Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerelem csak az egyik fél részéről...csalódások fórum

Szerelem csak az egyik fél részéről...csalódások (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Szerelem csak az egyik fél részéről...csalódások

1 2 3
54. indi66 (válaszként erre: 46. - Pegasus0629)
2013. ápr. 6. 13:28
vannak sajnos. :/
53. indi66
2013. ápr. 6. 13:20

Hát én 2 hónapja jöttem össze a párommal.

Már az elején tudtam hogy nem vagyunk egyformák nem fog működni, el is zavartam párszor de ő kitartott. Hamar bemutatott a családjának, és természetesen én is, igénye volt rá.

De ő tényleg teljesen más mint én, én meghittségre biztonságra vágyom, ő csak bámulja a meccseit és a bulikról meg a hülye haverjairól beszél akiket egyébként birnék is de mivel úgy érzem hogy nem én vagyok az első így utálom őket mert rájuk fordít figyelmet, én meg keveslem.

Nagyon megszerettem ennek ellenére valamiért, és már beszéltünk egymással erről, ő is azt mondja hogy érzi hogy nem vagyunk egymáshoz valók, csak egymás mellett élünk de ő is megszeretett és hiányzok neki mikor nem vagyok ott, ezt ki is nyilvánítja keres üzen ezzel nincsen baj. Gőzöm nincsen hogy meddig tart még tart... eléggé ócskán érzem magam :/

2013. ápr. 6. 12:37
Egyik hónapban azt mondja szeret, a másikban meg hogy nem szeret... szakít, utána nagy szájjal újságolja mindenkinek hogy szakított mert nem szeret és kész... utána meg saját magát is lejáratja ezzel hisz akiknek ezt meséli látják újra velem. Ők is gondolják, hogy ez nem normális :D
2013. ápr. 6. 12:34
Én egy 10 és fél éves kapcsolatom szakítottam meg emiatt a pasi miatt mert bele szerettem... Azóta akivel szakítottam azonnal összejött a gyerekkori szerelmével és májusban lesz az esküvője... Utólag gondolkozik az ember, hogy hogy lehettem ennyire hülye és sajnos nem tudtam hogy ez vár rám...
50. 731e5b9ffb (válaszként erre: 49. - Pegasus0629)
2013. ápr. 6. 12:33
Sajnos szinglit nem tudok neked ajánlani, aki normális is, viszont azért akad még rendes pasi, csak ritka, mint a fehér holló. Úgy lehet belebotlani a normálisba, ha nem vesztegeted az időt az olyan határozatlan, komolytalan pasikra, mint akiről írtál.
49. Pegasus0629 (válaszként erre: 48. - 91d4989ab9)
2013. ápr. 6. 12:32
Engem is megkereshetne, ha létezik egyáltalán :)
48. 91d4989ab9 (válaszként erre: 46. - Pegasus0629)
2013. ápr. 6. 12:29

szerintem mind beteg, ebben a mai világban, egy normális nincs...



ha mégis van, keressen már meg:D

47. 91d4989ab9 (válaszként erre: 45. - Pegasus0629)
2013. ápr. 6. 12:27

nyugi tök mindegy mi volt eddig, meg hogy ki mikor mit nem csinált jól... a szép emlékeket tedd el a fejedben egy polcra és örülj hogy megtörtént, a rossz részét meg a kukába. légy kicsit egyedül, vedd kezedbe az életedet, szeresd önmagad nagyon és probálj pasi mentesen is boldog lenni, aztán majd rádtalál az igazid... ez nem lesz az, tudnék mesélni:D


de ha okos vagy más hibájából tanulsz, egy ismim hasonló kapcsolatba szült gyereket, együtt voltak, mind a ketten megbetegedtek fizikailag akkora lett köztük a feszkó, most válnak nem szépen, kell ez neked?:D

2013. ápr. 6. 12:23
Azt is tudom másoktól, hogy előttem volt neki egy 4 és fél éves kapcsolata ahol össze is volt már költözve a csajjal, de többször az évek alatt ugyanezt csinálta a nővel, hogy hazaköltözött a szüleihez utána vissza... aztán jött neki egy másik kapcsolata és az is kb 4 évig tartott ahol ugyanezt csinálta, hogy hol szakított a csajjal hol meg együtt volt vele... Tényleg vannak ilyen beteg pasik?
45. Pegasus0629 (válaszként erre: 44. - 91d4989ab9)
2013. ápr. 6. 12:19
Igazad van, az eszemmmel is tudom ezeket a dolgokat. Tavaly január 21-én jöttünk össze, utána tavasszal szakitott velem ok nélkül, aztán másfél hét múlva kibékültünk és mintha teljesen megváltozott volna felém egyhuzamban szakítás nélkül 9 hónapot. Még furcsa is volt, láttam rajta hogy boldog és imád... Ha össze szólalkoztunk és el akartam tőle jönni akkor félt hogy elveszít és nem akarta hogy elmenjek igy mindig kibékültünk... Na de én egy újabb apró vita alkalmávalidén január végén bepöccentem és megmondtam neki, hogy szakítok és ott hagytam... Akkor szomorú volt és vissza akart tartani de én nem engedtem. De két nap múlva megbántam a döntésem mert hiányzott nagyon és vissza mentem hozzá, ő vissza is fogadott de csak 3 napra és utána ő dobott... azt mondta hogy elmúlt a szerelem egyik napról a másikra és összetörtem a szivét mikor összepakoltam a cuccom és elmentem... Na azóta ahogy ez történt mintha megbolondult volna és hol felkeres hogy kezdjük újra, hol szakít.... Én ronthattam esetleg el, emgbántam hogy akkor mikor oda volt értem eldobtam...
44. 91d4989ab9 (válaszként erre: 43. - Pegasus0629)
2013. ápr. 6. 12:07

ez az hogy hü..e vagy, már bocs,


mit akarsz vegyen el, és hagyjon ott 2-3 gyerekkel magadra? minél előbb felejtsd el ebből nem lesz semmi.


az van hogy két-három hetente du.na egyet akkor megkeres aztán megint elvan egyedül egy darabig


ingyen ku.ája vagy. ennyi


nem sértegetlek mielőtt még feljelentesz csak hátha ettől felébredsz, 26 vagy lassan gondolom gyereket is akarsz, keress mást aki normális férfi

2013. ápr. 6. 12:04
Én egy se veled se nélküled kapcsolatban vagyok már több mint egy éve, és persze utólag is két hetet voltunk együtt, majd a pasi megint azt mondta, hogy csak rájött hogy nem szeret és inkább marad egyedül. Azt is mondta, hogy mikor összejövünk akkor mindig csak pár napig érzi hogy visszatért a szerelem érzése irántam és szeret de pár nap után ez megint elmúlik és csak rájön hogy mégsem.... íezt valaki tudja hogy mi???? Utána eltelik pár hét, nem ir, nem hiv, és pár hét múlva újra megkeres és ujra együtt vagyunk utána megint külön.... ő 34 éves, én 26
42. ittmost (válaszként erre: 33. - Mikiller)
2013. ápr. 6. 06:50

Szóval mégiscsak akarsz még kicsit tapicskolni abban a kakiban.

Egyértelműen mazochista vagy.Küldenék is neked egy korbácsjelet,hogy jól teljen a hétvégéd:)Csetelés közben csapkodhatnád a saját hátad.

41. vberni01 (válaszként erre: 28. - Mikiller)
2013. ápr. 6. 06:15
uhh. Eléggé mazochista hajlamaid vannak! :)
40. vberni01 (válaszként erre: 35. - Bekacomb)
2013. ápr. 6. 06:11
és a pasik tudják, hogy mit akarnak???????
2013. ápr. 6. 06:08

A férfi és a nő bár genetikailag 100%-ban megegyeznek, mégis teljesen különböznek egymástól.


Egy férfinak az, hogy barátnője nélkül bulizik, nőkkel csókolózik, lefekszik velük, érzelmek nélkül is megy.


Egy nőnek általában nem- mi képesek vagyunk belemagyarázni dolgokat, szenvedélyt, érzelmet.


Nem direkt okoz fájdalmat, nála ez genetika, de ahogy ő is mondta, ha nem ivott volna, nem fajulnak el így a dolgok.


Hidd el, el fog jönni a nagy ő, aki nem akar majd nélküled bulizni, aki veled akar lenni, és aki szeret téged. Minden embernek megvan a párja, csak hidd el, hogy megtalálod, és enged el ezt a fiút, aki összetörte a szíved. Jobban jársz!!!! :)

38. aa84065182 (válaszként erre: 36. - Mikiller)
2013. ápr. 6. 06:00
Figyi, nem kell minden tetszést ennyire komolyan venni! Oké elhiszem, hogy szívdobogtató, meg fúdeizgalmas, meg jajjdetetszik, de... szóval hogy mennyire olvadsz szét egy tekintettől vagy egy félmondattól, az is a te választásod, mint minden más is. És egyáltalán nem muszáj szétolvadozni rögtön. Ha rád mosolyog a nő, és váltotok pár mondatot, legyél kedves, mosolyogj te is, örülj a pillanatnak, és _uralkodj_magadon_ abban a tekintetben, hogy nem képzelsz rögtön többet a dolog mögé! Valóban, a csajok szeretnek tetszeni, de azt mi se szeretjük, ha a kiszemelt pasin látszik, méghozzá egyből, hogy odáig van meg vissza, és ha azt mondanánk ugorjon, csak azt kérdezné, milyen magasra? Egy kis tartás, na az nem árt!
37. mikiller (válaszként erre: 34. - Anianiko.)
2013. ápr. 6. 00:09
Igazad van!
36. mikiller (válaszként erre: 35. - Bekacomb)
2013. ápr. 6. 00:00

Mindkettő. csak az a baj hogy marhára tetszik.. :(


Ritkán tudok olyan nővel összekeveredni akire ha ránézek már úgy olvadozok mint a Terminator 2-ben a T-1000-es, mintha mimetikus polialloidból lennék én is.. Csak engem nem kell lehűteni folyékony nitrogénnel aztán szétlőni majd újra megolvasztani a darabkáimat mert széthullok és aztán elolvadok magamtól is..

És ezt ki is használja...


Mekkora egy romantikus hajlamú egyén vagyok.. a fenti mondat minden csajnak könnyet csal a szemébe szerintem.. főleg ha gépész csajról van szó, esetleg anyagmérnökről .. ők még értik is :D


Nagyon nehéz dolgunk van.. én tudom mit akarok, régóta és bizony a csajok tényleg tudnak úgy viselkedni hogy úgy tűnjön mintha ők is ezt akarnák, aztán mégsem, pedig de, pedig aztán nagyon mégsenem.. Elég egy két megfelelő mondat, egy két megfelelő szituációban elkövetett mosoly ami szinte terror támadásként éri a megfelelően romantikus férfi szíveket.


És erre MINDEN nő képes (nők között dolgozom, még sokszor a nálam 20 évvel idősebb kolléganőimen is meg tudok lepődni, meg bevallom velük tudok a legjobbakat ökörködni), de csak az a jó nő aki ezt olyan célra használja hogy magába szerettesse azt a férfit akit kinézett magának.. Jól tévedek?

2013. ápr. 5. 23:26

Na akkor vagy az van hogy mégsem tanultál semmit a történtekből vagy született peches vagy. Bocs, nem bántani akarlak.

Amúgy szerintem a mai pasiknak piszok nehéz dolga van a csajokkal. Egyik sem tudja hogy mit akar, vagy az amit akar az kb. 5 percenként változik.

2013. ápr. 5. 23:26
Akivel lehet játszadozni, azzal fognak is. Vagy változtatsz ezen és búcsút mondasz a rongybabaságodnak, vagy továbbra is semmibe fognak nézni. Nem csak Ő. Más is.
33. mikiller (válaszként erre: 32. - Bekacomb)
2013. ápr. 5. 23:08
Most is épp egy másik hülyével chatelek aki elvileg 256X dobta ki a pasiját és két hete még én feküdtem rajta..
32. Bekacomb (válaszként erre: 28. - Mikiller)
2013. ápr. 5. 23:05
De sajnálom. :-( Viszont nekem úgy tűnik, hogy sokat tanultál mindebből. Remélem, legközelebb sikerül.
31. mikiller (válaszként erre: 29. - 731e5b9ffb)
2013. ápr. 5. 23:03
Uhh én eddig ilyennel még nem találkoztam..
2013. ápr. 5. 23:02

Az én példámból meg a sajátodból okulva.. hagyd a fenébe.. dobd ki.. amúgy két hete velem is kevert egy nő mikor ott a pasija akit meg én is ismerek. :)

És nem én teremtettem meg a lehetőséget, meg hazudott is hogy szétmentek, most meg mikor kérdőre vontam, azt mondta hogy az nem is úgy volt... Ti sem vagytok könnyű és egyszerű esetek.. :P

29. 731e5b9ffb (válaszként erre: 28. - Mikiller)
2013. ápr. 5. 22:58
Az amerikai romantikus vígjátékokban szoktak az ilyen dilis csajokba belezúgni a fiúk. Én meg sosem értettem, miért kínozzák magukat, amikor vannak normális, megbízható lányok is. Kívánom, hogy te is találj végre egy normálisat! Vagy amilyet szeretnél, ha megint egy ilyen diliset, akkor olyat!:)
2013. ápr. 5. 22:49

Uhh itt kipicsoghatom magam.... véggreeeee.. :)


No én is így jártam, csak nekem fél évig tartott.. amúgy az első nagy szerelem volt (igen, szét is szedett rendesen, azóta sem találtam senkit sem, pedig ennek több mint 2,5 éve), legalábbis részemről, mint kiderült, egyoldalú volt ez rendesen.


Összejöttünk, de már az elején voltak jelek, csak hát a love beficcent részemről ezerrel. Pl. hogy napokig le se tojt (teszem azt hozzá már az első alkalommal mikor feljött hozzám, összebújtunk, ami alaposan meg is lepett). Örült mikor látott (az elején), de magától eszébe nem jutott felhívni, keresni, stb. Mikor ezt szóvá tettem volt hogy küldött egy sms-t hogy már pedig gondol ám rám meg stb. :) Aztán ennyi.

Közben meg lelkesen ecsetelte (sokszor mikor meghívtam magamhoz, vagy valahová, vagy ő hívott mweg hozzá) hogy milyen szerelmes a volt francia tanárába, meg hogy egy olyan srác érdeklődik utána, akinek nem volt ki a négy kereke, meg állítólag azt sem tudta eldönteni hogy a fiúkat vagy a lányokat szereti :). Amúgy az ex nőm francia bölcsész.

Ilyen vetélytársaim voltak. Még leírni is gáz (láttam képet a tanárról, tudom miről mekegek, hát azért no..).


Jah aztán kitalálta hogy ő világgá akar menni, meg kirándulgatni, túrázni és hogy én túl földhözragadt vagyok, röghöz között.


A "hátam mögött" elkezdett feljárni Pestre ilyen túraszövetséges misékre, mert ő a vallási túracsoporttal akart kirándulgatni (magyar El Camino szövetség, a kék túrás póvertrekkerek), hogy megtalálja önmagát. Közben meg bevallotta és lelkesen mutogatta nekem a naplóját amiben minden második oldalon a francia tanárbácsija monogrammja ficegett, pont véletlenül ott nyitotta ki a füzetet, jah és kiderült hogy ennek a túraszövetségnek a francia tanár bácsi volt a vezetője.


Jah még együtt se voltunk szinte pár hete, mikor felhívtam hogy nézzük meg az 500 nap nyár című filmet (aki látta tudja miről van szó, én azóta is rühellem) és ő már akkor azt mondta hogy a főszereplő csaj karakter cipőjében jár (a csaj 500 napon keresztül sz*rakodik egy sráccal aki fülig beleszeret, majd kidobja és hozzámegy egy gyíkhoz, röviden ennyi a történet :D ).


Teszem azt hozzá, bármennyire is szerettem, azóta is hallgatom hugomtól meg haveromtól hogy hogy voltam képes egy ilyen randa lányba belezúgni, de hát ez van és ez nem is tartozik a törénethez, ergo nem egy ilyen kis királylány kinézetű csajsziról volt szó, bár önbizalma az volt, nem kevés.


Jah és persze ő dobott ki, miután órákon át kínzott meg azért egy ilyen színpadias búcsúcsókkal váltunk el persze.


Jah kaptam olyat is hogy ő a legjobban egy filmbe szerelmes (A Forrás, egy nagyon elvont, szerintem rém gyenge film, aminél az egyik színész játéka és a CG kiemelkedő, különben egy elvont agymenés), az anyján kívül mást soha nem fog ennyire szeretni, ergo a csaj teljesen agyhalott volt..

De én imádtam..


Amúgy engem sem kellett félteni mert szinte becsavarodtam, majdnem beleőrültem a dologba, és ezt bizony néha ki is mutattam..


Jah a poén, hogy igazából félig meddig ő szedett fel.. én 1 hónapig agyaltam hogy akarom-e, csak egyik haverom mondta hogy már itt lenne az ideje kipróbálni milyen egy kapcsolat.

Hát remélem nem ilyen..


Jah a részéről happy end lett a dologból. Ő vidáman kirándulgat minden hétvégén, meg hétköznapokon is az ország és a közeli országok területén, és közben a túraszövetségben össze is szedett egy srácot.


Szóval én így jártam... hosszú lett, de talán érthető miért ilyenek sokszor a hozzászólásaim 1-1 témánál.

2013. ápr. 5. 20:34
Hidd el lesz olyan ember aki őszintén viszont fog szeretni. Ő még nem képes rá vagy nem gondol komolyan. Ne gyötörd és ne bántsd Magad!
26. megi04 (válaszként erre: 1. - KEme22)
2013. ápr. 5. 18:47

Mert egy tapló.És unatkozik.Nincs kilátásban szerelem,és ez néha hiányzik neki.Még az is elképzelhető,hogy ha egyszer egy ilyen "érzelgős pillanatában" elküldenéd melegebb éghajlatra,akkor átgondolná...

Hiszen a pasik vadászok..:) És nem kedvelik,ha a vad magától elesik..:)

2013. ápr. 5. 17:32

Ha a huszas éve elején jár a srác, akkor érthető, hogy fontosak neki a haverok, és ezt nem is szabad megtiltani senkinek ennyi idősen, hogy a barátaival legyen. Ez nem feltétlenül kell, hogy egy kapcsolat rovására mennyen.

Úgy tűnik viszont, hogy úgymond "kihasznál", mert tudja, hogy ott vagy neki, és odavagy érte. Ha szeretne, akkor nem csinálná ezt Veled, hanem csak magának akarna. Ha egy fiút érdekelsz, akkor megkeres, felhív, szerelmet vall, ennyire egyszerű az egész. Ne fuss olyan vonat után ami nem vesz fel! :)

Amúgy is manapság az ilyen huszonéves suhancoknál nem lehet tudni hogy mi van, nagyon ritka, hogy ilyen korban érettek, van hogy még 30 évesen is csak a haverok meg a bulizás a fontos nekik. Ez van...

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook