Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerelmes lettem az orvosomba! Gyertek, röhögjetek egy jót a sztorimon! fórum

Szerelmes lettem az orvosomba! Gyertek, röhögjetek egy jót a sztorimon! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
36. 4c1a787e8f (válaszként erre: 1. - Szekandi)
2017. máj. 31. 09:42
Jaj, én is ilyen vagyok, de én már megtanultam, hogy csak az első verzió lehetséges, mert egyébként az ember jó eséllyel nevetségessé válik, és még a kis szíve is összetörik... Szóval megdobogott a szív, volt egy jó élmény, aztán ennyi...
35. gribedli*** (válaszként erre: 34. - Szekandi)
2017. máj. 31. 07:36
Otthon minden rendben?
2017. máj. 31. 07:25
Nem pszihológus, nem fogorvos és nem nőgyógyász :-D Ez egy ritka és speckó gond amim van. A hsz-ok után kicsit elgondolkodtam és valóban helyesebb lenne nem szerelemről beszélnem hanem csak nagyon oda vagyok érte mint pasiért.
33. 4d0b637a98 (válaszként erre: 23. - Szekandi)
2017. máj. 30. 22:30
Szekandi, megkérdezhetem, pszichológusba vagy pszichiáterbe estél-e bele, mert én erre következtettem abból, amit írtál...mert annak függvényében tudok válaszolni....
32. massalhangzo (válaszként erre: 1. - Szekandi)
2017. máj. 30. 21:59

szerintem idovel elfelejted, ha nem mesz hozza. nem is fogod erteni, miert gondoltad ezt szerelemnek. gyakran megesik, hogy beteg zug bele a dokijaba. lehet, ha mas helyzetben talalkoztok, egyaltalan nem is tetszett volna


ha egy ferfi elkezd erezni vagy erdeklodni, akkor megtalalja a modjat a probalkozasnak, akar orvos, akar nem. ha tetszettel volna neki, randira hivott volna a kezeles vegen. ha nem merne, akkor sem menne abba bele, hogy majd 1-2 ev mulva visszamesz, amikor mar ki tudja, merre lennetek


probalj tovabb lepni, szerintem ilyen esetben tolakodas, ha meg probalkozol. lett volna lehetosege venni a lapot

2017. máj. 30. 21:39

Fizettél neki,persze hogy kedves volt .


Ha nem tett lépést ,akkor nem érez hasonlóan.

2017. máj. 30. 20:12
Szia!Èn is azt gondolom mint az elöttem szólok.Nekem is volt már ilyen èrzèsem csak a vicc benne,hogy nála szültem.fogadott doki volt.az apjánál szültem a nagyot.meg èn is nála születtem.az apja egy goromba ember a fia teljesen más.de rájöttem,hogy ő ilyen ès nem csak velem.
2017. máj. 30. 20:04
Na jól van. Hiszek nektek :-) Csak én képzeltem be. Szerencsés voltam mert kifogtam egy nagyon emberséges kedves dokit. Amit érzek most meg majd elmúlik. Remélem...
28. gribedli*** (válaszként erre: 18. - Szekandi)
2017. máj. 30. 18:06
Jól gondolod, ez kb semmi:)
27. gribedli*** (válaszként erre: 25. - Maryland)
2017. máj. 30. 18:04
Orvosba, ápolóba való belezùgás, ezt úgy hívják, hogy transzfert. És igen, azon alapul, hogy segített rajtad (holott ez a munkája), ès a dokiknak megtanítják ezt kezelni, hiszen nagyon sok páciensük beléjük szerethet (vagy azt gondolja, hogy beleszeretett, de inkább kivetít rájuk valamit) és nem használhatják ki.
26. Édi982 (válaszként erre: 25. - Maryland)
2017. máj. 30. 16:39

Ez ilyen női dolog, aki segít, vagy akitől függünk, mint a melóhelyen a főnök, vagy tanár, az iránt előfordul, hogy többet érzünk mint ész érvek indokolnák. Főleg ha akkor ismertük meg szóval amolyan ismeretlen ismerős.

Személyes véleményem, ha tetszettél volna neki, akkor és ott jelét adta volna mivel ő meg férfibűl van, vagy mifene!

25. Maryland (válaszként erre: 1. - Szekandi)
2017. máj. 30. 16:23
Szia! Tapasztalatból írom, hogy az ember elkezd bizonyos vonzódást érezni az iránt, aki segít rajta...legyen az egy ismerős, egy orvos, főleg aki lelkileg segít rajtad. Volt egy ismerősöm, akivel állandóan megosztottam a lelki problémáimat és annyira jól kihozott a gödörből, hogy már észrevettem magamon, hogy többet érzek, mint amit kellene, de észrevette és azt mondta, hogy nem szabad ilyet éreznem. Vagy egy hasonló eset, amikor szintén orvossal kapcsolatos, akivel úgy gondolom, hogy egy kezdődő barátság alakult ki. Sok mindent megbeszéltem vele, többek között párkapcsolati gondokat csak nálam az volt a baj, hogy flörtölt is velem, olyan kétértelmű dolgokat írt, hogy meglepődtem, és így sokáig nem tudtam mit is akar, de mivel házas vagyok nem mondtam semmit se neki. Egyszer azt mondta olyan érzése van, hogy akarok tőle valamit...én persze letagadtam, de azért megjegyeztem, hogy nem én voltam, aki célozgatott itt a dolgokra. És hajlamos voltam iránta is érezni valamit, majd kiderült, hogy ő semmit sem akar...ekkor észhez tértem, hogy tulajdonképpen visszaterelt a helyes útra a férjemhez :-D
24. 4213133598 (válaszként erre: 23. - Szekandi)
2017. máj. 30. 16:17
A barátnőidnek miért nem mered elmesélni? Nincs ebben semmi szégyellni való. :)
23. szekandi (válaszként erre: 22. - 4213133598)
2017. máj. 30. 16:13
Hát inkább jobb lenne valamilyen módon lezárni ezt a dolgot mert így csak kínlódok magamban. Azért örülök, hogy a legtöbben reálisan látjátok a helyzetet. Nekem ez sokat segít, hogy le tudjak kattanni a témáról. Azért is ide írtam mert ezt semelyik barátnőmnek nem merném elmesélni.
22. 4213133598 (válaszként erre: 20. - Szekandi)
2017. máj. 30. 16:07
Ja, akkor bocs, fantáziálj csak tovább. :D
21. 4213133598 (válaszként erre: 19. - 4213133598)
2017. máj. 30. 16:07
Elkapkodtam. Én nőgyógyászhoz és fogorvoshoz kizárólag privát alapon járok. Csak a pontosság kedvéért.:)
2017. máj. 30. 16:06
Ja még azt elfelejtettem, hogy bár magándoki, alig kérte el az árát a dolgoknak, lényegében nem keresett rajtam semmit, mert amit kért az kb a költség volt... Ez nagyon furcsa volt nekem. Először azt gondoltam sajnál. Majd emiatt is kezdtem el fantáziálni :-D
19. 4213133598 (válaszként erre: 15. - Szekandi)
2017. máj. 30. 16:05

Az enyém is csak egy vélemény, de szerintem a kettes válaszra nagyobb az esély.:)

Nem akarlak elkeseríteni, de a magánorvos ál-ta-lá-ban minden páciensével kedves. A betegek éppen a több figyelem miatt mennek vagy kényszerülnek magánorvoshoz.

Nőgyógyászhoz és fogorvoshoz CSAK privát alapon. Legutóbb a fogorvos, aki húúú de sok évvel fiatalabb nálam, bókolt. Jól esett, kinek ne esett volna jól. De nem jelentett többet egy udvariassági gesztusnál. A férfiaktól kapott figyelem többnyire csak kis odafigyelés. Ha pénzt is kap érte, akkor még inkább. :)

Azért vannak még csodák. A remény hal meg utoljára.:D

2017. máj. 30. 15:56
Csak annyit írtam, hogy "köszönöm hogy ennyire kedves volt velem a kezeléseim alatt, nagyon jól esett". Vagy valami ilyesmi. És azt válaszolta, hogy nagyon örül neki hogy így érzek és egy smiley. Szóval ez kb semmi.
17. gribedli*** (válaszként erre: 15. - Szekandi)
2017. máj. 30. 15:47
Ha leírnád, mit írtál neki és ő mit válaszolt, közelebb kerülnénk az igazsághoz
2017. máj. 30. 15:41
Miért kellene ezen röhögni?
15. szekandi (válaszként erre: 13. - Gribedli***)
2017. máj. 30. 15:41

Én nem írtam, hogy ő kezdte, csak azt, hogy én biztosan nem fogok nyomulni rá! Valójában az a kérdés csak, hogy

1. Ő volt "túl" kedves valamiért vagy,

2. Én értettem félre valamiért...

Nyilván a 2.-ra nagyobb az esély. De ha tudnám, mi az igazság, könnyebb lenne.

14. ina87
2017. máj. 30. 15:32
hát igen tudod egy orvosnak pont ez a dolga figyelmes legyen meg nyugtasson,tudja kezelni a problémákat,viszont ha nem szeretnél orvost váltani akk verd ki a fejedből mert lehet h mellé fogsz és aztán elég kellemetlen lesz a helyzete...
13. gribedli*** (válaszként erre: 12. - Szekandi)
2017. máj. 30. 15:30

Értem, de akkor miért nem úgy írtad ki, hogy a dokid szerelmes beléd? Mert kezdünk oda kilyukadni. Azzal kezdted, hogy te vagy szerelmes belé (bár ez is olyan, hogy korai a szerelem szót használni rá). Aztán oda tereled, hogy szerinted ő kezdte, mert te nem vagy nyomulós.


Mègsem ő írt rád, hanem te rá, és mégcsak nem is olyan vàlaszt adott, amit vártál, ezt felfoghatjuk nemleges válasznak, vagy udvarias kikerülömnek (nem tudhatjuk, mit írt, mert azt nem mondtad)


Îgy nincs is mire várni szerintem

12. szekandi (válaszként erre: 10. - Gribedli***)
2017. máj. 30. 15:23
Talán igen így van. De azért várok, hátha érdeklődik pár héten belül felőlem :-) Én nem vagyok az a nyomulós fajta. Hülyét nem csinálnék magamból. Nála van a labda, max kínlódok magamban tovább...
11. gribedli*** (válaszként erre: 10. - Gribedli***)
2017. máj. 30. 15:22
Komoly alatt azt èrtem, ha megèri kockáztatni az esküjét. Akkor megteszi előtte az óvintézkedéseket.
10. gribedli*** (válaszként erre: 8. - Szekandi)
2017. máj. 30. 15:19
De, nyugi, kezdeményeznek ők, ha valami komoly vonzalom. Amúgy meg nem az ő bűne, ha a kedvessége úgy lett èrtelmezve hogy meg akar bolondìtani
9. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Szekandi)
2017. máj. 30. 15:18

Nem rontanám el az orvos-beteg kapcsolatot.


Ha problémád lesz újból, akkor fordulhatsz hozzá bátran viszont ha látja, hogy többet gondolsz bele , mint ami, simán másik orvost ajánlhat maga helyett.

Ha többet jelentesz neki egy betegnél, akkor majd rákérdez egy idő elteltével: -hogy vagy?...vagy bármit.

2017. máj. 30. 15:15
A rendelőjében nyílván nem történhetett volna semmi. Szerintem amúgy ő pont annyira nem merne kezdeményezni ebben a szituban mint én. Nem tudom, hogy mennyire jó orvos (nem szakmailag értem)aki magába bolondítja a betegét akaratlanul. Azt a határt, hogy mennyire szabad kedvesnek lenni éreznie kellett volna. Vagy ha többet érez hívjon el randira valamiképpen :-D Mert amúgy vevő lennék rá :-D
7. NomNom (válaszként erre: 1. - Szekandi)
2017. máj. 30. 15:14

Lehet, hogy kedvel téged de az is lehet szimplán, hogy volt gyerekszobája. Nekem szájsebészeten mondta a dokim pontosan ugyan ezeket a mondatokat. Az is tény, hogy meg sem nyikkantam az egy órás műtét alatt.

De azt neked kell érezned, hogy lehet-e a részéről több a dologban. Tudsz róla valamit? Pl. hogy biztosan nincs felesége?

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook