Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szereted ha vendégek jönnek hozzátok, vagy inkább ti mentek szívesebben vendégségbe? fórum

Szereted ha vendégek jönnek hozzátok, vagy inkább ti mentek szívesebben vendégségbe? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2007. júl. 7. 20:23
Amikor megbeszéljük hogy jönnek hozzánk akkor nem gondolok bele mit válalok de én jobban szeretem ha hozzánk jönnek mint ha mi menénk
47. 0c97fbb607 (válaszként erre: 46. - Emagdi)
2007. júl. 6. 15:37
Előtte nem szoktam takarítani szinte sosem,csak rendet rakom,felesleges,csak utánna:)
46. emagdi
2007. júl. 6. 15:31
én máshoz menni jobban szeretek, mert akkor nem kell takarítani a vendégek előtt is, meg utánuk is:))
2007. júl. 6. 15:29
A legtobbszor hozzank jonnek(amit en nem nagyon szeretek mert kicsi a hely,de nincs mindig buli csak szulinapkor,meg karacsonykor zsufolt meg a lakas...),de neha azert mi is megyunk
2007. júl. 6. 15:23
Szeretek bulikat rendezni,szüli-névnapra,,kertipartykat ,ha nem mossa el az eső,de sajnos nem vagyok az a "mindent bele"-adós háziasszony,igyekszem a legegyszerűbb dolgokat tálalni.De még így is mindíg akkor nem sikerül olyan jól mint szokott!:)))
43. szulim
2007. júl. 6. 14:41
Inkább én megyek
42. Donina
2007. jún. 27. 15:00
Most az új házunkba szívesen látok vendégül. Nagy a hely. Bár a gyerekes családokat inkább kerülöm, hiszen nekem is van 3. Meg az udvar még nincs rendben, sok még a veszélyforrás.
2007. jún. 27. 14:58
Mi inkább megyünk, de ez is csak azért van, mert nálunk kicsi a hely!
2007. jún. 27. 14:21

Én nagyon szeretem,ha jönnek hozzám.Az én ajtóm

tudják ,hogy mindenki előtt nyitva van.

2007. jún. 26. 03:09
A mi házunk átjáróház!
2007. jún. 25. 23:05
Nálunk inkább az a jellemző,hogy mi megyünk!Na nem azért mert nem szeretem ha hozzánk jönnek csak nálunk még nincs gyerkőc ,így nekünk talán könnyebb menni mint ahol van.:-))
37. Teráz
2007. jún. 14. 18:17

Már nem szeretem ha gyakran jönnek,mi sem megyünk

csak alkalmakra.Olyan jó ha együtt van szűk családunk,nagyon jól érezzük így magunkat.

36. Rozália (válaszként erre: 35. - Badonyimariaeva)
2007. jún. 14. 05:31
Igazad van, mert én is szeretek itthon lenni. Talán azért hiányolom, hogy nem megyünk sehova, senki nem jön hozzánk, mert így csak a dolog kellemes részére gondol az emberlánya. Arra, hogy aztán késő éjszaka kell hazamenni, meg ilyen kellemetlenségek, arra tényleg nem. Pedig ez is hozzátartozik - valóban - a vendégségbe menéshez...
35. badonyimariaeva (válaszként erre: 34. - Rozália)
2007. jún. 6. 23:42

Szia!

Én is sok barátomat" vesztettem"el a válásom után.

Nekem is a mostani barátom által lett baráti társaságom.Sokszor nagyon fárasztó tud lenni.Vagy ők jönnek sorban,vagy nekünk kell menni és nem a szomszédban laknak.Több száz kilómétert kell vezetni,oda-vissza.Majdnem mindíg találok kifogásokat,csak,hogy ne keljen ott aludnom.Inkább választom az éjszakai vezetést,hogy "haza"jöhessek.Szeretek itthon lenni,szeretek itt élni.

34. Rozália (válaszként erre: 17. - Badonyimariaeva)
2007. jún. 3. 12:20

De, vannak gyerekeink. De ők hazajönnek, nem vendégségbe. Ámbár annak is örülök. Mi pedig ált. akkor megyünk, ha az unokákra kell vigyázni. Az meg nem vendégség, de annak is örülök.

A kérdéssel kapcsolatban én baráti vendégségre gondoltam. Úgy alakult, hogy gyakorlatilag nincsenek barátaink. Talán mert mindketten elváltunk, és a párom távolról jött hozzám. Aki szóbajöhetne az ő részéről, mint barát, azzal nincs kapcsolat, meg azok a volt nejével közös barátaik voltak. Nekem meg a volt férjem idejében sem voltak (nem lehettek) barátaim/nőim. Csak a volt férjemnek voltak. Hát így alakult.

33. Rozália (válaszként erre: 18. - 854d84b78c)
2007. jún. 3. 12:13
Összekevertem a válaszaimat. Az előző válasz a Tiéd.
32. Rozália (válaszként erre: 17. - Badonyimariaeva)
2007. jún. 3. 12:12
Nagyon kedves tőled. Soha nem lehet tudni. Lehet, hogy egyszer élek a lehetőséggel... Köszi, nagyon-nagyon jó esett.
31. Erás
2007. máj. 29. 21:59

Mikor mihez van kedvem és energiám...

Persze van, amikor egyiket sem lehet kikerülni - ha nálunk vagyunk, ritkán tudok kikapcsolódni, ez a háziasszony sorsa, ha mi megyünk, akkor maga a "menés"... Ráadásul olyan típus vagyok, aki a vendégeskedés közepette is ritkán tud a fenekén megülni, nem tudom elnézni, ha a háziasszony szegény egy pohár üdítőt sem tud meginni a kiszolgálás közben...

De ne essék félreértés, ennek ellenére nagyon szeretek a barátainkkal lenni.:)

30. badonyimariaeva (válaszként erre: 29. - H MAYA)
2007. máj. 29. 18:32
Mi is így szoktuk csinálni.A barátok körbe járnak,búcsúzáskor azt mondjuk,hogy "ti következtek".És ez így megy már évek óta.Körbenjárás,vendégvárás.
29. H MAYA
2007. máj. 25. 15:39

Régebben mindenki nálunk érezte jól magát,de most mát bevezettük szokásba,hogy máshova is eljárunk.

5 pár van a baráti társaságban és körbe járunk,mindig aki a következő.

2007. máj. 25. 14:03
En inkabb fogadok vendegeket,masnal nem erzem olyan jol magam
2007. máj. 25. 13:52
őSZINTE LEGYEK??EGGYIKET SEM SZERETEM JOBBAN A MÁSIKNÁL
2007. máj. 25. 13:51
Az attól függ milyen kedvem van! Jövő szombaton nálunk lesz bogrács parti!
2007. máj. 25. 09:51
a csavargás jobban tetszik nekem,de van akit bármikor szívesen látok nálunk(Anya Apa tesóm..
2007. máj. 23. 12:20
Attól függ, ki jönne hozzánk, és kihez mennénk. Valakit szívesebben látok vendégül, mint hogy, hozzá mennénk vendégségbe. és fordítva
2007. máj. 21. 08:33

Én mindkettőt szeretem ...mindig szivesen fogadok vendégeket,és ha mi kell menjünk is szivesen megyünk..szeretjük a társaságot mindenképpen...

Sosem gondoltam olyanra ,ha bárki is ide jőn ,idejönnek,akkor rám marad a nagytakaritás,megéri ,egy pár jól eltöltött óra ...

2007. máj. 20. 23:59
Is-is.Nem mindig jo az egyoldalusag.
2007. máj. 20. 21:01

Mind a két lehetőségnek megvannak az előnyei és hátrányai.:))


Jönnek: nem nekem kell elmennem itthonról ... takaríthatok és mosogathatok.:))


Megyek: kimozdulok ... nem én takarítok, mosogatok.:))


Mindkettőnek jó oldala: a jókedv, vihogások...

2007. máj. 20. 20:58
Én is mindkettôt szeretem,barátainkkal mindig megünnepeljük a születés,és névnapokat.
2007. máj. 20. 20:58
Szeretem ha jönnek és jól érzik magukat nálunk!
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook