Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerelemből lehet "ölni egymást"? fórum

Szerelemből lehet "ölni egymást"? (beszélgetős fórum)


1 2
2010. okt. 13. 11:42

Igen, utana nem is ertem, ertjuk, hogy tortenhetett.

Abba beletrafaltal, hogy egyikonk sem eleg erett agyilag a korahoz kepest. En is ettol tartok, hogy egyszer majd elmarad a kibekules.

Olyan szinten ki vagyok keszulve mostanaban, hogy nagyon nehez hiddadtnak maradnom, egyszeruen elszakad a cerna.

Csak az aggaszt, hogy en ezt tudom magamrol, hogy most padlon vagyok, es ezert vagyok ilyen, de a paromrol nem tudom biztosan, csak gyanitom.

Nagyon rank jar a rud mostanaban, es nemhogy gyongeden biztatnank egymast (neha az is van :) inkabb veszekszunk.

4. Tamianyu (válaszként erre: 1. - E2da8c4d63)
2010. okt. 13. 11:34

Persze,hogy létezik,amíg gyerekek vagyunk agyilag.

Hát még ha 2 gyerek kerül össze:D

Ha komoly kapcsolatot szeretnél akkor ideje felnőni hozzá,mert minden felesleges egymásba rúgás mérgezi a kapcsolatot,bármilyen édes is a kibékülés utána.Egy idő után akkor is meghal kiüresedik.

A megfelelő kommunikáció nagyon fontos,és nem hisztizni vagdalkozni egymás felé feleslegesen.

3. e2da8c4d63 (válaszként erre: 2. - Veledjooo)
2010. okt. 13. 11:31
:DD ajajj... szetmennek mindig? :(
2. veledjooo (válaszként erre: 1. - E2da8c4d63)
2010. okt. 13. 11:29
Az unokahúgom ilyen! :DD Egyszerűen kinyírja a pasikat... és mivel egy energiabomba, a pasik ennek ellenére imádják és ragadnak rá. ....aztán jönnek a hatalmas veszekedések, elrohanások, visszasunnyogások... és a végén persze szétmennek mindig. :)
2010. okt. 13. 11:25

Szerintetek letezik olyan, hogy egy par imadja egymast, megis minden masnap veszekszenek?

Aztan hitetlenkedve - hogy ilyen elofordult - mindennel jobban szeretgetik a masikat?

Semmisegeken (hogy nezett a masik, mi a baja, miert ilyen hangsullyal mondta) egymasnak esnek, majd megallapitjak, hogy ez igy nem megy, vegul langol a szerelem es minden tokeletes.

Vagy ez mar annak a jele, hogy elmultak az erzelmek, es hamarosan vege lesz?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook