Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Szeresd onmagad, trecselj es fogyj! fórum

Szeresd onmagad, trecselj es fogyj! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
135. tina68
2010. jún. 29. 22:20

Hű, elhanyagoltalak Benneteket, bocsánat:-((


Én még mindig hiszem, hogy ha valaki elfogadja és szereti, pláne jól érzi magát a bőrében, akkor képes ettől fogyni:-)))

134. o.andi
2010. jún. 29. 00:55

Én szeretem önmagam...de fogyni nem tudok

sajna:(

133. yardin (válaszként erre: 130. - Álomvirág1)
2010. jún. 1. 21:21

Szia Álomvirág!

Az az igazság, hogy még egyáltalán nem mértem magam.:) A mai nappal jegyeztem fel az adatokat, és hetente egyszer mérem majd meg a körvonalakat, és a mérlegre is ráállok, bár azt annyira nem szeretem, mert a körvonalméréssel sokkal jobban lehet látni a változásokat. :) Óhh, ne is mondd, én a menstruáció környékén még csak véletlenül sem mérlegelek, mert többet mutat az eddigi soknál is. :)

Szerintem körvonalakat mérj te is, majd meglátod, hogy mennyivel másabb lesz az eredmény.:)

Ne add fel semmiképpen, tuti, hogy csak a piros napok miatt lettél nehezebb.

Nagyon ügyes vagy, én nem bírtam volna ennyit mozogni egyszerre. :D Ma 45 percet tornáztam, de így is majdnem ott maradtam a végére. :D

132. Álomvirág1 (válaszként erre: 131. - Szöszi71)
2010. jún. 1. 15:26

Szia!

Ez nem lesz sok kicsit?

Nem tudom, meg nem értek hozzá, de szerintem heti 2 pihenőnap minimum kéne.

Persze nagyon ügyes vagy, ha bírod.:)

Mennyit szeretnék fogyni?

2010. jún. 1. 15:18

Sziasztok!

Én a héten már úgy tornázom, hogy heti 5 alkalommal + heti 3 alkalommal megcsinálom a 6 hetes guggolás és has edzésprogramot is.

Eddig heti 3 alkalommal tornáztam.

Kíváncsi leszek milyen változást fogok így elérni. Mindenkinek sok kitartást kívánok!

130. Álomvirág1 (válaszként erre: 129. - Yardin)
2010. jún. 1. 14:56

Hu, jó rég nem írtam ide,de most aktivizálom magam!:)

Hogy haladsz? Mérted magad mostanában? Ment le centi?:)

Ohh, én lustiztam 2 napot, és bozasztóóóó, híztam vissza 1,5 kilót. Bár meg fog jönni, remélem csak azért mutatott ennyit a mérleg. ááá igen, a fránya mérleg. Utálom! :)

Komolyan megkérek valakit, hogy dugja el a lakásba, így kénytelen leszek beletörődni, hogy nem mérhetem magam.:)

Ez a visszahízás nagyon megijesztett, de nem adom fel.:)

Tegnap futottam 45 percet, utána pedig 50 perc erősítés, de ebbe monjuk volt már 10 perc nyújtás is. Nagyon büszke voltam magamra. Ilyenkor olyan jó, még ha a kilók ugye..... :S

Csak a térdfájás a futás miatt. Mára jött ki sajnos.

129. yardin (válaszként erre: 128. - Álomvirág1)
2010. máj. 27. 19:01

Régebben én is abba a hibába estem, hogy hetente többször ráálltam a mérlegre, mint ahogy te is, én sem bírtam ki, hogy heti egyszer mérjem meg magam.De ez óriási hiba volt, mert borzasztóan ideges lettem attól, hogy alig, vagy éppen semmi változást nem mutat annak ellenére, hogy keményen edzettem. Volt, hogy többször bele is rúgtam a mérlegbe idegességemben. :D Ekkor jött a centizés, ami már sokkal megnyugtatóbb képet mutatott. :) Igen, igen, a stagnálós időt túl kell élni, nem szabad feladni, akkor kell, hogy nagy akaratereje legyen az embernek.

A kakaó nekem is mentsváram, imádom. Nem csak finom, de lélekmelengető is. :)

Sajnos ma migrénes fejfájással jöttem haza, de ennek ellenére tornáztam. Cindy Crawfort-tól vannak edzésprogramjaim, amiben van egy 15 perces is. Ma nem bírtam volna a 45 perceset végig tornázni. :S A migrén, az migrén. De tudtam, hogy ma is edzenem kell még ha nem is annyit, mint máskor, de mozognom kell. :)

128. Álomvirág1 (válaszként erre: 127. - Yardin)
2010. máj. 27. 15:11

Köszönöm szépen a dicséretet.

Huh, hát én megbeszéltem magammal, hogy hetente csak 1szer állok mérlegre, de ez valahogy sehogysem jön össze. Általában minden másnap rápattanok. Centizni viszont hetente szoktam. Most kicsit el vagyok keseredve, mert stagnálok egy hete, de majd megindul. Sokan ekkor adják fel, de nem szabad.



Az édesség ilyen, nem élet az élet nélküle.:)

De ami bejött, és még hízlalni sem hízlal az a forró kakaó zsírszegény kakaóporból édesítővel.

A meleg az étvágyamat is jobban elveszi, és még hogy édes is.. nyamm.. Sokszor este 8 körül bevágok egy bögrével.

127. yardin (válaszként erre: 125. - Álomvirág1)
2010. máj. 26. 21:53

Valamikor réges régen kipróbáltam én is azt a módszert, hogy nem fogyasztok semmi édes dolgot. Kb. két hétig bírtam, és két hét után úgy éreztem, amikor bementem egy boltba, hogy felfalom az összes édességet, ami ott található. :D De látom, hogy te is azért eszel egy kis nasit, hogy nehogy így járj. :D Ekkor döntöttem úgy, hogy más módszerhez kell folyamodnom. :) Édességeket is eszem, de kis mértékben. Pl. nálam az nagyon jól bevált, hogy ebéd után hagyok egy kocka csokit szétolvadni a számban. Egyrészt tovább tart az élmény, másrészt viszont ennyi elég is. Nekem kell az, hogy tudjam, nem kell lemondani semmiről, csak kis odafigyelés kell. Tudom magamról, hogy hamar feladnám, ha mindenről le kellene mondanom, ami ugye az étkezést illeti. Hiszen ki szereti sanyargatni magát? :) A vízfogyasztásomat én is duplájára emeltem, és elkezdtem mozogni újból, ami nélkül sajnos nem lehet elérni az álom alakot.:)

Hűű,de ügyes vagy! Sokat leadtál már. :) Anno hallottam egy edzőtől, hogy nem a kilókat kell méregetni, hanem hetente a körvonalat. Hiszen ha mozogsz, akkor az izmaid tömege nő, ami többet fog nyomni, mint a zsírpárna. Rááll az ember lánya a mérlegre, és lehet, hogy azt látja, hogy többet mutat, mint eddig. :) Viszont a körvonalak meg azt mutatják, hogy innen is, onnan is fogyott. Hát, azóta én is csak a körvonalakat mérem, talán egy hónapban egyszer ráállok a mérlegre. Te mennyi időnként méred magad?

126. Álomvirág1 (válaszként erre: 124. - Yardin)
2010. máj. 26. 20:55
és a torna..ügyes vagy nagyon! Minden kezdet nehéz, de bele lehet jönni. Nekem is egyre jobban megy.
125. Álomvirág1 (válaszként erre: 124. - Yardin)
2010. máj. 26. 20:53

Én sem hiszek a diétákban. De persze, változtattam az étkezésemen.

Nem eszek kenyeret, cukros dolgokat (innivalóban sem), sok zöldség, sok víz.

Persze van, hogy megeszek egy kis étcsokit, vagy egy sütit még dél körül, de ez ritka, és ha nem így lenne, egyszercsak elszakadna a húr, és felzabálnék mindent.:D

Szóval szerintem a lényeg a minél kevesebb liszten és cukron van. És persze a mozgás. Minden másnap 1, 1,5 óra.

Centikben már jobban látszik a fogyásom, bár most nem mértem, de az utolsó méricskénél lement 3 cm a derekamból, 5 a csípőmből, 1,5 a karomból és a combomból.

124. yardin (válaszként erre: 119. - Álomvirág1)
2010. máj. 26. 20:47

Én egy ősrégi tornámat vettem elő tegnap. Úgy átmozgatott, hogy végre érzem, hogy vannak izmaim. Rögtön midjárt az elején belevágtam a 45 perces edzésbe. Hááát, így pár év kihagyás után a vége felé azt hittem megszakadok, de mindenképpen megérte.:) Tudom, hogy így érhetek csak el valamit. Viszont azt megfogadtam, hogy nem diétázom. Mindenből eszem, csak jóval kevesebbet, mint eddig. Nekem a diéták nem jöttek be soha, mert amint visszatértem a rendes étkezésre, újból visszajöttek a kilók. Álomvirág, te változtattál az étkezéseden?

Ilyenek vagyunk mi nők. :D Mindenben szépek szeretnénk lenni. :) De ez így van jól. :)

123. yardin (válaszként erre: 118. - Pipőci)
2010. máj. 26. 20:40

Igazad van Pipőci, teljesen egyetértek veled. Ha jobban belegondolok, akkor én sem magamat nem szeretem, hanem a rám rakódott kilókat. Persze utána ha arra gondolok, hogy én vagyok a bűnös azért, mert így nézek ki, akkor már egy kicsit fordul a kocka. Az az igazság, hogy imádok enni, és ez az amitől a legnehezebb szabadulni. Ráadásul ülő munkát végzek, ami szintén nem előnyös. Ezt némiképp próbálom ellensúlyozni azzal, hogy gyalog megyek fel a harmadik emeleti irodába. :) No és persze lefelé is.

Az is érdekes, amiről a hozzászólásod elején írsz.Ha megnézed, a nők nagytöbbsége más, akár hozzá hasonló testalkatú nőket, vagy nála teltebbeket szépnek, csinosnak lát, magát viszont nem. Másokon simán elfogadjuk, és még szépnek is látjuk a telt idomokat, de saját magunkon már nem. :)

122. d560948772 (válaszként erre: 121. - Álomvirág1)
2010. máj. 26. 20:34
... megnézném, köszi! :o)) Nem ismerős a név... cím... :o)
121. Álomvirág1 (válaszként erre: 120. - D560948772)
2010. máj. 26. 20:33

Jajj, nagyon is rámfér.

Deanne Berry-től a Pump it up. Iszonyat jó.

Netről van, ha érdekel megírom priviben honnan.

120. d560948772 (válaszként erre: 119. - Álomvirág1)
2010. máj. 26. 20:27
Mire tornászol? ... az nagyon jó egyébként, adja az energiákat rendesen, és ha rendszeresen csinálod használni is fog... bár még mindig nem értem, hogy mit akarsz tulképpen... fiatal vagy és szépséges! :o))
2010. máj. 26. 20:18

Sziasztok lányok!

Ma megtettem, amit kellett. Lenyomtam 1,5 óra tornát. Nagyon jó volt.

Van egy videó, ami nagyon tetszik. ezt csinálom minden másnap. Remélem hat is. :)


Mindenkiben van szép szerintem. Csak maximalista révén én mindenben szép szeretnék lenni. :D

De majddddd! :D

118. Pipőci
2010. máj. 26. 19:09

Én mindenki képeit megnéztem, akinek van fent itt a fórumról és nagyon jól néztek ki, csak úgy ragyogtok. Ez nem hízelgés, komolyan mondom. Rólam több éve nem készült fotó, csak elvétve, utálnám, ha meglátnám. Nem magamat nem szeretem, hanem a kilóimat. Nemsokára vége a gyedes időnek, megyek dolgozni, remélem, akkor könnyebb lesz leadni a felesleget a nagy lótás-futásban.

Én igazából nem nézelődök a strandon, mondjuk nem is sokat jártunk az elmúlt két évben, a férjem munkamániás és itthon pihenünk, ha van időnk, együtt: medence, bogrács, grillezés, barátok, beszélgetés, mindenki boldog... :)

Amúgy amikor strandra jártunk, a férjem azt mondta, nem kell aggódnom, az egész strandon nem lát egy olyan nőt sem, aki kiemelkedően bombázó lenne. Úgy látszik, mi a "közemberek átlag-strand"-jára járunk... :)

Amúgy szerencsére a férjem nem is az a bámulós-rácsodálkozós fajta férfi, ez azért jólesik nekem. Egyetlen esetre emlékszem csak, ami ennek ellentmond. Néhány éve egy bevásárlóközpont parkolójából álltunk kifele, indultunk volna. Szembejött egy csaj, igazi nehézbombázó: hosszú haj, hosszú combok, nagy dekoltázs... értitek. Mindenki bámulta, sokan rádudáltak, a férjem is megnézte. Öröm az ürömben, hogy a csaj egyáltalán nem volt sovány, sőt... inkább volt rajta mit fogni.

117. yardin (válaszként erre: 108. - Álomvirág1)
2010. máj. 26. 16:10
Ha nem haragszol meg, én is megnéztem a képeidet. :) Bizony, bizony nagyon csinos vagy. :) Emlékszem, hogy amikor én is 65 kiló voltam,(164 cm-hez) alig mertem belenézni a tükörbe, mert kövérnek láttam magam. Bezzeg, ha most 75 kilósan megnézem a régi képeket, ahol 65 kiló voltam, nem győzöm magam szidni, hogy hogyan is láthattam magam kövérnek, hiszen jól néztem ki. A 14 éves lányommal is nap mint nap viaskodom, mert képtelen elhinni magáról, hogy ő szép. A képzelete sokkal rosszabb képet mutat magáról, mint ami a valóság. Pedig csodaszép leányzó, hibátlan alakkal. De ő még fényképeken sem akar "szerepelni", nehogy visszalássa önmagát, mert nem akar szembesülni azzal, hogy ő hogy néz ki! Nem tudom, hogy hogyan vagyunk mi nők programozva, de valami nem stimm, az biztos. :)
116. Álomvirág1 (válaszként erre: 115. - Yardin)
2010. máj. 26. 15:59

Az én párom is szeret így nagyon, egyáltalán nem lát kövérnek.

De az ő, én meg én vagyok, és bizony szerintem kövér.

Pontosan én is azt érzem, hogy engem néznek, hogy magukban azt mondogatják, hogy mehetek így ki egy stranrda... ááá, de akkor ezen szinte mindenki átmesik.:)

De akkor Neked is sok sikert! Biztos sikerülni fog mindkettőnknek!


na tényleg megyek tanulni!:)

115. yardin
2010. máj. 26. 15:56

Sziasztok! Ha megengeditek, én is csatlakoznék hozzátok. :)

Óh, Olíva, ha tudnád, hogy én mennyit kínlódtam attól a tudattól fiatalabb koromban, hogy tuti mindenki engem néz, és persze megjegyzéseket tesz magában a külsőmmel kapcsolatban. :D Strandra gyűlöltem járni, mert ott meg aztán végképp kiszolgáltatottnak éreztem magam, néha még úgy is éreztem, hogy azért bámulnak, mert nincs rajtam fürdőruha. :D:D:D Persze a fene sem bámult engem, csak úgy képzeltem. Olyan lökött tud lenni az ember lánya, hogy az már észbontó. :)

Így, két gyermek után én sem mondhatom el magamról, hogy "hinnnye,de helyre teremtés" vagyok. Álomvirágot megértem, hiszen én is attól tartok, hogy a párom (elváltam, most új kapcsolatban vagyok)talál majd nálam csinosabbat, szebbet, jobbat. Pedig elég lüke vagyok, mert neki így gömbölydeden is nagyon-nagyon tetszem, imádja az alakom. :) Jujj, pedig van rajtam legalább 10-15 kiló, amitől szeretnék megszabadulni, hiszen akkor érezném jól magam a bőrömben.

114. Álomvirág1 (válaszként erre: 113. - 00495ec28d)
2010. máj. 26. 15:52

Igennn, már alig várom, hogy bikinit vegyek magamnak az új, szép alakomra!:)

Augusztus a határ. Addig le kell mennie, és le is fog menni.:))

Na de most megyek tanulni, mert nem lesz belőlem óvónéni sohasem. :)

113. 00495ec28d (válaszként erre: 112. - Álomvirág1)
2010. máj. 26. 15:33

Eljön az is hidd el.


Én is megnézek másokat természetesen,de tudom,hogy nekem nem lesznek pl hosszú lábaim,vagy barna szemem,vagy ilyesmi.Van egy alkatunk,és abból célszerű a legjobbat kihozni.

Ha úgy érzed jobban fogod érezni vékonyabban magad,akkor dobd csak le valami jó módszerrel,és ahogy mennek le a kilók úgy jön felfelé az önbizalom.Még pár kisebb méretű új cucc megfűszerezi a dolgot!!!!:-)))))))))))

112. Álomvirág1 (válaszként erre: 111. - 00495ec28d)
2010. máj. 26. 15:22

Igazad van!


Jó olvasni, ahogy írsz magadról!:)))


Elvégre bennem/rajtam is van némi jó.

Elsőként a másokhoz való viszonyítgatásról kéne leszoknom, hiszen valóban kinek a pap, kinek a papné.

Sosem leszek világ szépe, hogy mindenkinek megfeleljek, de miért is akarnék? Magamnak kell megfelelni. És saját magamnak kell célokat kitűznöm. Azzal, hogy olyan szeretnék lenni, mint ő vagy ő, nem megyek sokra, hiszen sosem leszek úgysem pont olyan.

Sokaknak a régi fényképeik adnak motivációt. Nekem sajnos nincs olyan, ami adhatna. Amióta az eszemet tudom, husis voltam. Mindig volt rajtam bőven fogni való.:) De valamiért úgy érzem, hogy minusz 7-8 kilóval tényleg jól néznék ki magamnak is. :) Úgyhogy elsődleges cél, hogy elérjem ezt és talán már elismerően és büszkén fogok tükör elé állni.


A férfiak most is megnéznek persze, de nekem ez nem elég. Én akarom megnézni saját magam!:D

111. 00495ec28d (válaszként erre: 110. - Álomvirág1)
2010. máj. 26. 15:09

ÁÁÁÁÁÁÁÁ rosszul gondolkodsz.....ha úgy nézzük,mindenkinél van biztos jobb.

De kinek mi a jobb???????Ez aztán a relatív!!!!!


Igen.Szeretem magam,annak ellenére,hogy folyamatosan teszek én is azért,hogy szebb,és jobb is lehessek,de imádom,hogy most vannak melleim,hogy latinosan kerek a fenekem,hogy szép a bőröm,egyedül a hasam zavar.....:-)))))))))))

Én életemben sosem voltam híján a férfiak figyelmének,és mikor teltebb voltam,ez ugyanúgy fennállt.Molett az nem voltam mondjuk sosem,de ők is jól tudják érezni magukat a bőrükben....:-))))

110. Álomvirág1 (válaszként erre: 109. - 00495ec28d)
2010. máj. 26. 15:00

Te szereted magad? Mert az sugárzik szerintem. És kapod az elismerő pillantásokat, amik nagyon jók.

Én csak akkor veszem észre, mikor épp nagyjából ki vagyok békülve magammal.

Azt mondják, hogy amíg saját magad nem szereted, nem várhatod másoktól sem, hogy szeressenek.

Hát igen.


Hogy valaki engem irigyel? Háááát. Igaz lehet, de én az a "kategória" vagyok, hogy "már azzal is beérném, ha olyan lennék".

Mindig attól félek, hogy a párom is majd rájön, hogy mennyi sokkal jobb lány van..

109. 00495ec28d (válaszként erre: 107. - Álomvirág1)
2010. máj. 26. 14:48

Azt képzeld el,ha levetkőzöl,Téged mennyien irigyelnek.......olyanok is vannak ám!!!!


Én fiatalabb koromban feszengtem össze vissza,azt hittem mindenki engem néz.:-)))))))

Most itt vagyok pár szülés után,és asszem nem kell mondanom,hogy a tökéletestől azért elég messze állok...

Tudod túlsúly,has,és még csíkok is........

Tudod hogy meg szoktak nézni a férfiak??????????

Ha gyerek nélkül voltam,többször ismerkedtek volna is.Nem is akármilyenek!!!!:-))))))))))

108. Álomvirág1 (válaszként erre: 106. - 00495ec28d)
2010. máj. 26. 14:45

Neked is köszönöm!

Sajnos nem vagyok ám annyira szép, mint ahogy írtátok.

De idővel az leszek.. remélem. :)

107. Álomvirág1 (válaszként erre: 104. - Pipőci)
2010. máj. 26. 14:40

Köszönöm szépen.

Oh, ha látnál fürdőruhában...

Az a baj, hogy nem tudom feldolgozni azt, hogy mások mennyire csinosak. Valahogy csak a nálam csinosabb nőket veszem észre.

Ez az álmomban dolog tetszik. :D

Ha ezt nézem nekem 7 et, álmomban 9-et kéne fogynom.:)

106. 00495ec28d (válaszként erre: 102. - Álomvirág1)
2010. máj. 26. 14:39

Húúúúúú Bocs ha ezt mondom de néztem a képeid....mi okod neked feszengni bárhol is????

Az sem szép ám,hogy se mell se segg,de legalább büszkeség felhúzni az S-es méretet.

Nem kötözködök,de te egy csinos lány vagy,és nem értelek.....

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook