Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerelmes vagyok... fórum

Szerelmes vagyok... (beszélgetős fórum)


2013. márc. 12. 20:25
:)
2010. okt. 29. 15:23
Manapság ő nőknek kell kezdeményezni.....
2010. okt. 29. 10:38
Jól halad ez úgy látom. :) Szerintem semmit nem kell tenned, hagyd hogy sodródjatok, legyetek sokat együtt, beszélgessetek és eljön majd az első csók. Lehet hogy arra viszont neked kell jobban bátorítanod őt, mert néha a fiúk félnek valamitől, főleg ha komolyan gondolják. Akkor tedd meg te. Ott majd kiderül minden :)
4. 4c0a36ede9 (válaszként erre: 3. - Dokikám)
2010. okt. 28. 15:27
Bátorítom, ahogy csak tudom, szerintem ez a közeledés is annak köszönhető, hogy próbáltam kimutatni felé, hogy nekem többet jelent puszta barátnál. Ő ezt érzi is, legalábbis a viselkedése alapján úgy ítélem meg, mivel tegnap is tettem egy olyan célzó mondatot, hogy nem biztos hogy csak egy módon tud levenni a lábamról,hanem másképp is. Ez meglepte, de azt mondta válaszként hogy "az meglehet". Nem tudom, ezt hogy értette, de folyamatosan éreztetem vele hogy fontos számomra:) Amúgy köszi:)
2010. okt. 28. 15:23
Szerintem csak így tovább, jól alakul ez, még fogatókönyv sem kell hozzá. Vegyen csak le a lábadról. Ha úgy érzed, hogy mégis bárorítás kell neki, csak legyél mosolygós, meg kedves, akkor nem érzi majd hogy nem szabad kicsit még jobban közelednie.
2010. okt. 28. 15:22
Hát szerintem nem veszíthetsz azzal, ha edzés után megkérded, hogy nincs-e kedve inni valamit, mert nagyon megszomjaztál.
2010. okt. 28. 15:18
Van egy srác, akivel egészen jó barátok lettünk, egy edzésre járunk (harcművészet) és amióta ott vagyok, ez lesz most az 5. hónap, azóta egész jóba lettem ezzel a fiúval. Nekem már kezdettől fogva tetszik, persze ezt mostanra tudtam kifejezni felé. Mindig segít, ha kérem, ha nem, és mostanában már beszélgetni is elég sokat beszélgetünk. Kezdetben elég bátortalan voltam vele szemben, rámosolyogtam, ő vissza rám, meg külön köszöntünk egymásnak, de nem mertem többet. Most viszont már eljutottunk odáig, hogy elég sokat edzünk kettesben, valamint hülyéskedünk, elég sokat csikiz, meg újjabban kihúzza alólam a saját lábam, és erre mindig azt mondja hogy " csak le tudlak venni a lábadról". IWIW-en is megkerestem, be is jelöltem ismerősnek, de mivel utoljára augusztusban volt fent, szóltam neki a multkori edzésen, hogy bejelöltem, ha esetleg fentjár, akkor tudja, hogy ki vagyok (mivel a vezetéknevemet nem tudta). Tegnap edzés elején odajött és mondta hogy csak miattam ment fel iwiw-re, amúgy sohasem szokott:) Emellett elég sokat érünk "véletlenül" egymáshoz, és keressük egymás társaságát. Nem tudom, hogy barátkozni akar-e,vagy lehet ebből több is? Ha igen, mivel lépjek tovább?:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook