Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerelem és boldogság 60 évesen fórum

Szerelem és boldogság 60 évesen (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Szerelem és boldogság 60 évesen

1 2 3 4 5 6
2010. máj. 24. 00:22
Átolvasom ismét Én is... :(
63. g_eszter (válaszként erre: 62. - Toffifie)
2010. máj. 24. 00:20
becsülendő, jó példa...
2010. máj. 24. 00:19
Újraolvastam a cikket: unalmában, és kíváncsiságból regisztrált egy társkereső oldalra. Házas ember létére. Szóval valóban egy rendes ember...Szeretném, ha visszakapná a párjától...
61. toffifie (válaszként erre: 58. - Fb96cbba2f)
2010. máj. 24. 00:13
Bocs, de véleményem szerint egy rendes, normális ember nem tesz ilyet, sem a feleségével, sem ide nem írja le. Ez nyílt megalázása a párjának. Neked hogy esne, ha a férjed ilyet írna? Igen, lehet baj egy házassággal, de tudod, akkor egy mondat erejéig leírhatta volna ezt is a szép kis románc részletezése előtt. Nem tette, mert nagy valószínűséggel ez nem így van. Egyszerűen megcsalja a feleségét, és most igazolást várt volna tőlünk, vagy fogalmam sincs miért írta le ide. Nagy valószínűséggel ez a férfi így élt eddig is, és most talált egy helyet, ahol kérkedhet is a dologgal, csak egy gond van. Kirakta a fényképét, és ha az övé, akkor be lehet azonosítani, és remélem a felesége is megtudja mit tesz a férje. Igaz, ez biztos nagy fájdalommal jár majd, de még mindig jobb az egyenes út, és legalább ő is elkezdhet szétnézni egy másik pár után. A leggaládabb dolog a társunkat megcsalni, és elvárni, hogy ő mit sem sejtve hűséges legyen. Ha nem működne a házasságuk leírta volna mr. de nem tette. Igazad van, nincs közünk az életükhöz, de akkor ne tegye közszemlére. Senki nem kérte, hogy ezt megossza itt velünk.
60. g_eszter (válaszként erre: 53. - E974230abd)
2010. máj. 24. 00:01

Egyetértek veled. Szerintem nem csak sok 10 együtt töltött év után sem szabad becsapni s megalázni a másikat, hanem pár hónap, hét után sem.

Egyedülállóként bármikor keresheti az ember a boldogságát, de ha kapcsolatban van, s úgy találja meg, akkor először zárja azt le, így korrekt mindenkivel szemben.

2010. máj. 23. 23:58

Friss kapcsolat, persze, hogy megbizsergeti az urat. Amit leírt, egy szimpla csalás, semmi csodálatra méltó nincs benne.

60 évesen megélt boldogságnak, szerelemnek akkor lenne hír értéke, ha a feleségével élné át. Na arra büszke lehetne.

2010. máj. 23. 23:57

Én csak annyit javaslok... Hogy ne szóljunk ebbe csak normális és nem kiélezett keretek között...

Az ő életük...


S annyi szétesett életet láttam már,akik álcaként és boldogtalanul voltak együtt..az anyagi javak, a gyermekek vagy a pénz miatt...


Igen..ez egy nyílt fórum..s lehetnek vélemények..ilyen is és olyan is... Leírtak egy történetet ami szintén kettős hatású gondolkodást indíthat meg...

Ez a történet 2 emberre és a családjukra , párjukra tartozik...Velünk csak megosztották...


(S a félreértések elkerülése végett...:) Nem Én vagyok a hölgy :) Privát levelet kaptam ez ügyben...Én még az úriembert nem is láttam :) )


De könyörgöm..ne tegyünk már úgy mintha egy sorozatgyilkos felett ítélkeznénk...száraz zsömlét dobva be neki... mert ilyen helyzet alakult ki még lehetnek normális és rendes emberek...


S tegye fel a kezét az akinek van köze az ő életükhöz!!!

Ezért maradjunk meg a normális véleményezési keretek között...

57. toffifie (válaszként erre: 51. - D4464aaf8a)
2010. máj. 23. 23:07
A 23-as hsz a fórum indító úré ( bár igazán úrnak nem nevezhető ). Elolvashatod, tanulságos.
56. toffifie (válaszként erre: 53. - E974230abd)
2010. máj. 23. 23:03
Én már megkaptam a magamét. Ezek a nők, csak a történetet nézik, azt nem, hogy lehet, mögötte ártatlan emberek vannak, akik bíznak a házastársukban. Azt hittem erkölcsileg nullán a fiatalok vannak, de úgy látom az idősebb korosztály sem tudja mi is az erkölcs, tisztelni a másikat.
2010. máj. 23. 23:03
Na ezért nem regisztrálok társkeresőkre. Dugig van unatkozó nős/férjezett emberekkel.
54. toffifie (válaszként erre: 49. - Mütyüszke)
2010. máj. 23. 22:58
Ehhez már hozzáfűzni valóm sincs. Ez már a béka feneke alatt alatt van. Elkeserítő.
53. e974230abd (válaszként erre: 49. - Mütyüszke)
2010. máj. 23. 22:23

Most komolyan azt gondolod ,hogy ez egy bátor és őszinte ember vallomása..???

Hogy a jóistenbe lehet az,hogy normális ötvenes -hatvanas emberek normálisnak találják ,ha egy hatvan éves pár,melynek mindkét tagja HÁZASSÁGBAN él ezzel kérkedik,fórumra teszi,és büszke rá...Lehet hogy én prűd vagyok /és most látom előre ,hogy már kapom is ,hogy igen az::)/de vállaolm ,hogy ez nem normális dolog.

Ha az ember egy kapcsolatba beletört,belefáradt akkor lépjen ki belőle ,és utána ugorjon bele a fene nagy love-ba,tiszta lappal.

Szerintem az igenis erkölcstelen ,ha valaki egy több évtizedes kapcsolat alatt suttyomban összejárjkál mással,és az szerelemnek nevezi...Bocsi én lehet ,hogy túl vonalas vagyok,de szerintem ez nem aranyos, kedves,vagy cuki.Az egy plüsskutya,ez meg szégyenletes..

És akkor:

Tisztelt cikkíró úr!

Aranyos ,és kedves sztori lett volna ez a cikk,ha Ön mint hatvanas agilis úr beszámolt volna arról,hogy tönkrement ,és LEZÁRT házassága után még hatvanasan is,megtalálta at igazit.De így hogy kedélyesen hozzáteszi:minketten házasságban élők,szerintem ...talán nem jelzőzmém.nem tudom tanulságosnak,vagy okuláskánt,vagy csak kedélyességből töltötte föl,de higyje el többen botránkoztak meg /főleg némán ,hozzászólás nélkül/mint azt ön gondolná.

Lehet ,hogy ez önnek vicces,és jópofa,sőt tanulságos ,sok ember számára CSAK tanulságos,és elgondolkodtató..Kár hogy ezt egy negyvenesnek kellett leírnia.

52. d771568264 (válaszként erre: 49. - Mütyüszke)
2010. máj. 23. 22:21

"őszinte ember"

"házastársát nem sérti meg"

Be se mocskolja ?

51. d4464aaf8a (válaszként erre: 17. - Napsugi60)
2010. máj. 23. 22:20

Én meg azt látom, hogy:


2010-05-23 19:51 lépett be, vagyis ma este...

50. badonyimariaeva (válaszként erre: 48. - D771568264)
2010. máj. 23. 22:19

Ezért nem értem, hogy miért jó ez egyeseknek!

Mindketten megalázzák a másik társát.

olyan megalázóak számomra az ilyen esetek!

Nem tudnék így élni.

Bujkálni, egy lopott csókért, vagy bármi másért.

Nem tudom, a cikkíró mit szólna ha fordítva történne a dolog.

Ez lenne a boldogság, igaz szerelem, 60 évesen?

2010. máj. 23. 21:54

Nekem tetszett az elbeszélés!

Ha meg még meg is osztja velünk, hát csak gratulálok Neki. Bátor és őszinte ember.

Az ha egy ember úgy éli meg a szerelmet, hogy a házastársát nem sérti meg, hát az szép és empatikus. Talán még jó is otthon a hangulat, hisz egy kiegyensúlyozott ember tér haza esténként.

48. d771568264 (válaszként erre: 47. - Badonyimariaeva)
2010. máj. 23. 21:34

"kiderül az egész? "

addigra vége lessz !Pláne ha nem ez az első ilyen

az esetükbe.

2010. máj. 23. 21:14

Sok boldogságot nektek, csak anyuci meg ne tudja!


Most, hogyan tovább, mi lesz, ha mindkettőtök részérül kiderül az egész?

46. e974230abd (válaszként erre: 44. - Fb96cbba2f)
2010. máj. 23. 21:12

Nincs okunk senki fölött pálcát törni....Mindaddig amíg egy nyilvános fórumon közszemlére nem teszi azt ami az élete...onnnantól a véleményalkotás jogos a többiek részéről,szerintem:)

és igen ..írhatott volna naplót,az nem ennyire fricska a "normál" közerkölcsűek számára.És bár nem tudom én azonos városban élek-e a főhőssel,de biztos nem a neje vagyok,és még biztosabb ,hogy nem írígylem a lopott boldogságot amit megtalálni vélt,de a véleményem többekkel egyezik abban ,hogy ez a boldogság egyúttal magas ívből leszarása,és sárba tiprása a komlementer pároknak.

Nincs semmi gondom az időskori szerelememmel,ellenben a titkos házasságban elkövetett szerelemi légyottokat elítélem/bármely korban/

Ugyanis ha leélek valakivel évtizedeket,az a minimum ,hogy ne alázzam be az illetőt azzal,hogy a háta mögött közröhely tárgyává teszem ország-világ előtt!!!

Ennyi lovagiassággal az úr is tartozott volna a feleségének ,és a hölyg is a férjének.Lezárva az előző kapcsolatot természetesen semmi kifogás a kapcsolat ellen a kor miatt.

2010. máj. 23. 21:02
Az őszinteségét tisztelheted, de az embert, aki írta, nem. Remélem a felesége kap egy kis útmutatást hol keresse, és majd szembesül dolgokkal, és okokkal. A felesége, vagy a hölgy helyében Te hogy éreznéd magad Holdleány? Addig könnyű helyeselni az erkölcsileg elítélendő dolgot, míg nem Te vagy a szenvedő alany.
2010. máj. 23. 20:48

Valaki most kellő őszinteséggel leírt egy cikket...


Lehet azt érezte, hogy "ki kell írnia magából".

Vagyunk így néha sokan akik naplót írunk ...


Nincs jogunk senki élete felett "pálcát törni", vagy elítélni ha nem tudjuk a részleteket... előzményeket.


Én tisztelem az őszinteségét. :)

43. toffifie (válaszként erre: 39. - Klenca)
2010. máj. 23. 20:38
Most légy boldog klenca, ami 60 éves korodban is tartson :) De a boldogságért tenni kell, nem röppen be az ablakon :)
42. d771568264 (válaszként erre: 39. - Klenca)
2010. máj. 23. 20:26

"Remélem mire 60 leszek, én is boldog lehetek "

Miért most nem vagy boldog ?

Sohasem késő !

41. d771568264 (válaszként erre: 35. - Emma*)
2010. máj. 23. 20:20

" Látom, itt is elkezdődött a piszkálódás "

Milyen fórum lenne az ahol mindenki egyetért?

Nyilvános fórumon mindenkinek van saját véleménye.A topiknyitó is erre kiváncsi !

40. 91c956613e (válaszként erre: 24. - Emma*)
2010. máj. 23. 20:17
NEM!!!
39. klenca
2010. máj. 23. 20:15
Remélem mire 60 leszek, én is boldog lehetek valakivel. Már csak 17 év.:))
2010. máj. 23. 20:10

Szép a szerelem !

Aki viszont az ilyen szerelmet tartja szépnek vagy irigyli. Az valószinü nem tudja mi az igazi

szerelem és ilyennel is megelégszik.

2010. máj. 23. 20:07
Annyit megtehetett volna a tisztelt mr, hogy legalább nem írja bele, hogy házasságban élnek. Egy rossz szavam sem lett volna ellenük, sőt, sok boldogságot kívántam volna, mert örülni kell minden szép pillanatnak.
2010. máj. 23. 20:04
Csak azért, mert nem bólogatunk, hogy jaj, de édesek? De hát nem azok! Az én házam tája rendben van, és ha nem úgy lenne, akkor nem kürtölnék világgá egy erkölcsileg a béka feneke alatt lévő kapcsolatot. Ha ezt nem érted meg, akkor sajnállak.
35. Emma*
2010. máj. 23. 19:45
Látom, itt is elkezdődött a piszkálódás, mutogatás. Először a saját házatok táján söprögessetek és csak azután törjetek mások felett pálcát! Kár, hogy tönkretettétek ezt a fórumot (is talán).:-(((
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook