Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szeressük önmagunkat! fórum

Szeressük önmagunkat! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Szeressük önmagunkat!

2014. szept. 7. 19:26

Nagyon tetszett a cikked!

Sajnos, aki multi cégnél dolgozik, vagy orvos a kórházban, az nem tud eleget pihenni, mert nem lehet.(nem rólam van szó, hanem a gyerekemről).

Üdv. Ági néni

2011. nov. 7. 20:53
jóóóó
2010. szept. 7. 18:33
Valóban törödjünk önmagunkkal hírdetik eleget a tévében csak amit ajánlanak sokszor sokba kerül, de a cikkírónak abban igaza van szükség van a lazításra és kikapcsolódásra, mert a szervezet is úgy kívánja és fel kell töltödni energiával. Nem tudom, de kevés munkahely engedheti meg a mai nehéz világban azt a luxust, amit a cikkíró emlit, de felhívja figyelmünket arra, ha lehetőség van rá tegyük meg, amennyi az időnkből kitelik. Üdv.Ágnes
5. Castellina (válaszként erre: 2. - Ca9e4fb9e4)
2010. aug. 11. 14:51
Igazad van...úgy látszik ez senkit nem érdekel:(
2010. aug. 7. 17:46
Kiváncsi vagyok: kinek mit jelent ez a szó: önbecsülés?
2010. aug. 6. 13:46

hát igen, önmagunk megbecsülése...elég kényes téma ezek szerint...


még nekem se sikerül mindig megvalósítani:(

2010. aug. 6. 06:46

Hihetetlen, hogy 3 év alatt, mióta ez a cikk itt van, senkinek egy gondolata sem támadt vele kapcsolatban!!!

(Vagy csak sokan vannak, akik némán tudomásul vették az igazságait?!)

Köszönöm, Neked, Oooszolo!

2007. júl. 31. 20:55
Mindennél fontosabb az egészségünk! Mert ha betegek vagyunk, akkor az senkinek sem jó. Ha fúj a szél, öltözzünk fel melegen, de ha meleg van, gondoskodjunk a megfelelő folyadék bevitelről és a hűtésünkről. Nem lehet minden kis panasszal orvoshoz szaladni, mert elhajt bennünket.

Ugrás a teljes írásra: Szeressük önmagunkat!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook