Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerelem vagy vágy? fórum

Szerelem vagy vágy? (beszélgetős fórum)


1 2
2010. okt. 14. 10:55
A szavaidból úgy érzem most mindent elborít a rózsaszín köd...szóval lehet, hogy szűrőn át látod a dolgokat. Félek pár ezer hozzászólás múlva az lesz a téma, hogy felrúgtad az életed, de a pasinak csak egy numerára kellettél és nem akarja elhagyni érted a feleségét....
13. hitohana (válaszként erre: 11. - 5faeea2860)
2010. okt. 14. 10:52
te már próbáltad?
2010. okt. 14. 10:51
én mindent megpróbáltam már azokat is amiket irtál vele nincs baj különösen hacsak a sexröl nem bezélünk mert hát az nem nagyon müködik az ő oldaláról
11. 5faeea2860 (válaszként erre: 10. - Hitohana)
2010. okt. 14. 10:51
semmi gond...mindent el kell valahol kezdeni...
2010. okt. 14. 10:50
a naplóba irtam de szólt a baráztnöm hogy ott nem fognak irni nekem új vagyok még itt
2010. okt. 14. 10:48

Szerintem gondolkozz el azon, hogy annak idején miért mentél hozzá a férjedhez. Szervezz csendes estét kettesben, főzz valami finomat, menjetek el egy különleges helyre.

Egy fellángolás az ismeretlen felé, rövid boldogságot, de annál több fájdalmat tartogat nem csak számodra, hanem a családod számára is.

Persze csak akkor, ha egyébként a férjeddel nincs más bajod, csak, hogy már nem dúl a lamúr. (Ami valljuk be természetes)

8. hitohana (válaszként erre: 6. - 5faeea2860)
2010. okt. 14. 10:47
bocsi de nem jó helyre irtam egész héten és most másoltam át de attól függetlenül kérlek segitsetek vagy tanácsot adjatok mert nem birom tovább
2010. okt. 14. 10:46

2010-10-13 07:25

Ma boldog várakozás ideje van,megtörtént az áttörés ugydöntöttem a héten olyan lépéseket teszek amiböl rá kell jönnöm mi is van köztünk.Ez megtörtént!!!A történet ugykezdödött ahogy a nagykönyvben megvan irva ,újmunkahely ,újmunkatársak.Eleinte teljesen közömbös volt számomra mégcsak nem is tetszett aztán ,hogy hogy történt azt igazán nem is tudom de fokozatosan kezdtem érezni azt a valami furcsa érzést ami teljesen elboritott befedett mint az első téli hó takaró.Az első jelek amit észre vettem az z egymásra való nézés,amit elöször ugygondoltam csak ilyen egyenes ember,mert nem mindenki néz a szemedbe beszélgetés során ami mondjuk zavaró de ez van. A második kézenfekvö dolog a kézre festett szivecske hát itt egy kicsit bizonytalan voltam mert azt mondja ő nem akar szerelmes lenni söt nem is fog na mindegy szerintem ezt nem lehet irányitani amit ő is tud.Az igazi jel az tegnap volt amikor is olyanokat mondott amitöl görcs állt a gyomromba de szó szerint mert ilyet nem éreztem már 20 éve,szó szerint azt mondta mindent tudni akarok rólad ,volt egy különös beszélgetés a szünetben is amikor is arról beszélgettünk,hogy hogy vegyük észre a jeleket amiket küld két ember egymásnak nos ez úgy jött le mint ha, söt tudtuk azt hogy egymásról beszélünk,hogy pl:azt mondtam miért félnek a pasik kimutatni a jeleket tehát,hogy eggyértelmű legyen a nö számára a dolog ő azt mondta talán azért mert fél a vissza utasitástól,ő ezt vissza kérdezte és én ugyanazt válaszoltam amit ő.Azt mondtam neki,hogy a pasinak kellene egyértelmüen az értésére adni a nönek hogy mit érez és ö erre azt mondta,hogy addig amig nem kap a pasi eggyértelmü jelet addig nem fog lépni,tehát az én nézetemben ez azt jelenti arra vár,hogy adjak már olyan jelet amit ő le tud vágni mert még csak kóstolgatjuk egymást. Nagyon sokat vagyunk eggyütt szinte várjuk,hogy közel legyünk egymáshoz de látni rajta is ha valaki oda jön beszélgetni hozzánk zavarja ezt akkor is érezni és tudni való volt amikor azt mondta mindent tudni akarok rólad oda jött egy munkatársunk és ö azt mondta" te is jókor tudsz jönni ". Nos ez van most itt tartunk kavarognak a fejemben a gondolatok alig alszom és eszem ha rá gondolok akkor elönt a forróság a gyomromban érzem a görcsöt tegnap is úgy éreztem amikor ott ült mellettem szinte elégek, forrónak éreztem a testem, lángolt az arcom, ha nem lett volna jó izzadásgátlóm akkor tuti úgy izzadtam volna mint a kacsa fura de azt mondta neki is melege van elönti a forróság ekkor mégjobban éreztem,hogy igen most fogok elégni.D e én vele akarok elégni a vágytól a szerelemtöl.Alig várom, hogy 2 óra legyen izgalmas várakozás ez,hogy mi fog ma történni csak történne már valami egy ölelés vagy egy csók nagyon várom de szerintem ö is,jaj istenem mikor lép már mit akar ?Azt akarja,hogy elemésszen a vágy?

2010. okt. 14. 10:46
...ezt most másoltad valahonnan???
2010. okt. 14. 10:45

2010-10-08 18:52

Most ugyérzem semmi nem, jó számomra teljesen magamba zuhantam mert itt a hétvége és semmi olyan nem történt amiböl egy kicsit töltekezhetnék csak cikáznak a gondolatok a fejemben,olyan érzés mintha fociznának benne.Tegnap olyan jó volt mert olyan érzéssel jöttem haza most biztos vagyok benne,hogy szeret vagy van valami köztünk. De ma teljesen maga altt volt egésznap csak ritkán tudtunk beszélni de akkor csak általános dolgokról mosolyogni is alig mosolygott rám,néha tiszta nevetségesnek érzem magam mert én egy érett nö vagyok de most tiszta hülyének érzem magam vagy hagyom, hogy hülyét csináljak magamból nagyon jó lenne ha valaki aki ugyan igy érez vagy ilyen helyzetbe van irna mert csak az érti az érzéseimet aki ebben a helyzetbe van.Az egész sztorit le fogom irni azért mert kiváncsi vagyok a véleményetekre hogy tényleg igazi jelek amit látok vagy csak bebeszélem magamnak.

4. 9bbaa658f2 (válaszként erre: 1. - Hitohana)
2010. okt. 14. 10:44
mesélj...
3. hitohana (válaszként erre: 2. - Andi6020)
2010. okt. 14. 10:43

2010-10-07 16:43

Most ugyérzem magam mint egy buta fruska, mert teljesen bizonytalan vagyok, egyszer azt hiszem vagyis olyan jelek vannak amikor azt látom ő is azt érzi amit én.De amásik percben már csak azt gondolom férre értem a jeleket és egésznap lejátszom gondolatban a történteket,végig gondolok mindent amit csináltunk vagy amit mondtunk egymásnak és a vége mindig az,hogy bizos nem azt érzi amit én,ugyérzem felemészt ez az egész.A férjemmel semmi baj nincs szeretem csak már nem ugy értitek mire gondolok,ő a bizonság a család én ezt nem akarom elvesziteni de amikor a másik bele néz a szemembe akkor elfelejtek mindent és mindenkit.

2010. okt. 14. 10:42
mesélj....
2010. okt. 14. 10:41

2010-10-07 16:26

Azt hittem ennyi év házasság után már nem érhet meglepetés, 20év házasság után most elöször félek.Miért talán azért mert azt hittem ez velem nem történhet meg.De a sors megtréfált sajnos?Nem tudom rá a választ mert izgalmas rég elfeledett érzések kavarognak bennem amiröl azt hittem,hogy már nem léteznek számomra .Elöször azt hittem csak testi vonzalomaz egész de mostmár rájöttem nem és ez a felismerés nagyon fura számomra.Szeretném valakinek elmesélni mert izgalmas, csodálatos és egyben fájdalmas,ez a felismerés.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook