Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerelem csak az egyik fél részéről...csalódások fórum

Szerelem csak az egyik fél részéről...csalódások (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Szerelem csak az egyik fél részéről...csalódások

1 2 3
24. aa84065182 (válaszként erre: 1. - KEme22)
2013. ápr. 5. 17:29

Most van az az időszak, amikor egy nagyon fontos leckét tanulsz meg. Azt, hogy ha egy pasi akar valamit, az megmondja. Vagy legalábbis ha mondani nem mondja, félreérthetetlenné teszi.

Gondold végig: szakított veled, kimondta, hogy nem szeret (!!), és utána a legtöbb ami tőle telik, hogy félreérthetően viselkedik. Ami - nyilván - reakció a Te viselkedésedre. Ez a srác pontosan tudja, hogy hányadán áll nálad, és arra vagy jó neki, ami történik is, tehát néha csókolózik veled, meg simogat, ha neki is éppen jólesik. Több nem véletlenül nem történt, hiszen megmondta, hogy nem szeret, és ennél egyértelműbb kinyiltatkoztatás nincs. Huszonéves naivaként én is jártam úgy, hogy hulla szerelmes voltam az exembe, aki fogta a kezemet, meg szépen nézett rám, meg flörtölt velem, és egyszer csókolóztunk is, mindeközben egy másik nőbe volt szintén hulla szerelmes. Viszont én képtelen voltam eltitkolni, hogy mit érzek, nem mondtam ki, de utólag visszanézve valszeg minden szavaman és mozdulatomban benne volt a dolog, ezt használta ő ki, hogy a magányát kicsit enyhítse.

2013. ápr. 5. 14:17

Èretlen, de jó emberismerö a srác.

Nekem volt egy ismerösöm, aki állandóan a régi barátnöjét emlegette, de közben a haverjaival lépett le és a végén kiderült, hogy homokos....

2013. ápr. 5. 13:51
Sajnos ez addig megy amíg Te hagyod...és hogy meddig hagyod? Amíg meg nem ismerkedsz egy olyan emberrel aki valóban szeret.
2013. ápr. 5. 13:43
Azt azért hozzátenném, hogy nem minden 20-on éves pasinak fontosak a haverok, ha érettebb személyiség, és fordítva is igaz. Nem minden 30-as férfinak fontos a családja...
2013. ápr. 5. 13:30

Őt sajnos nem érdekli a szíved fájása.

Valószínű ez a természetes modora,és sokakkal iylen kedves. Kellemes időtöltés vagy neki,mert látja,hogy egy kis mosolyért,meg simogatásért kapható vagy:még jó párszor meg fogja ezt játszani,ha hagyod.

Egyébként meg őszinte volt hozzád,megmondta,h nem szerelmes.ennek ismeretében engedd,vagy ne engedd magadhoz újra.

2013. ápr. 5. 13:30
Kihasznál. Te meg hagyod. De az biztos, hogy nem szeret! Bocsánat!
18. 731e5b9ffb (válaszként erre: 17. - Bekacomb)
2013. ápr. 5. 13:17
Oké, már felnőtt ember, de a 20-as évek elején még nagyon fontosak a barátok, a 20-as évek közepe-vége felé kezd ez a dolog megfordulni, de csak akkor, ha megfelelő társat talál. A megállapodott 30-40-es családapáknál meg persze, hogy a család: a feleség és a gyerekek a legfontosabbak, utána jöhet a tágabb családi kör és a barátok.
17. Bekacomb (válaszként erre: 14. - 731e5b9ffb)
2013. ápr. 5. 12:58
Nagyon igazad van, bár egy huszonéves már rég nem suhanc szerintem, az azért már nem kamaszkor. De amúgy valóban hiba lenne csak a srácot hibáztatni, mégis ott volt a lehetőség, mégsem élt vissza a helyzettel.
16. f7586d2534 (válaszként erre: 1. - KEme22)
2013. ápr. 5. 12:38
Inkább kerüld ki a srácot....
2013. ápr. 5. 12:07
Ne haragudj hogy ezt mondom, de ez a fiú nagyon jól tudja, hogy úgymond kéznél vagy neki. Legyen méltóságod, és amikor kezdeményez, húzódj el! Ne érezze, hogy azt tehet veled amit akar. Bizonyára ez nem könnyű, hiszen szereted. De ez a srác nem szeret téged. Persze mindez csak az én véleményem, te vagy ebben a helyzetben, csak te tudod megoldani. Sok sikert! :-)
14. 731e5b9ffb (válaszként erre: 12. - Krisz42)
2013. ápr. 5. 11:39
Ahogy a gyerek felnő, egyre jobban eltávolodik a saját családjától és tini korára a barátai felé fordul. Még a huszas éveiben is talán a legfontosabbak számára a barátok, és később kezd csak el komolyabban tekinteni a párjára, majd ezután vele akar családot alapítani. Ekkor már a saját családja lesz neki a legfontosabb és a barátok, egyéb rokonok szintén háttérbe szorulnak. Ezért nem szabad ugyanazt elvárni egy huszonegynehány éves suhanctól, mint egy harminc-negyven éves komoly családapától.
13. 731e5b9ffb (válaszként erre: 12. - Krisz42)
2013. ápr. 5. 11:33
Te végig férjekről és többgyerekes családok barátságáról beszélsz. Ne hasonlítsd már össze a huszas évei elején járó 1,5 hónapja együtt járó párt a ti megállapodott sokgyerekes családotokkal és azok barátaival. Van egy bizonyos idő, aminek amúgy is el kell telnie egy kapcsolatban, hogy ilyen radikális változásokra jogunk legyen rávenni a másikat. És azt se hisztivel, meg sértődéssel kell elérni, hanem normális hangnemben megbeszélni vele, hogy minket ez miért zavar. És akkor még ott van a kompromisszum lehetősége is, hogy esetleg megkérni arra, ne minden héten menjen el, hanem csak minden második héten. Szép fokozatosan is rá lehetett volna vezetni a dologra, nem rögtön megpróbálni elmarni őt a barátaitól, akik még most is ott vannak neki, a nő pedig már nem. Évek óta tartó szoros barátságot nem dobunk a kukába egy friss kapcsolatért, aminek még nem is tudjuk, mi lesz a kimenetele. Szépen meg tud férni a két dolog egymás mellett is.
2013. ápr. 5. 11:17
Ha legközelebb simogatni akar,akkor told el a kezé.Egyébként teljesen éretlen még egy momoly kapcsolatra.Nekem is volt fiatalon egy ilyen barátom.Mikor velem volt,akkor nagyon kedves volt,de hétvégén haverok,ráadásul volt,akit én is ismertem.Ez nagyon gáz,ne foglalkozz vele.És ne hallgass másokra,h ez jár neki,stb.Mi párommal nem járunk el hétvégén külön,mikor mindkettønk ráérne,baráti társaságba együtt megyünk,ő nem akar elmenni piálni a haverokkal,nem is ilyen barátaink vannak.És ez az előző kapcsolataimban se volt jellemző.Igen,az előfordult,h a legkisebb gyerekkel átmentem a barátnőmhöz,h játszon az ő gyerekeivel,de ez hétköznap volt,mikor ő dolgozott,de hétvégén barátnőm férje is a családdal van,nem haverokkal,nincs is ilyen igény.
11. 5bcf1b7c01 (válaszként erre: 7. - 731e5b9ffb)
2013. ápr. 5. 11:02

Pontosan! Akkor igazán meztelen a nô, ha smink sincs rajta... amikor kibújik az ágyból. Ha úgy is tetszik neki a nô, akkor rendben minden.

A nôk nagyobb elôadómûészek, mint a férfiak.

A férfi borostával is lehet sármos :) Sôt!!

2013. ápr. 5. 10:45

"Mindig én mentem hozzá kocsival." - ez is hiba volt...


Szóval szerintem nézz előre, zárd le ezt a kapcsolatot magadban és engedd el a pasit!


Nincs értelme szenvedni érte!

2013. ápr. 5. 10:43
"Én már az elejétől kezdve odavoltam érte." -ezt kár volt rögtön kimutatni...
2013. ápr. 5. 10:41
Néha tudomásul kell venni, hogy nem vagyunk ugyanolyan fontosak másoknak, mint ők nekünk. Csak ígérgetik: a "majd jövök", meg "majd találkozunk", meg "elmegyünk ide-oda", meg "majd kereslek", vagy egyáltalán "számítasz valamit". Mert ha valaki azt akarja, hogy jelen legyek az életében, akkor helyet csinál benne. Nem kellene megküzdenem a helyért. Ha olykor megbánt, ne indokot, kifogást keress a tettére, hanem bocsánatot. Talán jógiszeműségből vagy tudat alatt hiszem el a magyarázkodást, de már tudom, nem a szavak, hanem a tettek beszélnek!!!
2013. ápr. 5. 10:40

"A napokban olvastam, hogy a nô a szavakba szeret bele, a férfi a látványba. Ezért hazudnak a férfiak, ezért sminkelnek a nôk."

Ebben tényleg van valami.. És akkor még a push up melltartóról és társairól nem is beszéltünk:) Szóval mi is akkora csalók vagyunk, mint ők, ebbe még így bele se gondoltam:)

6. 731e5b9ffb (válaszként erre: 5. - Eruska83)
2013. ápr. 5. 10:35
Arról nem szólt a fáma, hogy visszament volna az exéhez, csak arról, hogy még őt szereti. Bár ebbe se lennék biztos, csak lehet, hogy az ex nem hisztizett ennyit és úgymond visszasírta a vele töltött időt. Ebben a szituációban egyáltalán nem érzem sz.ar alaknak a pasit. Nézzük csak az ő oldaláról a dolgokat: Ő is mondhatta vona azt, hogy ez a nő a pasija mellett is velem kavar, akkor velem is meg fogja ezt tenni. De nem mondta, adott esélyt a lánynak. Figyelmes volt vele, boldoggá akarta tenni. Közben a lány mindenen kiakadt, el akarta szakítani a barátaitól. Persze, hogy ilyen körülmények között nem szerett belé. Aztán nem akarta a lányra kenni a dolgot, ezért szakításkor magára vállalta, hogy az ő hibája (nem a lányé), mert még az exét szereti. Mivel egy társaságban voltak és ivott is, a lány pedig gondolom egyértelmű jeleket küldött neki, az ész érvek ellenére az ágyában kötött ki. De még ekkor ittasan is volt benne annyi, hogy nem alázza meg a lányt azzal, hogy kihasználva az adandó alkalmat jól megkettyintse. Aztán persze nem akarta a lányt abban a hitbe ringatni, hogy még van esély, ezért végleg lezárta vele a dolgot. Én nem szoktam a pasikat védeni, nyugodtan olvasd el a hozzászólásaimat, keményen bírálom általában őket, de most szerintem nem a pasiban kell a hibát keresni.
2013. ápr. 5. 10:20

Elhiszem, hogy most szenvedsz, de gondolj bele, micsoda ember az ilyen, aki másba szerelmes, van barátnője, és veled csókolózik????

Szerinted ha ti együtt lennétek, és szeretne, nem tenné ezt meg veled is???

Tudom nehéz elfelejteni, mert szereted, de lépj tovább! Senki nem érdemel hűtlen társat!

2013. ápr. 5. 09:54

Elhiszem, hogy most szenvedsz, de gondolj bele, micsoda ember az ilyen, aki másba szerelmes, van barátnője, és veled csókolózik????

Szerinted ha ti együtt lennétek, és szeretne, nem tenné ezt meg veled is???

Tudom nehéz elfelejteni, mert szereted, de lépj tovább! Senki nem érdemel hűtlen társat!

2013. ápr. 5. 09:38
A sors fintora: elhagytad a párod az újért, majd ő elhagyott téged a régiért. Azzal se segítettél a helyzeteden, hogy hisztiztél a pasis programjai miatt. Ha belecsöppensz valaki életébe, nem várhatod azt, hogy teljesen felborítsa az addigi életét a kedvedért. Másrészről, milyen papucsnak gondolták volna a haverjai a párod, ha az első hisztid után ő behódol és nem megy el velük. Ha tényleg zavart a dolog, ezt valahogy több idő eltelte után, fokozatosan kellett volna neki beadagolnod hiszti nélkül. Azért sem értem a hisztit, mert a többi napon viszont azt írod, mindent megadott neked. Attól, hogy az előző pasijaiddal másképp csináltátok, nem olyan rossz az egy héten egy pasiseste/csajoseste. A pasik egymás között olyan témákat is ki tudnak tárgyalni, amit előttünk nem, illetve mi csajok is szeretünk magunk között pletyizni, miért nem mentél el te is a baránőiddel? Azzal pedig hatalamas szerencséd volt, hogy azon a bizonyos együtt töltött éjszakán nem használta ki a helyzetet, és csak puszilgatott. Remélem tanultál az esetből, és a legközelebbi kapcsolatodnál már nem fogod ugyanezeket a hibákat elkövetni.
2. c96ca9280e (válaszként erre: 1. - KEme22)
2013. ápr. 5. 09:17
Nem olvastam el végig,csak az első pár sort.Azt egy nőnek éreznie kell,ha ő vele csak jó,de nem szeretik!
2013. ápr. 5. 09:08
Amikor azt hiszed, hogy minden rendben van és a másik fél is szeret téged, úgy gondolod, hogy tökéletes minden, akkor jön a nagy csalódás: kimondja, hogy „jó veled, de én nem szeretlek”.
Vagy mikor az apró kis jelekből arra következtetsz, hogy újra akarja kezdeni veled és közben mégsem. Megint csak csalódás ér...

Ugrás a teljes írásra: Szerelem csak az egyik fél részéről...csalódások
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook