Szerelmes vagyok a Romulusba. (beszélgetés)
Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.
12. Pulcsis (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 4. 12:14
Múltkor nyilatkozta a tv-ben is, forever ever 🤣🤣🤣🤣
11. komor (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 3. 21:09
Ha a két szerető szív összeforr, abból lesz ám tűzijáték!
Csak nehogy az oldalfegyvere is működésbe jöjjön...!:)
10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Komor)
jún. 3. 19:32
Remélem is hogy viszonozza az érzelmeimet.( de a férjem már figyeli ... )
9. komor (válaszként erre: 8. - Fokhagyma)
jún. 3. 17:59
Sajnos nem mondhatom meg, mert akkor már átléptem volna a politika területére.
Annyit mondhatok, hogy Romulusz (régiesen Romulus) kedves, ápolt testrésze a tokája... :)
8. fokhagyma
jún. 3. 16:31
Nem tudom, milyen Szendit emlegettek. Én még mindig csak ott tartok, hogy Romulus Remus ikertestvére volt. Apjuk Mars isten, anyjuk Rhea Silvia.
Egy Szendiről tudok, Dr Szendi Gáborról.
7. komor (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 3. 15:13
A Szendi mondta, hogy ő is beléd... :)
6. Érdekes73
jún. 3. 12:50
Film vagy sorozat ?
5. fokhagyma (válaszként erre: 3. - Zena01)
jún. 2. 21:49
Nagy szellemek ha találkoznak!!!! Reméltem, hogy lesz valaki, akinek Romulusról szintén Remus ugrik be.
4. Pulcsis (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 2. 21:09
A Szendibe? 🤣
3. zena01 (válaszként erre: 2. - Fokhagyma)
jún. 2. 20:04
Pont ezt akartam írni.
2. fokhagyma
jún. 2. 19:07
Én meg az ikertestvérébe, Remusba.
jún. 2. 19:07
A vallomás: "Szerelmes vagyok a Romulusba."
További ajánlott fórumok:
- Segítség! Szerelmes vagyok!
- Szerelmes vagyok egy nős férfiba...
- 22 évesen szerelmes vagyok egy 40 éves férfibe
- Teljesen kétségbe vagyok esve. Mit tennétek a helyemben? A lányom szerelmes egy nála 15 évvel idősebb férfibe.
- Szerelmes vagyok...
- Szerintetek, ha szerelmes vagyok egy nálam 14 évvel idősebb emberbe és ő is szeret, de van családja 2 gyerek 1 feleség van esélyem?