Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerelem vagy sem fórum

Szerelem vagy sem (beszélgetős fórum)


2009. aug. 13. 20:37

van tapasztalatom.....van rossz is meg jo is....cs nehéz eldönteni....

főleg h a pasik többsége nem olyan mint amilyennek a nők szeretnék....ksözönöm mindenkinek a válaszokat:)

2009. aug. 13. 17:11
Valószinű, hogy ha ez a kérdés egyáltalán felmerült benned, akkor nem ő lesz a nagy Ő!
4. 5792143448 (válaszként erre: 3. - 54840f0fce)
2009. aug. 13. 10:14
::::::::::)))))))))))))))))))
3. 54840f0fce (válaszként erre: 1. - Bce8b01be5)
2009. aug. 13. 10:13
787 évesen lehetne n(e)mi tapasztalatod!!
2009. aug. 13. 10:11

Szia!


Ha azt írtad, hogy nem egy lányra van szükséged, hanem egy férfire, és a jelenlegi párod érzelgős, plusz az ágyban sem jó vele, akkor bizonyára nem ő a nagy Ő! Ez szerintem nyilvánvaló.

Tudni fogod, hogy ki az igazi!

Ha nem megy a pároddal a kapcsolat, akkor nem kell erőltetni! Mond el neki, hogy hogyan érzel. Nincs értelme őt bolondítani.

2009. aug. 13. 09:38

segitsetek léci!honnan tudhatom hogy metaláltam e az igazit?most viszamentem a volt barátomhoz,akivel 2évig voltam 1ütt!jol müködött minden,de olyan unalmas volt vele,olyan nagyon kedves,érzelgős...és hát az ágyban sem produkált v mi jol!egy lánynak ugyebár férfira van szüksége,nem egy lányra:)

de már bánom h 1honapja viszamentem hozzá,mert nem jo vele....

közben mikor nem voltunk együtt ismerkedtem,de minden pasi azonnal azt akarta...én meg nem vagyok olyan igy hagytam őket!honnan tudom meg h ki az igazi?és a mostani párommal mit csináljak

előre is köszönöm mindenkinek!!!

21éves lány

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook