
szerintem minden rendben lesz, nem kell nyaggatni hogy mondja ki h szeretlek , szerintem te érzed majd a gesztusaiból, ahogy bánik veled stb. s majd ha ki akarja mondani akkor megteszi , türelem.
2013. márc. 30. 16:25

Azt is mondta régebben sokat csalódott és óvatosabb. Szereti a másikat megismerni jobban.


Az összeköltözés valamilyen szinten azért történt meg mert sajnos el akartam jönni otthonról mivel nem a legjobb a mostohaapámmal a kapcsolatunk és ezt elmondtam neki, plusz még vidéken laktam és munkát keresek pesten ezért is ajánlota fel jöjjek fel pesre hátha így köynnyebben találok munkát.

2013. márc. 30. 16:19
Reménykedek igazából, most hétvégén is elhívott menjek vele a szüleihez.Meg őszinte embernek mondhatom mert amikor rákérdeztem a dolgokra nem kertelt hanem elmondta nem szerelmes de szeret és komolyan gondolja a dolgokat velem nem csak egy szórakozás vagyok neki.Az utcán is kézenfogva megyünk nem úgy mint két barát hanem mint egy pár, buliban sem szokott elhúzodni tőlem és a barátai előtt is felvállal.Ők úgy néznek ránk mint egy párra.
18. jctjct (válaszként erre: 1. - Nestlényuszi)
2013. márc. 30. 16:15

En mint ffi nalam pont igy mukodik, de sajnos ebbol mindig csak bajom volt :).

A paromat az elejen is szeretem ,jol erzem magam vele es vannak erzelmek persze.Nem, mint barat tobb termeszetesen, de nem az a mindent elsopro love, hanem folyamatosan jon.En sem tudom azt mondani ,hogy szerelmes vagyok ilyenkor es jol tudom ez rettentoen szarul hangzik a no fele aki szerelmes eppen.

De lehet csak azert mert kicsit maskeppen definialom a szerelmet vagy maskeppen elem meg.

2013. márc. 30. 16:09

Igen lehet!Mi is igy voltunk nem voltunk szerelmesek en menekultem otthonrol O meg otthon adott nekem.

Marciusban volt az evfordulonk a 13-ik es a 11.hazassagi evfordulonk is!Van egy 7 eves kisfiunk.Ja es kozben 9 honapig kulon voltunk mert kulfoldre jott dolgozni es en a picivel csak kesobb jottunk utanna!Igen van ilyen csak adj magatoknak egy kis idot!Sok szerencset nektek az eletben!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook