Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerencsésnek érzem magam fórum

Szerencsésnek érzem magam (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Szerencsésnek érzem magam

1 2
2021. jan. 6. 15:31
En is szerencsesnek erzem magam mert van mit enni. Meg van mivel.
50. 55Judit (válaszként erre: 49. - Kazuthe)
2021. jan. 6. 15:30

Gratulálok, és a vállalkozáshoz is sok sikert kívánok!

Én is elmondhatom hogy szerencsés vagyok. :)

2021. jan. 6. 15:02

Nos, kedves hozzászólást írók, itt vagyok, még mindig ugyanazon Férfi mellett, még mindig boldogan, kiegyensúlyozott kapcsolatban, immár 2 gyönyörű fiammal együtt.

A sors úgy hozta, hogy a 2. kisfiam az első fiam szülinapi ajándékaként érkezett :D Egy napon van a szülinapjuk.

Továbbra is tartom magam a címhez, Szerencsésnek érzem magam. Idén leszünk 10 éves házasok, ,és folyamatban van egy saját vállalkozás indítása is. Remélem sikerül :D

2013. febr. 26. 16:01

Sziasztok


kb. 1,5 -2 évvel ez előtt voltam Sütő Enikő egy válogatásán, azóta legalább 2-szer visszahívtak,hogy Enikő kiválasztott, tegnap megint,de hezitálok ezen. Köztudott nála az iskoláért fizetni kell, nekem ez nem kevés pénz, viszont az is ismert, hogy mindenért fizetni kell a mai világban.


A titkárnő győzködött, hogy legalább a következő válogatásra menjek el, ha ismét kiválaszt akkor gondoljam meg.


Milyen vélemények keringnek róla, érdemes belevágnom? Nem hiúságból tenném, anyagi megfontolásból, ezért fontos tudnom, hogy van-e rá esély, hogy megtérül.


Várok minden véleményt, konkrétumot.


Köszönettel, Franka

2012. júl. 4. 19:22
nem gondolom hogy negativan kell hozzáállni.vannak még tündérmesék,nem kell irigykedni.nekem sajnos nem jött össze a kapcsolatom.25 éves vagyok van egy 2 és fél éves kislányom,és egyedül nevelem.de ennek ellenére tudom hogy valahol megvn az én párom is aki rám vár,akire én várok.és tudom hogy mindenkinek van ilyenje.csak sajnos nem mindenki találja meg időben,és ezért él egy olyan kapcsolatban ami nem jol müködik.én kivánok sok sikert az élethez mindenkinek.amugy pedig ez a sok negativ gondolkodású ember is megérthető.aki csalódik,nehezen bizik utána.de fel a fejjel,mindenkinek eljön egyszer az ideje mikor valódi boldogságot fog érezni.
2012. jún. 28. 20:39

Jollymama:

Anyós nevelőszülő, most 7 gyermeket gondoz, ebből hamarosan 1 örökbeadható lesz. ez a kislány most 4 hónapos, iszonyatosan aranyos. És ő maga is nemrég fogadott örökbe egy 3 éves rosszcsont kislányt, aki mostmár hivatalosan is párom huga.

Párom a vérszerinti fia.... Ha a kislány örökbe adható lesz, és örökbe fogadja egy szerető család, akkor meglesz a 20. örökbe adása.

és még mi sem feküdtünk le soha haraggal egymás mellé a párommal. Mindent meg tudunk beszélni :D Ezért is gondolom, hogy egy életre szól a kapcsolatunk :D

2012. jún. 28. 14:50

gratulalok :)

"jollymama"jol mongya....!!azok a kapcdolatok/hazasagok ahol meg beszelik a gondokat-bajokat,azok mukodnek.nincs titkolozas/hazugsag/vagy iljesmi.sok mindenki kerres egy iljen part maganak...s megsem jar szerencsevel....;)

legyetek boldogok!

peace

2012. jún. 27. 11:11

Ne törődjön senki a negatív hangvételű hozzászólásokkal,csak az irigyek írnak rosszat.

Szerintem a legfontosabb hogy beszéljünk egymással ,és hogy emberi hangon tegyük ezt.Minden gondolatunkat osszuk meg a másikkal és ne várjuk meg hogy ő találja ki,annak is el fog jönni az ideje,de csak ha elég régen ismerjük egymást. És szerintem nincs legjobb férj vagy legjobb feleség,csak legjobb páros van. Csak akkor működik ha összepasszol a két fél ,nem lehet erőltetni olyan mint a puzzle.

19 évesen ismerkedtem meg a férjemmel,ennek már 14 éve ,13 éves házasok vagyunk 12 éves a nagyfiunk,12 a kisebb ,és 5 a legkisebb . Már a 2.csecsemőt hoztuk haza csecsemőotthonból és gondozzuk át örökbefogadó szülőknek,ők az életünk értelme. De a legfontosabb ,még sohasem feküdtünk le haraggal.

43. mmacus (válaszként erre: 5. - Agis)
2012. jún. 26. 22:05
Hm... ha jól emlékszem, nemrégiben még álomesküvőt terveztél. Megfutamodott a pasi?
2012. jún. 26. 15:51
Egyetértek honeymoon2-vel. Van ilyen! 30 éve vagyunk együtt a párommal és 29 éve házasok. Voltak problémák, mint minden hosszú házasságban, de ha szereted a másikat és ő viszont szeret akkor minden probléma megoldható. Ennyi idő elteltével nyugodtan mondhatom, hogy a szerelem - ami szerintem soha nem múlik el - után jön egy sokkal mélyebb érzés ami nagyon jó dolog. A hosszú párkapcsolat titka az, hogy a másik mindig fontosaabb mint én saját magam. Persze ez csak akkor müködik, ha fodítva is igaz. Tehát fel a fejjel van még örök szerelem. :-)
2012. jún. 26. 14:34
Mikor neki kezdtem elolvasni a cikket,minimum fél életet átölelő történetre, szerelemre számítottam:)Két év még bébi kor,de kívánom hogy így is maradjon és mindig elmondhasd ezt magatokról.
40. szantoneheni (válaszként erre: 39. - Honeymoon2)
2012. jún. 26. 12:30
Köszönöm :-)
2012. jún. 26. 11:22

Kedves Cikkíró!

Meg szeretném erősíteni és hitet adni neked, hogy valóban van ilyen!

Nálunk is ugyanez a helyzet, de mi már 16 éve vagyunk együtt, 13 éve házasságban. Első és egyetlen szerelmem ő, 16 éves koromban jöttünk össze. Azóta van két gyönyörű gyerekünk is. Furcsa azonosság, de nekünk is elment az első 2 babánk...

Nem mondom, hogy nem volt néha mélypont, de az hogy szeretjük egymást mindig alapvető bázis volt számunkra.

Azzal egyetértek, hogy sokat kell tenni a kapcsolatért és azzal is, hogy elmúlik a rózsaszín köd idővel, de legyetek erősek, minden kapcsolatban elmúlik! Ugrálhat az ember egyikből a másikba, abban is elmúlik, és az azutániban is...

De ha benne maradsz (feltéve, hogy értékes ember a társad), megleled azt a melegséget és támaszt, amitől érzed, hogy "otthon vagy".

Tudom, hogy sokan elkeseredettek és csalódottak, de tényleg vannak olyan férfiak, akik képesek szeretni és nem megcsalni párjukat. Én férjem is ilyen! Csak a családjának él, és istennőnek lát ennyi idő után is. Ahogy nekem is ő az IGAZI FÉRFI.

Vannak igaz szerelmek, és vannak erkölcsök is a világon.

Fel a fejjel mindenkinek! Van ilyen példa is.

Kemény munka, fáradozás, de mindenképpen megéri!!!:-)

2012. jún. 26. 04:08
Ha annak érzed Magad az is vagy.:) Csak így tovább!
2012. jún. 26. 03:10
Szegényke, nagyon naív vagy...
2012. jún. 25. 22:13
Ha ugyanezt mondjuk leírod 20-40 év múlva...na annak aztán lesz súlya.
2012. jún. 25. 19:45
Lesz folytatása a cikknek....
34. 52e9416b15 (válaszként erre: 33. - Kazuthe)
2012. jún. 25. 19:30
Kivánom hogy még sokáig ilyen boldogok legyetek:)
2012. jún. 25. 19:29

Vannak gondok-bajok, azokat együtt oldjuk meg, és nem azt irtam, hogy viták nincsenek, csak azt, hogy ha van, nem ugrunk egymás torkának, hanem elgondolkodunk mind a ketten külön, és utána leülünk megbeszéljük.

Sokat beszélgetünk, nincs titok a másik előtt, minden kis apró cseplő bajunkat megosztjuk egymással.

Voltak gondok, bajok, és tisztába vagyok vele, hogy lesznek is, mert mindig van, de teszünk azért, hogy együtt legyünk túl rajtuk.

És ha mégis megunna, akkor elválnak útjaink, de remélem erre soha nem keül sor. Mind a ketten akarjuk a másikat, amit ki is mutatunk egymásnak.

32. syria (válaszként erre: 1. - Kazuthe)
2012. jún. 25. 19:28

Minden tündérmese így kezdődik.


Kívánom, hogy 5-10 év múlva se kopjon meg a varázs!


Ameddig Hoxa tart itt leszek (remélem), és várom az írást a további örömökről.

31. Estefani (válaszként erre: 7. - Ano.Nyma)
2012. jún. 25. 18:39

Igen kívánok én is minden jót!


Valóban... Sose érezd a másikat természetesnek, mert akkor lesz a baj. Ajándék minden nap, minden perc amit együtt töltötök. :)

2012. jún. 25. 18:19
Sajnos az én házasságom nem ilyen volt. Valószínűleg rosszul választottam. Azóta sem sikerült ilyen fantasztikus kapcsolatot kialakítani senkivel. Azt gondoltam, kell, hogy létezzen ilyen, és most már meggyőződhettem róla, tényleg van. :) A hozzászólásokból is látom, sokaknak sikerült. Köszönöm, hogy megosztottad velünk, örömmel és meghatódva olvastam. Sok-sok boldogságot Nektek! Sok örömet a babával :)
2012. jún. 25. 16:44

Mi lassan 10 éve.....nem múlik a szerelem. A sok gond, fájdalom és baj ellenére egyre jobban szeretjük egymást. Kitartunk egymás mellett és fogjuk egymás kezét nagy - nagy szerelemmel. Csak ez tud előrébb vinni az életben.

Én is így gondolom: Az én férjem /2 éve házasodtunk össze/ a világ legjobb férje, szeretője, barátja és társa. Köszönöm a Jó Istennek Őt!

28. Ano.Nyma (válaszként erre: 14. - Merienn64)
2012. jún. 25. 16:42
Természetesen, így van.
2012. jún. 25. 15:47
Köszönöm remélem még 10 év és ugyanezt leirhatom akkor is.Kivánom hogy mindenki legyen olyan boldog mint amilyen bolgod én vagyok:)
2012. jún. 25. 15:43

hasonló a mi szerelmünk is a barátommal:) bár "még csak" másfél éve vagyunk együtt, és hihetetlen még ilyet nem éreztem, és folyamatosan! :) kis csiszolódások vannak, mert ugye nem vagyunk egyformák, a véleményünk is néha más (ami jó:D) és én elég lobbanékony vagyok és érzékeny, de Ő így fogad el. :)

További sok boldogságot Nektek:))

25. szantoneheni (válaszként erre: 24. - 52e9416b15)
2012. jún. 25. 15:36
Tiszta szívből örülök, hogy vannak még boldog emberek :-) Nagyon vigyázzatok magatokra, szép napot.
2012. jún. 25. 15:24
Örülök a boldogságodnak és bizom benn 10-20 év mulva is ezt le tudod irni hogy milyen boldog vagy.Én le tudom irni hogy boldog vagyok.10 éve vagyunk egyyütta párommal van 3 közös gyerek és nagyon figyelmes.Szereti a gyerekeket és engem is.Meg ő is segit nekem ha elmaradok valamivel itthon.És 10 év után is mindig melletem áll ha valami bánt szeretem és ő is engem.Ezt kivánom neked is:)
2012. jún. 25. 15:07

Gratulálok a boldogságodhoz és kívánom neked hogy mindig az is maradj!

Drukkolok a babócához is igazi szerelem baba lesz!

Öröm volt olvasni az örömödet remélem fogsz még írni!

Baráti üdvözletem:-) Szép napot kívánok neked!

2012. jún. 25. 14:41

Viták mindenhol vannak és kell is lenniük. Szerintem az a gond a párkapcsolatokkal és az emberi kapcsolatokkal is, hogy elfelejtettünk beszélgetni és meghallani a másikat. Mondják és mondogatják, hogy a szerelem elmúlik. De mi is a szerelem. NEm más, mint kémia. Meglátásunk szerint a párommal, a kémia tartható. Nem fényezni kell, az szerintem nem megoldás. Elfogadni. Még egy dolgot nagyon fontosnak tartok. Rendben van, hogy változnak az idők, de azt tapasztalom, hogy egy ember lényegében nem tud megváltozni. Változtatni lehet dolgokon, de megváltoztatni saját magát nem.

Vannak gondok, vannak problémák, sajnos nem is kicsik, ahogy máshol is, de nem megyünk el egymás mellett. Nem hagyjuk rá a másikra. Együtt oldjuk meg őket.

Félre ne értsetek, nem háborgok :-) Én ezeket a dolgokat tapasztaltam. Engem is bántottak már meg, nem is kicsit. (de ez a fórum nem erről szól), azt gondoltam, nem bízhatok már, de bízni kell és szeretni feltételek nélkül, természetesen azt, aki megérdemli.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook