Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szeret vagy nem szeret? Mit akar vajon? fórum

Szeret vagy nem szeret? Mit akar vajon? (beszélgetős fórum)


18. Syssi84 (válaszként erre: 11. - 6fef80bd7d)
2014. máj. 9. 22:42
Lehet megérdemlem ez van .. Köszönöm a válaszokat.
17. kriszta773 (válaszként erre: 1. - Syssi84)
2014. máj. 9. 11:20
annyira nem kell csűrni-csavarni, régóta ismeritek egymást, ha a srác elmúlt 15 éves és nem értelmi fogyatékos, akkor fogadd el, amit mondott. nem akar semmit és majd visszavesz, ha téged zavar a flört. szerintem biztos ő is érzi, meddig mehetne el, ha facér vagy, nem lenne oka rá, hogy ne nyisson normálul. ha nem nyit, annak megvan az oka
16. gucci (válaszként erre: 1. - Syssi84)
2014. máj. 9. 09:43
Nagyon kis gyáva fiú. Szerintem nem egyértelmű a te viselkedésed. Azért célozgat, mert nem tudja te mit akarsz tőle. Ha akarsz valamit akkor konkrétan mond meg vagy beszéljetek. Itt szerintem te nem vagy egyértelmű. Remélem nem 84-ben születtél, mert akkor ciki, ha az a kérdés "vajon szeret e?"...:/
2014. máj. 9. 08:29
Ha Neked így nem jó...
14. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Syssi84)
2014. máj. 9. 08:28

Biztos fontos vagy neki, de lehet, hogy valamikor megsérült a lelke, akár Tőled, akár mástól. Hagyd, ne erőltess semmit! Legyetek barátok, ha ez így kibírható számodra! Ha Neked is így nem jó, akkor ne találkozz, ne levelezgess vele. Írd/vagy mondd el neki, hogy Neked ez így nem jó, akkor jelentkezzen, ha nőként van Rád szüksége!

Lehet, hogy ha nem leszel vele mindennapos kapcsolatban,akkor hiányozni fogsz, és majd alakul valami. Ha viszont nem, akkor felejtős!

2014. máj. 9. 08:25

Ebbol nem lesz kapcsolat, ne remenykedj. Nosztalgiazik, ennyi, semmi tobb. Majd talal maganak valakit, es akkor nem leszel annyira fontos. De amig nagyon joban vagytok, addi se neki, se neked nem lesz normalis kapcsolatod.


Engedd el...

12. 22faff5807 (válaszként erre: 1. - Syssi84)
2014. máj. 9. 07:43
Egyszerű, Még szeret, de fél, hogy megint az lesz a sorsa mint a múltkor. Így viszont visszajárkálhat egy kicsit repetázni a régi érzelmekhez. Játszadozik a gondolattal, de ugyanakkor fél is újrakezdeni, mert megrendült a bizalma irántad. Érdekes ez a se veled se nélküled, kíváncsi vagyok, hogyan végződik. :D
11. 6fef80bd7d (válaszként erre: 3. - Syssi84)
2014. máj. 9. 04:59
meg is érdemelnéd!
2014. máj. 9. 01:44
Lehet hogy valakit feltekennye szeretne tenni. Ezert volt kozel hozzad a buliban,es ezert vett vissza mikor buli utan kettesben maradtatok. Nem hiszem,hoigy "ugy" szeret.
2014. máj. 9. 00:48
Ennyire nem. De alkalmi viszonyai vannak. Ezt nem is vethetem a szemére.
2014. máj. 9. 00:43
Más lánynak keresi a társaságát?
2014. máj. 9. 00:30
Holnap lehet elmondom neki. De van egy olyan érzésem,hogy nem akar majd többet találkozni velem. De ne ìgy legyen. :-) köszi a tanácsot.
6. Adri111 (válaszként erre: 4. - Syssi84)
2014. máj. 9. 00:12
Hát akkor ezt mond el neki. :)
2014. máj. 9. 00:12
Azzal, hogy megkérdezted, hogy mi ez, az még nem lépés. Ha szeretnél tőle valamit, akkor most neked kell kezdeményezni, mivel egyszer már elutasítottad őt. Ha meg nem szeretnél tőle semmit, akkor meg úgyis mindegy. Minden félreérthető pillanatban te legyél egyértelmű, hogy te nem akarod ezt.
2014. máj. 9. 00:11
Èn nagyon nagyon szeretem. Talán jobban is mint kellene. De nem akarom magam rá erőltetni .. Pedig mindent feladnék miatta.
2014. máj. 9. 00:08
Èn nem hitegetem. Ő jàtszik velem. Èn már léptem,de azt mondta nem akar semmit. Na én nem fogok kezdeményezni. Szépen visszautasìtana szerintem ettől meg én tartok.
2014. máj. 9. 00:03

Kapcsolatot akar, csak nem meri bevallani, mert fél a visszautasítástól.

El kell döntened, hogy te akarsz tőle többet vagy sem. Ha akarsz, akkor lépj te is felé, ha nem, akkor ne barátkozz vele, mert csak feleslegesen hitegeted.

2014. máj. 8. 23:57
Van egy srác ..pár éve jártunk,de csak rövid ideig tartott. Majd mehszakadt a kapcsolatunk,mert nem őt választottam. Több évig nem beszéltünk. 2012-ben felhìvott. Èrdeklődött,hogy vagyok . Majd pár hónappal később személyesen is taliztunk. Azóta is néha összefutunk. Meg szokott írni üziket esténként dumcsizunk online. Sokat segìt,ha arról van szó. De csak szigorúan baráti viszony van köztünk sose próbálkozik semmivel. Szokott viccelődni,de semmi komoly. Azt mondja nem akar semmit tőlem. Eddig el is hittem. Egészen múlthét végéig mikor elmentünk egy szórakozó helyre együtt. Nem ivott józan volt. De most kérdem én akkor miért fogta meg a kezemne egész éjjel és miért húzott magához? Nem csókolt meg meg semmi nem történt. De nem értem. Ahogy kijöttünk rögtön újra a régi lett. Már nem fogta kezem alig nézett rám. Nem értem ezt. Miért írjanmilyen jó lenne velem aludni meg csininvagyok meg egyebeket? Miért keres? Lehet én vagyok csa ilyen bonyolúlt,de úgy érzem akar is valamit.meg nem is. Megkérdeztem tőle miez? Azt mondta nem.szeretne semmit. Kérdeztem akkor miért teszi ezeket ha ìgy gondolja? Azt mondta ne értsem félre majd vissza vesz. De.most.isnkeress ,ha már pár napig nem beszélünk. Ti értitek? Hàtha tapasztaltabbak vagytok. :-)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook