Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerelmi bánat fórum

Szerelmi bánat (beszélgetős fórum)


2021. febr. 21. 14:58
Sziasztok, eltelt egy kis idő, nem érez szerelmet irántam, de még mindig egy ágyban alszunk. Állítólag vár, hátha újra érez majd valamit, de azóta még csak meztelenül sem láttam, nem engedi, már nagyon ki vagyok, néha napján megölel ennyi. Én ugyan úgy megteszek mindent érte és a gyerekekért. Nem tudom mit tegyek
24. ba7da9cfc0 (válaszként erre: 23. - Bobajka)
2021. jan. 27. 08:03
Mert megteheti.
2021. jan. 26. 22:33
Sajnos megtudtam hogy hiába az új esély, még mindig tartják a kapcsolatot, nem értem miért van akkor velem. Bár nagyon fájna, de akkor miért nem hagy el?
22. NomNom (válaszként erre: 18. - Bobajka)
2021. jan. 22. 20:21

Megkímélve? Mitől?? És akkor miért praktikusabb neki a közmunka?

Persze hogy visszament hozzád, más férfi már fenéken billentette volna...

2021. jan. 22. 19:21
Sziasztok, ma szakított a fiúval adunk egy új esélyt magunknak. Köszönöm a tanácsokat
20. Mézes-Krémes (válaszként erre: 9. - Ba7da9cfc0)
2021. jan. 21. 13:57
Hát én emlékszem anyukámra, ahogy rázta a kezét apám előtt azzal a dumával, hogy minden ujjára két különbet talál tőle.... 16 éve váltak el, szerintem már nagyon bánja a meghozott döntését. Érdekes, hogy a mostani mellett mennyire kitart, pedig apámnak a lába nyomába nem érhet. De ugye már mindegy, úgy van vele, hogy ennyi jutott.
19. Scherlock (válaszként erre: 18. - Bobajka)
2021. jan. 21. 13:12

Ennyi volt nektek megírva.


Nézd a jó oldalát: egyszer hálás leszel neki ezért.


Majd gondolj erre, amikor így lesz.

18. Bobajka (válaszként erre: 17. - Scherlock)
2021. jan. 21. 13:08
Mosogatás mosás takarítás, meg volt kímélve 20 éven át
17. Scherlock (válaszként erre: 16. - Bobajka)
2021. jan. 21. 13:06

Te főztél, gyerekek dolgai.


Mit csinált ő?

16. Bobajka (válaszként erre: 14. - Scherlock)
2021. jan. 21. 13:02
Én 6 éve lakatos vagyok egy öntödében, ő meg közmunkán van praktikus okokból
2021. jan. 21. 13:01

Ki volt nyalva a feneke...

Nem hiszem, hogy ez mind egy férfi dolga lenne.

Sajnos már nem szeret! Ezt a sok energiát inkább fektesd egy olyan nòbe, aki tisztel és szeret és elfogad!!!

14. Scherlock (válaszként erre: 13. - Bobajka)
2021. jan. 21. 13:00
Ki mit dolgozik?
13. Bobajka (válaszként erre: 12. - Scherlock)
2021. jan. 21. 12:55
A lehető legtöbb terhet levettem a válláról, főzés bevásárlás gyerekeket hordani mindenhova ügyek intézése, szóval kényelmes élete van, csak az érzelmeivel nem foglalkoztam komolyan
12. Scherlock (válaszként erre: 8. - Bobajka)
2021. jan. 21. 12:51

Csak érzelmileg....


Mit adtál meg neki?

11. ba7da9cfc0 (válaszként erre: 1. - Bobajka)
2021. jan. 21. 12:09

Tudod az a baj, ha egy nő eljut odáig, hogy meghozza ezt a döntés, akkor azon már nagyon régóta rágódik és onnan már nincs vissza út. Nem igen tudsz semmi tenni, mert már közömbös vagy neki.

Ráadás ha van más, akitől a hiányzó dolgokat megkapta, szinte semmi esélyed.

Van ahhonan már nicns vissza út. Illetve ő is tart attól, hogy ok, most midnent beleteszel, de meddig? Fél évig? 1 évig? aztán úgyan olyan rossz lesz midnen mint volt.

10. Sziszi69 (válaszként erre: 8. - Bobajka)
2021. jan. 21. 12:06

Ez már jó,ha tudod,hogy miben hibáztál. Vele vagy nélküle,erre figyelned kell.

Egy közeli férfi ismerősöm ugyanígy járt mint te. A férfi a kezdeti sértődöttség után a nőre nem mint ellenségére tekintett hanem megpróbálta megérteni. Ők elváltak,de 1 év különélés után most boldogan élnek együtt. A nőnél elmúlt a rózsaszín köd és újra tudott érzelmileg is bízni a volt férjében. Új alapokra helyezték a kapcsolatukat és sokkal jobban figyelnek egymásra.

Sokszor olyan kicsin múlnak a dolgok...

Minden jót kívánok neked.

9. ba7da9cfc0 (válaszként erre: 3. - Mézes-Krémes)
2021. jan. 21. 12:05
Nem bolondulnak meg, csak elegük lesz a magányból, amiben élnek. Sajnos a legtöbb nőnek idő kell feldolgozni és meghozni a döntés, hogy tovább szeretne lépni és nem abban élni amiben van.
2021. jan. 21. 11:20
Mindent megadtam neki, csak sajnos érzelmileg elhanyagoltam. Hiába vagyok kedves vele karácsony óta hozzám sem ér már csak a másik férfire tud gondolni, sajnos már azon vagyok elköltözöm, hogy neki jó legyen
7. Mézes-Krémes (válaszként erre: 6. - Sziszi69)
2021. jan. 21. 11:19
Igen, én is ezt látom amit mondasz. Aztán a végeredmény széthullott életek, és jó nagy kaka amit kavarnak. Mennek a saját vesztükbe, ahelyett hogy megoldást keresnének. Szomorú.
2021. jan. 21. 10:55

Szerintem ez még nem egy lefutott ügy.

Sajnálom,hogy ez történt,de biztos,hogy volt ennek előzménye. Ezen érdemes gondolkoznod és ha van mit akkor javítani rajta.

Az utóbbi időben sok ilyen esettel találkozok a környezetemben. A nők 40,a férfiak 50 körül érzik,hogy ki kell törniük a megszokottból. Érzelemhiány,önmegvalósítás,pillanatnyi megingás és még tudnám sorolni az okokat.

Egy biztos,hogy bármi is történik ott nem tudjátok folytatni,ahol ez befejeződött.

5. 1d334fe33f (válaszként erre: 1. - Bobajka)
2021. jan. 21. 10:45

Szia!

Szerintem is engedd el, bár nem könnyű ezt elfogadni ennyi év és 3 gyerek után.

Még fiatal vagy, simán találsz kapcsolatot, sőt talán még jobbat is.

A gyerekek is megérzik hogy nem stimmel valami köztetek. Inkább külön legyetek mint egy érzelmileg kihűlt házasságban.

Fel a fejjel!:)

4. Amaunet (válaszként erre: 1. - Bobajka)
2021. jan. 21. 09:22

Sajnálom, el kell, hogy engedd.

Ha megpróbálod visszatartani csak rontasz a helyzeten.

Nem szeret. Ne kínozd magad!

3. Mézes-Krémes (válaszként erre: 1. - Bobajka)
2021. jan. 21. 07:59

Sajnálom. :( Ha minden rendben volt a kapcsolatotokban, és nem követtél el olyan hibákat amiket helyre kellene hozni, akkor sokmindent szerintem nem tudsz tenni, ha már eldöntötte.


Érdekes, 40 körül rengeteg nő megbolondul, aztán 10 év múlva meg egy sokkal szarabbal van együtt, vagy teljesen egyedül, és itatja az egereket, hogy hogy elszúrta. Remélem én nem fogok megborulni ha odáig eljutok.

2. vivo44 (válaszként erre: 1. - Bobajka)
2021. jan. 21. 07:47

Szia.

Azt tudod tenni, hogy elfogadod a helyzetet és 42 évesen te is új életet kezdesz. Minek is maradnátok együtt. Nem vagy gondolom mazochista, hogy nézd a párod mással, te pedig senkivel.

Ha annyira szereted, akkor nyilván szeretnéd, hogy melletted ne szenvedjen, hanem boldog legyen, akár valaki más oldalán. A gyerekeket ugyanúgy lehet szeretni külön élve is és nem kell színészkedni előttük.

Sok sikert!

2021. jan. 21. 07:36
Sziasztok,42 éves férfi vagyok, 20 éve házas. Az volna a gondom, hogy a feleségem beleszeretett a régi pasijába mert érzelmileg elhidegült irányomba, én eddig minden terhet amit tudtam levettem a válláról, szeretem és a 3 gyereket is, de úgy van vele hogy vagy a másik vagy egyedül mert nem érez irántam semmit. Én nem szeretném elveszíteni,mit tegyek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook