Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerelmi ügyek!A lelkem fáj! fórum

Szerelmi ügyek!A lelkem fáj! (beszélgetős fórum)


1 2
56. Belle19 (válaszként erre: 52. - B.ary)
2010. márc. 27. 09:25

Te tudod... Minden jót kívánok nektek.

A saját tapasztalatom alapján viszont nem jósolok nagy jövőt. A volt férjem is ivott, otthon nem, csak a kocsmában, meg bulikon - persze nélkülem járt el. Évekig beszéltem neki, ő meg ígérgetett, és végül döntöttem. Lassan 3 éve váltunk el és nem bántam meg, a gyereknek is jobb így, mert részegen mindig szekálta, ha sírni kezdett minden nyafkának elmondta, józanul soha nem játszott vele. Amúgy vissza költözött az anyjáékhoz és ugyanúgy éli az életét: ivászat, játékgép, csavargás stb.

55. b.ary
2010. márc. 22. 07:32
egyébként ő 48 éves és annyit mondtam neki ennyi idős korban,bár megtehetné de mégsem ugrálhat,mert mire megint megismer valakit,még közel sem biztos,hogy bárki elfogadja olyannak amilyen,és sokkal nehezebb új életet kezdeni.nekem ugye még annyira nem gáz a magam 33 évével,lehet ez is hatott.talán benő a feje lágya ilyen korban,és remélehetőleg nem jön rá a kapuzárási pánik még 10 év múlva sem.és együtt öregszünk meg.de igyekszem arra törekedni,hogy valami jogom legyen a házában,vagy a közös vagyonban,hogy ne járjak úgy mint szegény nagyim.ő is együtt élt egy bácsival 7 évig,a nevén neki sem volt semmi.az idő alatt oda keresett,a bácsi mondta hogy az ő gyerekei sosem raknák ki a mamámat az ő halála esetén.és mégis,még szegény ki sem hűlt már ott voltak és közölték a mamámmal hogy mehet,és nem jár neki innen semmi,legfeljebb ha valami kell neki azt elviheti,ha közösen vették.szóval eljött a saját kis holmijával.és nem akarja hogy én is igy járjak.egyszer már megtörtént!volt egy kapcsolatom közel 7 évig és semmit nem tudtam elhozni a közösen megszerzett vagyonból.talán változik az életem!remélem jó irányba!
54. 02db590b2c (válaszként erre: 52. - B.ary)
2010. márc. 22. 07:02

Nem mondom,hogy bolond vagy,mert nem tisztem itelkezni feletted.A te eleted,a te dontesed.Az esetleges jo vagy rossz kovetkezmenyeket is te viselned.

Bevallom aggodok ertetek,de kivanom,hogy bevaltsa az igereteit es,hogy igazan boldog legyel mellette!

53. 6924121179 (válaszként erre: 52. - B.ary)
2010. márc. 22. 06:51
Jól tetted! Kívánom változzon meg!! Egy esély mindenkinek jár!
52. b.ary
2010. márc. 22. 06:42

Szia mindenki!

A szívemre hallgattam,remélem sosem bánom meg.szombat reggel elment itthonról kb egy fél órára.mire hazaért a cuccom negyede már össze volt pakolva.volt egy barátnőm segitett úgyhogy gyorsan ment minden.aztán hazaért.de még mielött elment volna én mondtam neki hogy elmegyünk de nem hitt nekem.szóval amikor hazaért akkor szembesült vele,hogy tényleg lépek.sétált fel-alá,láttam rajta jár az agya.aztán egyszercsak elém állt és kérte beszéljünk.mondtam neki nincs mit beszélni,de azért ami nyomta a lelkemet mind elmondtam neki,és nem csak hallgatott,mint szokott,hanem elmondta ő is a véleményét.a szép az egészben hogy most először tudtunk mindent megbeszélni!a végén azt mondta :rendben,nem iszom,csak annyit amennyit én hazahozok neki,nem jár kocsmába!és hogy szerinte megérdemlünk egy esélyt,és ha ez sem megy ....!úgyhogy biztos sokan mondjátok:na ez bolond!de maradtam.hogy ez mennyire lesz jó majd kiderül.azt tudom hogy mindezek ellenére szeretem őt,és biznom kell benne.talán megjön az esze és reméljük nem csak az első csalódásig tart a nem iszom .a fejére mondtam nem kevés dolgot,talán végig gondolta,vagy csak remek színész.mindenesetre azt látta hogy gyorsan tudok csomagolni..mondtam neki egy esély van csak!szeret mondta különben nem tartott volna vissza,vagy csak a kényelmet nem akarta elengedni?azt tudom hogy mától kezdve a saját számlámra fogok pénzt félretenni,a nehéz időkre.köszi hogy elolvastatok.lehet könyvet kéne irnom az életemről.elég érdekes.ha véletlenül feleségül vesz majd szólók!!!

51. 02db590b2c (válaszként erre: 48. - B.ary)
2010. márc. 21. 23:29
Mizujs azota?Sikerult elpakolnod?Jol vagytok?irj vmit!
50. Barát1 (válaszként erre: 48. - B.ary)
2010. márc. 20. 16:47
Nehéz lesz, de sok erőt kívánok biztos minden rendben lesz, majd akkor próbálj Vele beszélni, ha józan lesz esetleg akkor megérti a dolgokat.
49. a14deb9047 (válaszként erre: 48. - B.ary)
2010. márc. 20. 12:48
Remélem, visszajössz még erre az oldalra! És lelkierőt kívánok Neked, mert ez nehéz menet lesz, de gondolj a jövődre! Ez nem szerelem, nem szeretet, ez zsarnokság! Ha semmibe vesznek, ha bántanak, megaláznak, ott nincs már helyed.
48. b.ary
2010. márc. 20. 07:02
azt hiszem feltette tegnap este az i-re a pontot.makony részegen hazajött este,és összevseztünk ismét.5 éves kisfiam azt mondta:anya ne szólj hozzá akkor nem fogtok veszekedni.el szerettem volna ma menni valahová,és megkértem hogy vigyázzon a gyerekre.erre megfenyegetett,menjek csak nyugadtan majd meglátom mi lesz mire hazajövök!igy nem megyek el hanem neki állok csomagolni,lesz ami lesz.én sem birom és a gyerkenk sem jó.hogy a pénzzel mi lesz,nem tudom.talán ha lehet vele beszélni,de miután közlöm vele hogy lépek ,nem fog velem szóba állni tuti.adjatok sok erőt és köszi mindenkinek aki itt volt!
47. 02db590b2c (válaszként erre: 41. - 02db590b2c)
2010. márc. 19. 22:41

Ja azt el is felejtettem irni,hogy a "legjobb" az volt ebben a "bibibi-s" helyzetben,hogy a valasunk utan nem sokkal,megcsalta velem ezt a lanyt.Meg friss volt a valasunk is,meg magunk se tudtuk miert,de megtortent.Akkoriban en annyit tudtam,hogy talalkozgat vkivel,de nem komoly,nem is kapcsolat...amikor meg terhes lett a lany rogton eskuvo meg minden,es amikor a lany fulebe jutott a dolog,akkor persze tagadott mindent meg jott a bibi helyzet es en voltam a vilag legrosszabb emberenek beallitva csak,hogy a gyanut elterelje magarol.Na akkor dobbentem ra veglegesen,hogy nagyon jo dontes volt elvalni es egy ilyen embernek nem szulni gyereket.

Hat neki adom azt az eletet,hogy a gyermekei annyjat mar az elejen megcsalta,hulyenek nezte.Mert attol,hogy a lany nem vett rola tudomast,attol meg megtortent,es o is valaszthatta volna azt a megoldast,hogy ha hibazott is,beismeri es bocsanatot ker.Az meg mindig tisztabb lett volna.

Nekem meg valas utan messzire el kellett volna kerulnom...de hat eso utan koponyeg,utolag mar konnyu okosnak lennem.

46. 02db590b2c (válaszként erre: 42. - A14deb9047)
2010. márc. 19. 22:15
Hasonloan latjuk a dolgokat,kicsit korabban en is majdnem ugyanezeket a gondolatokat irtam le,mint te a vegen:)
45. 02db590b2c (válaszként erre: 43. - Barát1)
2010. márc. 19. 22:13
Koszonom a biztatast,meg fogadom a jo tanacsot!Lehet eddig mas dolgom volt az eletben>az,hogy eljussak oda,ahol most vagyok.Csak en is mar 31 evesen kicsit turelmetlen vagyok, a nicnevemben elutottem egy billentyut:),azert 21,de nem is baj,neha jo ezt latni:))
44. Barát1 (válaszként erre: 42. - A14deb9047)
2010. márc. 19. 22:01
11 napos babával képes volt elhagyni? Nehéz lehetett, de úgy tűnik, hogy nem hiányzott, ha egy nagyon klassz fiatalembert neveltél.
43. Barát1 (válaszként erre: 41. - 02db590b2c)
2010. márc. 19. 21:59
Részed lesz ebben a csodában, csak a fogalmazást javítsd, nem "részed lehet" hanem "részed lesz". Én már hiszem, hogy a pozitív gondolkodás sokat számít mindenben, nem mindig, de hiszek ebben.
2010. márc. 19. 21:47

Amikor férjhez mentem, 6 m2-es albérleti szobában kezdtük, tehát számomra nem volt kérdés, hogy még ne legyen baba. Esküvő után 2 héttel el kezdett piszkálni, hogy "nekünk majd Fótra kell menni". Március végén kivágtam a Bisecurint. Június végén kiderült, hogy édesanya leszek. Csak akkor mondtam meg, amikor már biztos volt! Meg is szültem már a saját otthonunkba, de 11 nap múlva egyedül maradtam.

Később derült ki, hogy endometryosis betegségem van, tehát orvosilag kevés volt az esély arra, hogy gyermekem legyen.

És nagyon klassz fiatalember lett belőle!


Nincs előző élet, nincs büntetés! Csak jó és rossz tettek vannak. Ha tudnánk, hol botlunk el, nem mennénk arra! De a kő mindig ott van! Minden nap kell döntéseket hozni, jót vagy kevésbé jót. Vállaljuk érte a felelősséget, levonjuk a szükséges tanulságokat és megyünk tovább. Így válunk érett személyiségekké.

41. 02db590b2c (válaszként erre: 37. - Barát1)
2010. márc. 19. 21:33

Hinni a legnehezebb!En most e teren kicsit pihenek.Nekem a hazassagom ment ra(es o nem az az ember volt akitol elmenekultem)

A volt ferjemnek a valasunk utani par hetben terhes lett az uj baratnoje.Onnan is kaptam hideget-meleget,hogy na ugye bibi nekem lehet,te meg ennyire sem voltal kepes stb...Nagyon odavert,foleg az hogy azert az emberert eveken at kuzdottem,hogy szulhessek neki.Itt is majd 1,5 evet forumoztam.Hsg,inszemek egyebek...azert is hagytam el azt a nicnevemet.


Ha neha visszanezem az eletemet csoda,hogy epp esszel kibirtam ezek a dolgokat es meg itt vagyok normalis emberkent.Lehet vmi nagyon rosszat tettem az elozo eletemben,amiert most vezeklek...


A mostani parom nem erolteti a dolgokat,elfogad ugyis ha esetleg nem lehet,amolyan majd lesz vhogy alapon all a kerdeshez,en meg max a sorsban bizok,hogy egyszer nekem is reszem lehet ebben a csodaban es nem fajo szivvel kell nezegetnem a kisbabakat,terhes anyukakat.

2010. márc. 19. 21:32
Nagyon szépek, én is szeretem az idézeteket.
2010. márc. 19. 21:28

A könny és a szeretet édes testvér.

Nem szerelem az, ami egy könnyet sem ér,

Aki sosem sírt, az sohasem szeretett,

Mert a könny és a szeretet,

Egy napon született...

2010. márc. 19. 21:25

Talán 12 éves lehettem, amikor olvastam ezt a verseny egy könyvben. Az volt a címe, hogy Csukott szemmel". Mottó volt mindig az életemben, és az is marad.


Ha álmodsz, de nem ejt rabul álmod.

Gondolkodol, s nem gondolat a cél.

Ha diadalt vagy bukást kell találnod,

e két selma benned megvetve él.

Ha elviseled azt, hogy igazságod ripőkjáték legyen,

s minden, amiért éltél összeroskad,

te újra kezded - dőlt köveken.

37. Barát1 (válaszként erre: 36. - 02db590b2c)
2010. márc. 19. 21:24
A babával kapcsolatban annyi, hogy Nekünk sem volt 5 évig és végig csináltunk minden vizsgálatot, eltérés sehol sem volt. Azt mondta a doki, hogy higgyem el Neki azt, hogy szülni fogok, vagy fogadjam el azt, hogy soha és a döntés megnyugtat, nem lesz drukk utána szülök és ennyi. Hülyén hangzik el sem hittem, de a döntésem az volt, hogy szülni fogok és kész. 1985.nyarán történt, decemberben már kismama voltam és 1986-ban fiam, 1989-ben lányom született. Biztos lesz Neked is csak bízzál benne.
36. 02db590b2c (válaszként erre: 35. - Barát1)
2010. márc. 19. 21:14
En is nagyon szeretem ezt a forumot.Sok erot lehet meriteni belole es jo erzes segiteni masokon.Nekem volt regen egy masik regisztraciom is,ezt csak dominozasra hasznaltam.A masikkal regen leginkabb a babavallalasi gondokkal foglalkoztam,de a nyomaszto emlekek miatt inkabb atjottem ide,ami egy butasag volt,mert attol meg az emlekek bennem elnek:)Na mindegy,mostmar itt folytatom.A lenyeg ugyis en vagyok.
2010. márc. 19. 21:06
Bubu21 és Zsóka54 mire visszajöttem mindent elmondtatok amit sétálás közben kigondoltam és azt is ami eszembe se jutott. Nagyon rendesek vagytok, jó érzés olvasni ilyen hozzászólásokat. Most újra örülök, hogy regisztráltam ide, vannak még rendes "csajok" is. Szóval b.ary már csak gondolkodnod és döntened kell, úgy ahogy Neked és a Fiadnak a legjobb lesz. Nagyon tisztán látod a helyzetedet így biztos, hogy jól fogsz dönteni.
34. 02db590b2c (válaszként erre: 33. - A14deb9047)
2010. márc. 19. 19:59

Igen,nagy igazsagot mondtal."hozza tartozik az elethez".Igy van!Az elet alapjaban veve a kuzdelemrol szol,es hogy semmi sem hullik az olunkbe!Mindenert,a nyugalomert es a boldogsagunkert(ami neha csak percekig tart),meg kell kuzdeni,ez hozza tartozik az elethez!

Es ha neha hozunk is rossz donteseket,mert ugye ki ne hibazna,akkor is tudni kell korrigalni,es igenis es fel kell tudni allni a padlorol es igy vagy ugy folytatni az eletunket.Jo esetben tanulni a hibainkbol,hisz az tesz minket erettebbe,bolcsebbe.


Nekem meg sajnos nincs gyermekem,azt sem adja konnyen az elet.Lehet meg nem jott el az ideje.

2010. márc. 19. 19:43
Az élet is engem igazolt: lett otthonom, munkám, bár nem azt, amit szerettem volna csinálni, de volt előnye, felsőfokú végzettségünk lett mindkettőnknek, a fiam már 4. éve kint él. A férjem pedig mindent elveszített: feleséget, gyereket, otthont, munkahelyet, pénzt. Kegyelemkenyéren él 21 éve. Igaz, nagyon sokat dolgoztam: éjszaka lépcsőházakat, irodát takarítottam, később idősekre vigyáztam, pékségben, gyógyszertárban, kórházban dolgoztam. De mindezek ellenére jól érzem magam, mert megküzdöttem az életünkért, bár ez hozzátartozik az élethez. Mindezért a fiam nagyon becsül.
32. 02db590b2c (válaszként erre: 24. - A14deb9047)
2010. márc. 19. 19:30

En meg a semmibe.Nekem mar csaladom sincs.Csak a baratnom vart akkor ejjel.De en is ugy erzem,hogy eletem egyik legjobb dontese volt,hogy akkor eljottem,meg ha latszolag sokat is buktam rajta(ha mar akkora hulye voltam,hogy megbiztam benne),igazabol nyertem:a jovot!

Es a sors engem igazolt,o azota se tart sehol,en meg boldogan elek Amerikaban.Ha akkor nem tortenik ez velem,lehet sose latom ezt a szep orszagot es nem ismerem meg a mostani paromat,aki szeret imad,es a tenyeren hordoz.

31. b.ary
2010. márc. 19. 19:29
sajnos papirom a nagyitól nincsen.ő sem gondolta mikor segitett hogy kellene.jelzáloghitelt vettünk fel,nélkülem a minimálbéréből nem birt volna hitelt felvenni.és hát szó nélkül aláirtam csak hogy szabaduljunk a volt asszonytól.hivatalosan azt sem tudom bizonyitani hogy élettársak vagyunk hacsak nem a szomszédok által,meg az anyja által,bár lehet az még örülne is ha mennénk.nincs bejegyezve az önkormányzatnál sem.beszéltem egy ügyvéddel azt mondta onnantól számit közösnek a vagyon amióta együtt élünk.már nem kell 5 év együtt eltöltött időnek lennie.az autót inkább felgyújtja minthogy nekem adná,pedig annak a kezdőjét is a mamám adta.és nemcsak ennek az autónak hanem van egy másik is.az nincsen nálunk,hitelátvállalással odaadtuk egy ficónak.
2010. márc. 19. 19:23
Lehet egymás között is adóspapírt írni, két tanúval. Persze ha ügyvéd aláírja, az még hitelesebb.
2010. márc. 19. 19:17
Nem csak megkóstoltad, de bele is léptél!! Arról esetleg van papír, hogy a nagyid segített ki benneteket? Esetleg ezt sürgősen pótolni! Ezeket a zavaros pénzügyeket sürgősen tisztázni jogilag, mert egy életen keresztül nyögöd! A volt munkahelyemen volt egy nagyon csúnya mondás, de igaz: mindenki a saját f----val verje a csalánt! Bocsi!
28. 02db590b2c (válaszként erre: 23. - B.ary)
2010. márc. 19. 19:15

Ha tartozasos papir van,akkor mindegy hova erkezik a penz,te tudod igazolni,hogy tartozik neked,az mar birosagon behajthato.Csak ugyved meg tanuk elott kell iratni,hogy hivatalos legyen(azthiszem,ez nem biztos)

Muszaj lepned mert igy csak te jarsz rosszabbul!O meg max rohog a markaba.Az egy dolog,hogy ot csak a pia erdekli,de neked meg fel kell nevelned a fiad!

Ez mar nem is szerelmi kerdes,hanem kiut a jovodet illetoen1


Jajj,most nagyon sajnallak!Mi nok olyan hulyek vagyunk sokszor.A szeretett ferfiert mindenre kepesek vagyunk,ok meg sokszor csak rugnak meg egyet belenk.

2010. márc. 19. 19:11

Hivatalosan vagytok elettarsak?Be vagy jelentve az o lakcimere?Mert akkor a birosag mar azzal is tud vmit kezdeni.x ev utan ugy veszik az elettarsi kapcsolatot is mintha hazasok lettek volna,de vmivel igazolnod kell,hogy evek ota vele laksz.

Van ingyenes ugyvedi szolgaltatas.Keress ra a neten,hogy a kornyekeden hol van,es beszelj egyel!Biztos,hogy tudnak segiteni.Mi elott vele beszelsz,erdeklodd meg reszletesen,hogy mik a lehetosegeid jogilag!Es ha vele beszelsz,akkor mar ezzel kicsit sakkban tudod tartani.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook