Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerelem csak szex miatt? fórum

Szerelem csak szex miatt? (beszélgetős fórum)


2012. jan. 13. 11:05
Ilyen nincs is. Az ilyen kapcsolatoknak az a következő lépcsőfoka hogy ráébred az egyik fél hogy ugyan nagyon jó vele az ágyban de ez nem a szerelem.
29. ebb14d7515 (válaszként erre: 26. - 53abc014c0)
2012. jan. 13. 09:28
Igen Maximum Vàgy es Vonzodàs.. Sajnos a Nök keverik.. de ha leveszik a rozsaszinü szemüveget ...akkor jön a oriasi kiabrandulas, mert a Ferfinak csak szükseg eseten kellett a Nö es jo volt a sex nem több.
2011. márc. 22. 13:03

A párommal úgy indult a kapcsolatunk, hogy csak szex, és más semmi. Nagyon jó volt együtt ez a rész, de letisztáztuk, hogy nem tetszünk egymásnak, nem képzelünk többet a dolgok mögé, stb. stb.

Viszont észrevétlenül szerelmesek lettünk, komolyra fordult minden. Most már 5 éve vagyunk együtt, ebből kb. az első fél év volt, amikor azt hittük, érzelmileg függetlenek vagyunk ettől az egésztől.

Szóval van ilyen, és hosszú távon tud működni. Én sem hittem volna, ha nem velem történik. Persze nem mondom, hogy ez az ideális, de soha nem lehet tudni, miből alakul ki szerelem.

27. eb2a9af90b (válaszként erre: 1. - Pure)
2011. márc. 22. 12:20
Én már láttam ilyet:))))))))
26. 53abc014c0 (válaszként erre: 1. - Pure)
2011. márc. 6. 17:50

Nem.

Az nem szerelem.Az csak vágy.

A nők szívesen keverik.

A pasiknál nem az érzelmek dominálnak első sorban,amikor szexre kerül a sor,hanem a testi vágyak.Nőknél az érzelem az elsődleges.

25. c191c35515 (válaszként erre: 1. - Pure)
2011. márc. 6. 14:01
nem hinném,hogy ennyi elég!
24. 5758a48989 (válaszként erre: 1. - Pure)
2011. márc. 6. 12:42

A nő semmiképpen NE adja át magát egy olyan férfinek, aki nem szerelemmel, szenvedéllyel szereti a nőt, mert utána félre dobja a nőt a férfi, mint egy elhasznált papír zsebkendőt!


A férfi igen is küzdjön meg a nőért, akit szenvedéllyel SZERET, és csak Őt, és nem több nőt, ráadásul egyszerre, és titokban. Ezt a nő érzi, mivel lelki beállításágú, míg a férfi a beporzásra, a megtermékenyítésre született. Nem vagyunk állatok! Amíg nem vagy abban biztos, hogy a férfi őszintén Szeret Téged, addig legyél türelemmel, mert megéri várakozni. Egyébként elveszítheted a örökké. Egy olyan férfi, aki nem szeret, csak egyszer kellesz neki, vagy amikor éppen nem jut neki más!


Legyen önbecsülésed, és várd, hogy szerelemmel és türelemmel Szeressenek Téged! :)

23. 6b006fc769 (válaszként erre: 18. - 4aeed0a8dd)
2011. márc. 6. 12:25
Erről beszélek:) Kölcsönös szimpátia a megfelelő külalakú egyed felé, egy-két-tíz fergeteges szex és kész is a szenvedélyszerelem:)
2011. márc. 6. 12:19
Ahhoz ezerszer több kell
21. 16b5d6ae34 (válaszként erre: 17. - B.betty86)
2011. márc. 6. 11:46
Hogyne létezne! :) Érdekről nem hallottál?
20. 4aeed0a8dd (válaszként erre: 17. - B.betty86)
2011. márc. 6. 11:44
Jó vicc :)
2011. márc. 6. 11:41
Szerintem nem.Több kel hozá!!
18. 4aeed0a8dd (válaszként erre: 14. - 6b006fc769)
2011. márc. 6. 11:41
A férfiak tudnak ám lelkesedni a kis piros nyulakért, ha egy csinos nő arról beszél lelkesen :) Meg a nők is tudnak érdeklődő kérdést feltenni egy haláli unalmas autó belsőről, ha szemrevaló férfi beszél róla.
2011. márc. 6. 11:37
Létezik a kettő egymás nélkül????? :O
16. katasmile (válaszként erre: 13. - Dooremi)
2011. márc. 6. 11:31
Teljesen igaz!!
15. katasmile (válaszként erre: 11. - Arianne113)
2011. márc. 6. 11:30
Egy jó nagy adag hókuszpókusz :) :)
2011. márc. 6. 11:30

Itt a hozzászólók nagy többsége úgy áll a témához, mintha azt a pasit belökték volna egy sötét szobába egy addig ismeretlen nőhöz és akkora élvezetben volt része, hogy attól lett szerelmes:)

Szóval nyilván a szexet megelőzte némi ismerkedés is, külsőre evidens, hogy tetszett a nő, pár értelmes mondatot is váltottak, rájöttek, hogy mind a ketten szeretik a kicsi piros szemű nyulakat és a sakkot meg a rántott békacombot, és utána kiderült, hogy az ágyban is nagyon passzolnak. Ebből igen, lehet szenvedélyszerelem.

2011. márc. 6. 11:30
A nők simán összekeverhetik a szerelmet a fergeteges szexszel, míg a pasik a fergeteges szextől, és a folyamatos testi közelségtől még simán kimondják, hogy egyébként ők nem szerelmesek. Ha van a kapcsolatnak jövője, azt a pasinak kezdeményeznie kell. NYaraljunk, menjünk ide-oda, költözz hozzám stb. Ha ilyesmiről sosincs szó, akkor sajnos csak ennyi.
12. 4aeed0a8dd (válaszként erre: 1. - Pure)
2011. márc. 6. 11:26
Teljesen kizárt. Hax összehord hetet-havat, hogy milyen szerelmes.
2011. márc. 6. 11:23
Hát a szerelem emberfüggő, de férfifüggő is, nemhinném hogy csak azért lesz szerelmes egy pasi mert jó a csajjal a szex. A szerelem receptjéhez azért még más is kell:D
2011. márc. 6. 11:21
Szerintem nem. hemperegni bárkivel tudna, találna olyat is, akivel iszonyat jó a szex...gondolom!
2011. márc. 6. 11:21

Van a szenvedélyszerelem és van a társszerelem.

Egy jó szexpartnerbe bele lehet szenvedélyesen szeretni, de a szenvedély elillan, akár nagyon hamar is. Utána ott állsz és azt kérdezed, hogy ÉN? EZZEL? MI A FENÉÉRT????

A társszerelemben is van intimitás, sőt, szenvedély is, de ha elmúlik a szenvedély megmarad a szeretet, a ragaszkodás és a tolerancia.

2011. márc. 6. 11:12

Köszi csajok :)

És persze a nő nem annyira naííííííííív :) istenkém... belekapaszkodnak a legapróbb lángocskába is.

-Már tuti azért hívott,hogy talizzunk,mert inkább engem szeret. És mi lesz ebből?! : egy jó sex.Miután a srác megint nem jelentkezik napokig.Te kiakadsz és keresed a válaszokat.Sírdogálsz...

És napokkal később egyszer csak megcsörren a telefon.Te újra felpörögsz és boldog vagy...és ez így megy szépen tovább ,amíg a nő ezt engedi :)

7. 16b5d6ae34 (válaszként erre: 5. - Katasmile)
2011. márc. 6. 11:06
Így igaz.....:)))
6. Álomvirág1 (válaszként erre: 5. - Katasmile)
2011. márc. 6. 11:06
Szerintem is így van,a hogy leírtad.
2011. márc. 6. 11:04

Szex és szerelem,lehet de nem hinném egy pasiról sem,hogy ettől lenne szerelmes csak.Ha a szexen kívül nincs más közös program,akkor maximum azért "jófej",hogy megint legyen egy numera.DE ha majd jön egy olyan nő,aki elkápráztatja a megjelenésével,a mosolyával ... stb

akkor simán elindul az után,és addig megy,amíg meg nem tudja hódítani. Maximum közben vissza járogat a "jó" szexpartnerhez,amíg be nem töri az új vadat! Szerintem...

4. 16b5d6ae34 (válaszként erre: 1. - Pure)
2011. márc. 6. 11:01
Nem.....az kizárt. Akkor csak a szex érdekli és nem a nő, az érzései, érzelmei. Ha megkapott, megy tovább.
2011. márc. 6. 10:57
nem. Ahhoz, hoy egy pasi szerelmes legyen, ahhoz kell "némi" plusz a dixin kívűl.
2. 3a74c9b93a (válaszként erre: 1. - Pure)
2011. márc. 6. 10:57
Szerintem nem. Véleményem szerint több kell a szerelemhez, mint egy jó kis entyem-pentyem. Nyilván ez sem elhanyagolható.... de, ha a szexen kívül nem tudtok egymással mit kezdeni, akkor nincs miről beszélni...
1. pure
2011. márc. 6. 10:54

Egy férfi képes szerelmes lenni egy nőbe csak azért, mert jó vele nagyon a szex?


Úgy érzem igen, de kíváncsi vagyok a véleményetekre. Fiúk írjatok ti is!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook