Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerelmi ügyek!A lelkem fáj! fórum

Szerelmi ügyek!A lelkem fáj! (beszélgetős fórum)


1 2
26. 02db590b2c (válaszként erre: 23. - B.ary)
2010. márc. 19. 19:05

Tyuu,ba meg!Azt az adostarsi papirt mire irtad ala?Szemelyi kolcsonre?Vagy a hazon van a hitel?Mert ha a haza meg hitel mentes egy hitetavallalassal talan meg lehetne oldani,de ha nincs bejelentett jovedelme akkor az is nehez ugy!Az autot meg at lehet iratni a te nevedre egy adasveteli szerzodessel,igaz az sem ingyen van,mert akkor meg az atiratasi koltseget kell kifizetned.Mennyit er az auto?


En leulnek mikor jozan es ezeket atbeszelnem vele!Hogy ha mar te kisegitetted a bajbol akkor ne hagyjon a szarban!Vmit irass a te nevedre,mert a 350 az meg hagyjan,de a 4 milla az mar komoly!!!Ha nem tudja fizetni neked kell,es ha te sem tudod,vihetik ami a tied,meg khr-es leszel te sem fogsz kesobb hitelt kapni stb.Ez igy mar nem jatek!

2010. márc. 19. 19:02
Úgy tudom, a bíróságokon működik a "nép ügyvédje" szolgálat, ami tulajdonképpen olyan, mint a jogsegélyszolgálat, akik nem tudják megfizetni az ügyvédet. Utána kellene érdeklődni! Keményítsd meg az arcodat, mert az életedről, a gyermekedről, a pénztárcádról van szó!
2010. márc. 19. 18:57
Egy szál ruhában, egy havi fizetéssel a válltáskámban, 2-3 napi gyerekruhával taxival menekültem a 26 hónapos fiammal 33 kilósan a szüleimhez a berendezett öröklakásból. Életem egyik legjobb döntése volt! Persze ők már vártak bennünket.
23. b.ary
2010. márc. 19. 18:57
nem látom értelmét a tartozásos papirnak,nem lenne belőle semmi még igy is necces,mert az ő számlájára fog érkezni a pénz.két utcányira lakik a mamám,de az hogy egyik nap itt máskor ott,az nem jó,mert megérezhet valamit és aztán nem kapom meg a pénzt.talán ha megvárom akkor van rá nagyobb esélyem.szoktam beszélgetni a kisfiammal amikor szomorú vagyok és ő mondta már hogy költözzünk el,de gyszer már elmentünk,bár csak 4 napra,és akkor is inkább a pénz miatt jöttem vissza,bár nem ő jött utánunk.lehet akkor nem kellett volna visszajönni!és akkor arról még nem is szóltam,hogy avval mi lesz amit 6 évig ide kerestem .az ő házába!plusz még,aláirtam neki egy adóstárs papirt mikor ki kellett fizetni a volt nejét.4 millió ft 20 évre,úgy hogy nem követelhetem ezt tőle soha.vajon ilyen esetben mit tud segiteni a bank?lehet semmit.a házban semmi nincs az én nevemen,még kocsik sem.bebiztositotta magát ,ugye?
2010. márc. 19. 18:57

En ha akkor tovabb maradok egy eletre betrtem volna a szadizasaiba es a tehetlensegbe.Te ne vard meg ezt az allapotot!

A penz az csak penz!Tudom az is szamit,de nem minden!Probald meg okosan kimenteni,ha tudod,ha meg nem,merlegelj,hogy megeri e az addigi szenvedest elviselned!Ezt neked kell erezni.

21. c82ca0b957 (válaszként erre: 1. - B.ary)
2010. márc. 19. 18:56
Hagyd ott!!! Kérdés, hogy hogy élné meg a fiad, ha téged idegesnek lát, az élettársadat meg ittasan. Az ember azért keres társat, hogy számíthasson, bízhasson valakiben, nem az ellenkezője miatt!
2010. márc. 19. 18:54
En egyszer ugy leptem ki egy kapcsolatbol,hogy az osszes! ingosagom ott maradt,mert osszekoltoztunk es en vittem a butorokat,hutot,mosogepemet egyebeket.Zsarolt vele honapokig,mert papirt nem irtunk rola,az anyjaek is melle alltak.Ugy gondolta hogy ezzel egy eletre megfogott,es addig gyotor amig akar.A rendorsegen se tudtak ra mit mondani,mert nem tudtam igazolni hogy az en cuccaim.Egy este nagyon beivott es nekem esett meg akart eroszakolni,szettorte a telefonomat,hogy ne tudjak segitseget kerni.Na akkor azt mondtam,hogy ebbol eleg!Mikor nem figyelt es nyitva maradt az ajto,egy szal ruhaban kiszaladtam az utcara egy auto ele es irany el onnan.Ott hagytam mindenem.Akkoriban azt hittem beleorulok,meg ruham se volt csak amibe eljottem.De elek!!!Azota talpra alltam.Feldolgoztam a tortenteket,es igyekszek soha tobbe nem gondolni ra.Nekem egyedul a csaladi emlekek,videokazettak fajnak hogy ott maradtak,de azt meg irta,hogy ne is kerressem ,mert eltuzelte.
2010. márc. 19. 18:53
Ez nagyon sok pénz, még ha minimálbérrel is számolunk. És örülj annak, hogy van hová mennetek! Talán a nagyi is jobban fogja magát érezni, hogy nem lesz egyedül! Készítsd lassan a dobozokat!
18. 02db590b2c (válaszként erre: 15. - B.ary)
2010. márc. 19. 18:46
Nem vagy szerencsetlen!!!Nem mindig azt kapjuk amit megerdemelnenk!Viszont ha ilyen tisztan latod a helyzetedet,akkor tessek tenni elenne!!!Bocsanat nem akarok eros lenni,de csak te veheted kezedbe az eletedet es a kisfiadert is te vagy a felelos!
17. 02db590b2c (válaszként erre: 12. - B.ary)
2010. márc. 19. 18:43
A penzrol irhatnatok egy tartozasos papirt,amikor jozan.Igaz az meg nem garancia semmire,de legalabb van vmi a kezedben.Vagy pedig kivarod azt a 3 honapot.Messze lakik a nagyi?Nem lehet egy nem tul feltuno atmeneti allapotot kialakitani,hogy kicsit otthon vagytok,hetvegen meg a nagyinal?Persze csak te meg a kisfiad.Igy az elvalas sem lenne olyan tores szeru,es a penz is visszajonne,ja meg elviselhetobb lenne neked az a par honap,mert amig a nagyidnal lennetek addig se enned magad ha reszegen latnad...
16. b.ary (válaszként erre: 14. - Barát1)
2010. márc. 19. 18:40
köszi a bíztatást!350 ezer ft-ról van szó!
15. b.ary
2010. márc. 19. 18:40
muszáj megvárnom a pénzt,de olyan nehéz.állandóan görcsbe van a gyomrom hogy milyen baja lesz ha hazajön,néha már a pénz sem érdekel csak a nyugalom.és a legrosszabb az egészben hogy sajnos igy is nöttem fel.apukám is ivott,anyám is iszik,a mostohám is az öregapám is és tudja hogy nem igy akarok élni és mégsem tesz érte semmit,ha meg igen az kb 3 napig tart.azt mondta ne kérjem hogy válasszon az ital és én közöttem,mert nem engem választana.ugye nem vagyok normális?meg az is baj ha valamiért kinyitom a számat.legutobb azt mondta:fözöl,mosol,takaritasz de a pofád nem birod befogni!jó mi?mindjárt bőgők hogy ilyen szerencsétlen vagyok!
14. Barát1 (válaszként erre: 12. - B.ary)
2010. márc. 19. 18:35
Így már más a helyzet, Te tudod, hogy megéri-e várni és tűrni, kiszolgálni a pénz miatt, ha sok pénz akkor valószínű, hogy megéri, mert szükséged lehet még arra a pénzre amit most esetleg odaadnál a nagyidnak. Sok szerencsét és egy olyan pasit kívánok aki szeret és megbecsül.
2010. márc. 19. 18:30
Így nem lehet egy életet leélni egy gyermekkel! Én most megvárnám, az összeget, kitapsolnám belőle a nagyi pénzét és utánunk a vízözön! Csomagolnék! Néha kell ilyen határozott lépést tenni. Közben rendezném az életem, amennyiben egyéb körülményeket is kellene változtatni. Az ember lánya néha nehezen szánja el magát... Én megtettem, és utólag is elmondhatom: nem bántam meg, még ha nehéz is volt az elején. Szóval beszéld meg a nagyiddal őszintén a gondokat és utána "Pakolj Pista, meszelünk!! Vissza se néznék!!
12. b.ary
2010. márc. 19. 18:20
köszi mindenkinek aki írt.nagyon nehéz a helyzet,tudom mit kell tennem de az ember mégis társas lény.tudom hülyeség,de még sok év után is bízom a változásban.a kisfiam nem az övé.9 hetes terhes voltam amikor összekerültünk.régi barátság a miénk,már 20 éves korom óta ismerem,akkor még nős volt.de mikor találkoztunk nem gondoltam hogy ilyen lesz,bár ivott elötte is.azt gondoltam a rossz házassága miatt teszi,legalábbis sokszor ezt mondta,hogy nem értik meg az asszonnyal egymást,mostmár sejtem hogy miért és néha megértem a nőt hogy lelépett.csak ő 17 évet élt le vele.én még most 33 éves vagyok és nem gondolom azt hogy olyan rossz lennék természetileg hogy ne lenne másik pasim,de van még egy baj ami visszatart a lelépéstől.2008-ban nem kapott 6 hónapig fizetést,és az én nagyim segitett ki minket anyagilag,nem kevés összeggel.amit sajnos még nem sikerült megadni.most úgy néz ki megkapja az elmaradt bérét,de még legalább 2-3 hónap,ezt is én intéztem mert ő ennek sem ment utána.szóval ha megvan a pénz biztos nem fogok gondolkozni,de addig?van hová mennem,mert él még a nagyim és van ott helyünk és ő vár is minket csak ő sem akarja hogy egyedül kelljen a pénzt visszaadnom.nem nagyképüség de megtehetném hogy visszaadom,de nem miattam kellett kérni,miért én fizessek?igy már más a helyzet igaz?ja és most is kocsmában van,de már előre félek mi lesz ha hazajön?nem bánt,csak nem lehet hozzászólni,nem jó semmi!ja és tényleg csak magát szereti szerintem is,ha szertn engem nem tenné ezt.de neki ez kényelmes.kimosok takaritok,megfőzök semmire nincs gondja,hazajön és csak tv-t néz.még az udvaron sem csinál semmit.ha valami elintéznivaló van az is én gondom,nem érdekli semmi.ha lenne kilátásba más helyette,könnyebb lenne elhagynom?nem mintha keresnék,de ezek után nyitott szemmel járok majd!
11. Barát1 (válaszként erre: 10. - 2656c806ea)
2010. márc. 19. 16:06
szerintem igen és szeretethiányos
2010. márc. 19. 16:04
vagyis akkor az az ember aki iszik,az boldogtalan.
2010. márc. 19. 16:00
Elmondok valamit: az az ember, aki iszik, bünteti magát. Nem szereti magát. És aki nem szereti magát, az mást se szeret. Sürgősen hagyd el, mert olyan emberre pazarolod az érzéseidet, akire nem érdemes.
2010. márc. 19. 15:49

Egy életed van, és csak te vagy érte a felelős, hogy hogyan éled meg.

Nem dönthetünk és adhatunk tanácsot, mert nem vagyunk a helyedben.

2010. márc. 19. 15:41
ez nem kérdés.én is voltam ilyen cipőben döntöttem és egy hónap mulva már külön voltunk. a gyerekek rugalmasak,rosszabb neki,ha látja,hogy az anyukája szomorú. beszélgess a gyerekkel sokat.
2010. márc. 19. 15:39
Szia, minél előbb lépj ki ebből a kapcsolatból ,ha úgy érzed, nem lesz változás. gondolj magadra, és a kiasfiadra is elsősorban. ne úgy nőljön fel, hogy egy alkoholista férfit kelljen a pélkaképének titulálnia.
2010. márc. 19. 15:38
-A sajnos soha nem leszek az első-számomra azt jelentette, hogy döntöttél már és csak a fiad miatt nem léptél még. Én általában megbeszélés párti vagyok, de most valamiért nem ezt írtam.
2010. márc. 19. 15:34

Te már szerintem csak megerősítésre vársz, hogy lépj ki ebből a kapcsolatból gyorsan.

- nem leszel nála első

- iszik

- Te intézel szinte mindent

nem írtad, hogy Övé-e a kisfiad? Amennyiben igen, akkor egy jó Apa- Fiú kapcsolatot kellene kialakítani. Szerintem a fiadnak is jobb lenne, ha nem egy részeges emberrel éltek együtt. Neked is jár a boldogság, adj esélyt, hogy megtaláljon.

2010. márc. 19. 15:33

Hmm. Nehéz ügy. De annyit a saját káromon megtanultam, hogy ha a szerelmed iszik - és ez bármennyire is hihetetlen is - nem fog megváltozni!

Nekem 10 év kellett, hogy erre rájöjjek, és szerencse, hogy nem született közös gyerekünk, pedig ő akarta volna. Csakhogy a gyerek felelősség, és ha az egyik (leendő) szülő italozik, annak soha sincs jó vége. Persze mindig azt mondta: le tud állni az itallal, ha akar, de ha erre hivatkozik, már tipikus függő. (Nem látja be, hogy beteg lenne!)

Tehát: ez csak rosszabb lesz véleményem szerint, ha már most is az ital fontosabb a családjánál!

2010. márc. 19. 15:30
Ha ilyen helyzetben lennék, leülnék vele és közölném röviden: vagy mi, vagy az ital. Hogy fog a kisfiú így felnőni? Milyen férfi viselkedési mintát lát maga előtt?? Inkább elköltöznék, minthogy egy alkoholgőzös férfi mellett éljek. És a kisfiúval is meg lehetne beszélni a maga módján a változásokat. Együtt menni el lakást keresni, együtt berendezni, stb. Hidd el, nem lesz nehezebb nélküle! Kezdhettek egy új életet, amibe talán belefér majd egy józan életű, szerető férfi is!
2010. márc. 19. 15:23
Segítséget várok mindazoktól akik jártak már hasonló cipőben.Van egy élettársam,szeretem ,de neki sajnos soha nem leszek az első,ugyanis iszik.Az mindennél fontosabb,bármit teszek,és minden feladat az én vállamon van.bármit kell intézni,ritkán számithatok csak rá.van egy kisfiam aki szintén szereti és nem tudom hogy élné meg ha elköltöznénk.Adjon valaki tanácsot,mert nem tudom mit tegyek!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook