Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Milyen az igazi szerelem? fórum

Milyen az igazi szerelem? (beszélgetős fórum)


1 2
45. Serlyn
2023. febr. 23. 00:20

Számomra az igaz szerelem az, amikor a másik fél nem csak a párod, hanem a legjobb barátod is egyszerre.


Az igaz szerelem az, amikor nélküle bár le tudnád, de nem akarod leélni az életed, mert nem is tudod elképzelni milyen lenne nélküle. Az nem lenne már teljes élet. Nem függök tőle csupán annyira fontos része az életemnek.


Aki egy érintésével képes békét sugározni a nehezebb napjaimon. Hangjaval, közelsegével biztonságot nyújt számomra. Megérinti a lelkem, szívem. Meghallgatjuk, elfogadjuk egymást úgy ahogy vagyunk, minden hibánkkal.


És igen, vannak vitáink, talán nem is kevés, de mindezeken képesek vagyunk túllépni együtt.


Akinek a mosolyáért feláldoznám a világot, és tudom ő is megtenné pontosan ugyan ezt.


Egyelőre ennyi jutott eszembe, de a lista végtelen.

2023. febr. 21. 10:55

Szerelemhez nem kell ész,

Szerelemhez nem kell semmi más

Csak szerelem kell és kész.

:)

2023. febr. 18. 05:37

Az igazi szerelem az ami kölcsönös és nem múlik el. Létezik ilyen, de attól igazi és különleges, hogy nem terem minden bokorban.

Randiból meg a legjobb a kirándulás az erdőben szendviccsel a hátizsákban. :-) Nem attól lesz jó, hogy pénzbe kerül, hanem attól, hogy kettesben vagyunk háborítatlanul.

42. Epresturmix (válaszként erre: 40. - Timycat)
2023. febr. 17. 07:16

Ugye? 😀

Én ráadásul idősebb vagyok nálad! 😀

41. vigyefene (válaszként erre: 40. - Timycat)
2023. febr. 16. 20:25
Szerintem ha megklasszikusodtál, az a múltban történt.
40. timycat (válaszként erre: 39. - Epresturmix)
2023. febr. 16. 20:20

Vagy egy lépcsőházba. Vagy elgurultok egy parkolóba.... Hát nem tudom, anno a csövesek húzódtak be lépcsőházakba 🤷‍♀️

Biztos nem értem a mai fiatalokat.


Mikor öregedtem én így meg???

39. Epresturmix (válaszként erre: 22. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 16. 20:12
Vegyél kutyát. A nők szeretnek randira készülni, kiöltözni, a legjobb formájukat hozni egy randira. Azt meg nem lehet úgy, hogy sétálni viszed egy csomag pereccel.
38. horex (válaszként erre: 4. - 068c3c8b2e)
2023. febr. 16. 20:05
Ez tecc nekem, a megfogalmazhatatlan megfogalmazására
37. horex (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 16. 20:04

piknikes randi veszel kenyeret sajtot vajat ugorkát és ez kicsit olcsóbb"

Mekdonldsznál olcsóbb, de sajt vaj kenyér , az már habzsi-dőzsi :)

36. 068c3c8b2e (válaszként erre: 35. - Pteri)
2023. febr. 16. 17:53
Ámen.
35. pteri (válaszként erre: 4. - 068c3c8b2e)
2023. febr. 16. 16:23
Ez nem a szerelem, hanem egy mélyebb szeretet, ami egész életre kitart.
2023. febr. 16. 11:09

[link]


Szellemi kapcsolodàs

33. vigyefene (válaszként erre: 32. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 16. 10:09
Az az egyetlen jó dolog benne, h kisebb szám.
32. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 29. - Vigyefene)
2023. febr. 16. 10:07
ami kevésébe kerül
31. Ramcsika (válaszként erre: 5. - Horex)
2023. febr. 16. 06:35
A pont nálad! Így igaz!!!
30. 068c3c8b2e (válaszként erre: 25. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 15. 23:33
Köszi, szerintem is jó ötletek. A 4. hozzászólásban már leírtam, hogy nekem mi a szerelem. Igen, van férjem.
29. vigyefene (válaszként erre: 28. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 15. 22:16
Nekem nics Forintom, csak dollárosok.
28. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 16. - Vigyefene)
2023. febr. 15. 22:14
Bemész boldba veszel valami olcsó nasit üditöt csokit ez vagy 1000ft és ha teszel valami kütyüre filmet az semenyi
27. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 17. - 3272f5ad6f)
2023. febr. 15. 22:12
Parkoló meg álsz kocsival elöveszed a telodat filmeztek vagy zenét halgatok esetleg nasi üditö lépcsőház beszélgetni meg inni egy üditöt fülhallgató telefon vagy film vagy zene
26. vigyefene (válaszként erre: 23. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 15. 22:11
Olyan fiatal koromban az utolsó sorba vettem a jegyet, és a nőcit az ölembe ültettem, Mások is, jó hangos cuppogás volt ott.
25. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 18. - 068c3c8b2e)
2023. febr. 15. 22:09
Ezek tök jó randi öltetek (de neked mi a szerelem van párod)
24. vigyefene (válaszként erre: 22. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 15. 22:09
Kevés ilyen igénytelen nő van mint Te.
23. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 19. - Libikóka)
2023. febr. 15. 22:04
Régen látam kicsit tapasztaltam is hogy a film mindegy itt dől el hogy átöleled-e vagy meg fogod a kezét vagy a csomagját a csajnak és hogy gavalérvagy-e fizeted-e a mozi jegyeket vagy a nasit vagy kinyitod e neki az ajtót
22. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 20. - 068c3c8b2e)
2023. febr. 15. 21:59
Bunkó. Egy séta 0ft és beszélgetni vele az is 0ft egy kis üditöital és egy kis zacskó perec az se sokba kerül
21. hajnallányka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 15. 16:53
Külsőleg tetszen ,ez a vonzalom. Az érintése, illata, ölelése jó érzés, ahogyan rá gondolni is. Ebben a korban már nem igazán van rózsaszín köd. Olyannak és úgy szeretjük a másikat amilyen. Nem tökéletes, de ha szeretjük nekünk az.
20. 068c3c8b2e (válaszként erre: 19. - Libikóka)
2023. febr. 15. 16:43
De ahhoz nem kell kifizetni a mozijegyet!! :D Ahhoz elég a kapualj, ha sötét helyen akarod, na és az aztán tényleg olcsó! :D
19. libikóka (válaszként erre: 18. - 068c3c8b2e)
2023. febr. 15. 16:30

Csak a mozihoz,,,,Film,,milyen film?

Oda nem csókolózni jártunk?:DD

18. 068c3c8b2e (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 15. 16:08

Tamás8 és Alnisa: köszönöm nektek, kedvesek vagytok! :)


Az olcsó randikról nekem amúgy nem a parkolók (?) meg a lépcsőházak (??) jutnak eszembe, hanem a nagy séták egy szép helyen, ha város, akkor a szép belvárosi részen, ha falu, akkor a fő tár vagy tájház környékén, minen településnek megvan az a része, ahol szívesen sétál az ember. Pl ha az embernek a szülővárosa/szülőfaluja, akkor meg lehet mutatni, hogy "itt mennyit kergetőztünk az osztálytársaimmal", vagy "itt tört el a lábam, amikor az öcsém ellökött a bicajjal" és ezek elég jó sztorik ahhoz, hogy érdekessé tegyél egy beszélgetést, mert van apropója annak, hogy épp ott sétáltok.


Vagy például egy kávézóban egyetlen kávé vagy sütemény is pont annyira drága, mint autóval elmenni a parkolóba és ott ülni egy házi szendviccsel, vagy elkészíteni egy piknikes kosarat (ami különben nagyon aranyos ötlet, de nem egy lépcsőházban!).


A mozi alatt nem lehet megismerni a másikat, ott a filmre fogsz figyelni, én ezt későbbi randikon javasolnám csak, amikor már ismeritek egymást és kialakult, hogy kinek mi a kedvenc műfaja, horror vagy vígjáték, akkor érdemes más mozizni talán, annál hamarabb nem érdemes.


Vagy ha megnéznél egy kiállítást a környéken, akkor oda el lehet vinni a másikat, mert ha amúgy is kifizetnéd a kiállításra a jegyet, akkor akár ketten is mehettek, tehát nem plusz pénzkidobás, mert megnézted volna egyébként is.


De simán lehet kirándulni is, vannak pár kilométeres könnyed séták szinte mindenhol, főleg, ha a természetet szeretitek, nekem sokáig hobbim volt a túrázás közbeni fotózás, tájak, bogarak, virágok, szép fények az erdőben.


Vagy egy könyvbemutatóra el lehet vinni, azok szinte mindig ingyenesek és közben el lehet beszélgetni a kedvenc könyvekről, műfajokról, borzasztó írókról, a kötelező olvasmányokról, bármiről. De simán egy könyvesboltba is el lehet menni, persze ennek akkor van értelme, ha szeretsz olvasni, vagy tudod a másikról, hogy neki sokat jelentenek a könyvek.


Az állatkertek többnyire elég drágák, ha abban gondolkodsz, hogy szívesen vinnéd egy lépcsőházba randizni a választottad, de amúgy az állatkert is egész napos jó program, nem kell folyamatosan beszélgetni, nem baj, ha beáll a csend, mert van látnivaló, nem lesz kínos, ha épp nem jut eszedbe semmi.


A biciklis randi meg amúgy tök jó ötlet, egyrészt látsz egy csomó érdekes dolgot, amit esetleg korábban nem, jó levegőn vagy és mozogsz és még beszélgethetsz is valakivel.


Meg manapság rengeteg ingyenes program van a városokban, főleg szabadtéren, én simán megnézném bármelyiket.


Már ha egyáltalán az a kérdés most már, hogy hova lehet randizni menni és nem az, hogy kinek mi a szerelem... :D

17. 3272f5ad6f (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 15. 13:40
Lépcsőház, parkoló? 🤮
16. vigyefene (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 15. 13:25
Lehet igen. De az én életem úgy alakult, h egy randi átlagban kb. 100-150 dollárba kerűl.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook