Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerelmünk lapjai...7 évig nem találkoztak, mégse múlt el a szerelem. Létezik ilyen a valóságban? fórum

Szerelmünk lapjai...7 évig nem találkoztak, mégse múlt el a szerelem. Létezik ilyen a valóságban? (beszélgetős fórum)


2021. máj. 23. 17:31
Létezik... Nekem tavaly nyáron 2.5 év után jött vissza az exem, de januárban megint elveszítettük egymást.
16. Auróra2010 (válaszként erre: 3. - Channa*)
2021. máj. 23. 17:05
De nem ám ....Nem kivánok magamnak olyan öregkort,mint Allyé.
2021. máj. 23. 17:02
Hét évig tartott az első szerelem. Hét évig tart a boldogság. Hét év után már minden olyan más. És mégis fáj a búcsúzás.
2021. máj. 23. 16:51
Létezik.
13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 12. - Kannanana)
2021. máj. 22. 18:45
Náluk is azt volt hogy évekig nem látták egymást?
2021. máj. 22. 11:52

Nem tudom, hogy mennyire vág ide, de számomra Epres Panni és Benedek Tibor újra egymásra találása hitette el velem, hogy létezik ilyen.

Filmekben, könyvekben nem találkoztam ilyen történettel a Szerelmünk lapjain kívül.

2021. máj. 21. 22:30

Én nagyon szeretem ezt az írót.

Sok könyvét olvastam és több kedvencem is.

Gabriel García Márquez


Szerelem a kolera idején


Itt nem 7 év telik el találkozás nélkül, hanem van az 40 év is. Happy a vége;)

Márquez könyveihez elég gyakorlott olvasónak kell lenni, mert elég kesze-kuszának tűnnek a történetei, sok szereplővel és ugye az idegen és számunkra hasonló nevek miatt, akár követhetetlenné is válik sokak számára.


De megéri elolvasni a könyveit, mert van egy érdekes atmoszférája mindnek.

10. Guruljka (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 21. 22:06
Nem olvashattad, tudtommal nem adták ki könyvként.
9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Guruljka)
2021. máj. 21. 22:04

Nem olvastam de nagyon szép történet.

Köszönöm.

8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Ms_Daisy)
2021. máj. 21. 22:03

7 év sok idő.

De mivel úgy tudta Noah nem akar békülni ( mivel az anyja nem adta oda a leveleket ) kénytelen volt megalkudni a sorsával. Úgy volt vele, nem maradhat egyedül. Csak akkor jött rá hogy a srác még mindig szereti miután meglátta az újságcikket, és elment hozzá..de ő is végig őt szerette.

2021. máj. 21. 22:02

Én olvastam ilyen párhuzamos élettörténetet.

A pár a háború vége felé volt fiatal, egymásba szerettek, de a poltika elsodorta őket egymástól: a fiú magyar volt a lány német.

Mindketten átvergődtek pár nehéz éven, majd mindketten házasságot kötöttek mással, mindketten szép családdal, úgynevezett jól sikerült gyerekkel büszkélkedhettek.

A 70-es évek folymán a nő kinyomozta a férfi címét, némi levélváltás után elkezdtek összejárni, ahogy sikerült, közösen nyaralni. Innentől folyamatosan tartották a kapcsolatot.

Idővel mindketten megözvegyültek, de a felnőtt gyerekeik "áldásával" egy idő után együtt éltek hol itt, hol Németországban, és megírták életük történetét. Ki-ki az anyanyelvén.

Engem ért a megtiszteltetés, hogy lefordíthattam a két élettörténetet, hogy a másik is elolvashassa.

Hálás vagyok érte, sokat tanultam belőle.

Jóval 80 fölötti korban tűntek el a facebookról, gondolom, eltávoztak közülünk.

Azt hiszem, ezt lehet szerelemnek mondani.

6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Channa*)
2021. máj. 21. 21:59

Annyiból az volt hogy a lány mégis Noah-t választotta és együtt élték le az életüket.

De igazad van lehet rajta bőgni rendesen.

5. Guruljka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 21. 21:53
Esetleg happy end... :D
2021. máj. 21. 21:50
Egy romantikus film kötelezően hordozhat erős érzelmeket,szentimentális atitűdöket.Igy van ez jól! Hinnünk kell az igaz szerelemben,ami életünk végéig tart...
3. Channa* (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 21. 21:40
A film azért nem volt túl happy, vagy igen?
2021. máj. 21. 21:17
A filmben mindkettőjüknek voltak új személyek az életükben. A lány majdnem meg is házasodott és jól megvolt az új pasijával
2021. máj. 21. 21:07

Még ha nem is 7 év...de tudtok ilyen love story-t?

Teljesen reménytelen, vagy a körülmények teszik azzá mégse tudunk túllépni...örökre nyomot hagy az emberben.

Szívesen olvasnék olyat ami happy and. Vagy bármi hasonlót.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook