Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerelmes lettem az orvosomba! Gyertek, röhögjetek egy jót a sztorimon! fórum

Szerelmes lettem az orvosomba! Gyertek, röhögjetek egy jót a sztorimon! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
66. csikil4ny (válaszként erre: 63. - PöttyösPanka)
2017. jún. 1. 14:28

Ha tényleg olyan jó orvos, amilyennek a fórumindító írta, én nem kockáztatnék. Ha bármit akarna az sms után ő lépett volna, akármilyen félénk értette a miértet.


Biztos vagyok benne, hogy időnképp kap ilyen-olyan ajánlatot.



Kedves fórumindító, honnan tudod, hogy alapból nem közvetlen mindenkivel? Tudod, hogy független?

2017. jún. 1. 14:16
Még egyszer felteszem a kérdést, mert nem válaszoltál: otthon minden rendben van? Vagy szingli vagy?
64. gribedli*** (válaszként erre: 62. - Szekandi)
2017. jún. 1. 14:13

Kezdeményezés az nem az, hogy rád veti magát.


Pl te írtál rá, szóval te kezdeményeztél egy kicsit de még arra sem reagált. Önként egy "etikus" üzit sem küldött, nemhogy olyat, hogy tetszel neki. De még a tiedre is csak egy udvariasat válaszolt.


Én nem hiszem, hogy ezt tovább kell ragozni, vagy igen?


Akkor ennyi erővel, ha kezdeményezek egy pasinál, nem fogadok el nemleges választ vagy visszautasítást, csak is azt fogadom el (a te logikáddal), hogy ugyanazt érzi mint én, pl a te logikáddal, ha olyat válaszol, hogy tetszel neki, akkor tetszel neki. Ha meg semmi olyat nem válaszol, akkor is megmagyarázod, hogy persze tetszel neki, csak félénk. Ha azt válaszolta volna, hogy kopj le, akkor is megmagyaráznád, hogy nagyon bejössz neki csak nem tudja jól kifejezni?


Igen, írtam, hogy köti őket az etika de mivel ők is emberek, ha valakihez nagyon vonzódnak, kezdeményezni fognak, csak legfeljebb szòlnak, hogy onnantól ne legyél a páciensük mert ez túlmenne azon a határon. Ez nem jelenti azt, hogy oké, akkor mindenkivel flörtölni kell, hanem HA elég komoly a vonzalom, akkor HA megéri kockáztatni, megteszik, ahogy bármelyik másik foglalkozású. Ki mondta, hogy egy orvos nem lehet szerelmes? De biztos, hogy amire felesküdtek, az mérlegelést kíván.


Nem papi fogadalom ám. Ha jobb a szívednek, hogy bebeszéled, hogy viszonzott, akkor tégy úgy. Vagy járj utána, hátha lesz eredménye. Szerintem ha akart volna valamit, kapva kapott volna az alkalmon, mikor megköszönted, hogy kedves volt, nem hagyta volna ennyiben.

63. PöttyösPanka (válaszként erre: 62. - Szekandi)
2017. jún. 1. 13:36
Igazából csak te derítheted ki, hogy több van-e a részéről. Hívd el egy kávéra. Ezt mindenki érti, hogy randi, de mégsem olyan ciki, ha nemet mond. Hajrá!
2017. jún. 1. 13:28

Köszi az újabb válaszokat! Csak néhány gondolat még:

A nőgyógyászom pl. egy roppant jóképű sármos férfi, aki mindig mosolyog, aki gyakran megsimogatja a vállamat, kedves velem, de még soha meg nem fordult a fejemben, hogy fantáziáljak róla pedig ő is sokat segített már rajtam. Valójában ha jobban bele gondolok egy kicsit idegesít is a mézes-mázos stílusa. Szóval nem igaz, hogy aki kedves velem abba beleszeretek.

Nem minden doki egyforma. Mint ahogy nem egyformák az emberek. Sokan írjátok, hogy ha akart volna valamit kezdeményezett volna. Ez két okból sem feltétlen igaz. Egyik hogy az etika nem engedi, másik, pedig hogy nem is olyan típus aki könnyen kezdeményez én úgy érzem. Vagy felétek csak olyan pasik léteznek akik egyből rávetik magukat a nőkre?

Volt egy válasz ami nagyon tetszett: "megdobogott a szív, volt egy jó élmény aztán ennyi"

61. PöttyösPanka (válaszként erre: 60. - Gribedli***)
2017. jún. 1. 09:54
:DD
60. gribedli*** (válaszként erre: 56. - PöttyösPanka)
2017. jún. 1. 09:13
Majd ha idősebb nő leszek, türtőztetem magam:)
59. gribedli*** (válaszként erre: 55. - PöttyösPanka)
2017. jún. 1. 09:12

Na igen, erről beszélek,hogy ha valaki hátrálna vagy kikerülné, vagy csak "meghúzná" magát, abból észre is venném, és abbahagynám, de még ilyet nem tapasztaltam, úgyhogy automatikusan csinálom tovább:DDDD


Ha olyan mászik az én arcomba, akit nem bírok, ofkorsz én is hátrálok, elég egy rossz lehellet is

58. gribedli*** (válaszként erre: 54. - Csikil4ny)
2017. jún. 1. 09:08
:DDD
57. csikil4ny (válaszként erre: 55. - PöttyösPanka)
2017. jún. 1. 08:29
Igen, van ilyen tapasztalatom. Amióta szakmai kommunikációt tanítok a kamaszok is roppant élvezik a gyakorlatokat.
56. PöttyösPanka (válaszként erre: 54. - Csikil4ny)
2017. jún. 1. 08:23
Igen, valahogy az idősebb nők előszeretettel tapogatnak másokat, és főleg a fiatalok tűrik ezt rosszul. Volt egy tanárnők, aki ilyen volt. Mindenki menekült előle :D
55. PöttyösPanka (válaszként erre: 50. - Gribedli***)
2017. jún. 1. 08:21
Pedig sokan nem szeretik. Persze attól is függ, milyen viszony van a két ember közt. Viszont azt, hogy valaki nagyon nem akarja, észre lehet venni abból, hogy egy lépéssel távolabb áll, mint az átlag. Ebből szokott az a komikus jelenet kialakulni, amikor két beszélgetőpartner "keringőzik". Az egyiknek nagyobb, a másiknak kisebb a személyes tere. Akinek kisebb, az tesz egy lépést a másik felé, hogy felvegye a neki kényelmes beszélgetési távolságot. Erre a másik úgy érzi, hogy "az arcába másztak", ezért tesz egy lépést hátra. Mire az első megint közeledik, és így tovább. Mire végeznek a diskurzussal, már a folyosó másik végében vannak :D
54. csikil4ny (válaszként erre: 50. - Gribedli***)
2017. jún. 1. 08:07
Egyszer megboldogult fiatal koromban vendégségben voltam egy idősebb nőnél. Kávézás közben folyton tapogatta a térdem, nagyon kellemetlen volt. Most már nem feszélyezem magam simán megmondom, hogy el a kezekkel. XD
53. gribedli*** (válaszként erre: 44. - 83b4fc02b6)
2017. jún. 1. 07:53
Nemár, a szaftos részletek hol maradnak?:D
52. gribedli*** (válaszként erre: 48. - Gyöngy:))
2017. jún. 1. 07:51
:DDD
51. gribedli*** (válaszként erre: 45. - 04424e865e)
2017. jún. 1. 07:51
XD
50. gribedli*** (válaszként erre: 49. - PöttyösPanka)
2017. jún. 1. 07:51
Nahát! Én amikor beszélek az emberekkel, mindig hozzájuk érek, megsimogatom a karját vagy megveregetem a vállát (attól függ, nő vagy férfi, másképp érek hozzá de nem tudok erről leszokni). Eddig még senki nem vette zokon, hogy így "taperolom" őket, de néha eszembe jut, hogy igen, van, aki utálja ezt, mégis csinálom, nem úgy vettem észre, hogy utálják. Vagy csak normálisan teszem, nem tolakodóan és azért.
49. PöttyösPanka (válaszként erre: 39. - Csikil4ny)
2017. jún. 1. 06:33
Az én nőgyógyászomért is oda vannak a nők, mert nagyon kedves, és elég jóképű. A második találkozásunkkor már úgy búcsúzott el, hogy megsimogatta vállamat. És ezt tényleg képes úgy csinálni, hogy az ember lánya úgy érzi, valami különleges, bensőséges viszony van köztünk, pedig alapvetően nem szeretem, ha valaki csak úgy hozzám ér. De nem. Ez csak kedvesség, semmi több.
48. gyöngy:) (válaszként erre: 44. - 83b4fc02b6)
2017. máj. 31. 21:29
Az enyém sem szívbajos. 9 receptet nyomott a kezembe, én is meglepődtem.
47. gyöngy:) (válaszként erre: 45. - 04424e865e)
2017. máj. 31. 21:27
hüle:DD
46. 83b4fc02b6 (válaszként erre: 45. - 04424e865e)
2017. máj. 31. 21:27
Vicces vagy nagyon.
45. 04424e865e (válaszként erre: 44. - 83b4fc02b6)
2017. máj. 31. 21:26
Lehet úgy hallotta, hogy zümmög a méhed és ezért nézett be a kaptárba.
44. 83b4fc02b6 (válaszként erre: 43. - 04424e865e)
2017. máj. 31. 21:25
Majdnem. Ezzel csak azt akarom mondani, hogy igaza van gribeldinek abban, hogy kezdeményeznek ők ha akarnak. Nem szívbajosak az biztos.
43. 04424e865e (válaszként erre: 40. - 83b4fc02b6)
2017. máj. 31. 21:22
Felül vizsgált és alul értékelt?
42. 83b4fc02b6 (válaszként erre: 41. - Gyöngy:))
2017. máj. 31. 21:21
Szerinted mit?
41. gyöngy:) (válaszként erre: 40. - 83b4fc02b6)
2017. máj. 31. 21:18
Mit kezdeményezett?
2017. máj. 31. 20:02
Én is odavagyok az orvosomért. A harmadik alkalom után kezdeményezett is, amin nem kicsit meglepődtem.
2017. máj. 31. 19:27
Nekem piszok jó nőgyógyászom van és verik le egymást nála a nők. Marketing, vagy emberség, de valamit nagyon tud. XD
2017. máj. 31. 17:29
nálunk meg a matektanárba soha olyan sokat nem tanultunk matekból mint akkor csak hogy megdicsérjen bennünket
2017. máj. 31. 16:18

Nálunk annak idején a fél osztály szerelmes volt a tesitanárba.:)

Szerintem tudta a disznó.:) Nemcsak a mi osztályunk csajai bomlottak érte.


A disznó itt nem rossz értelemben minősítő szó ám.:)

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook