Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szerbia fórum

Szerbia (beszélgetős fórum)

2012. máj. 3. 20:32
Sziasztok. Segitene valaki szerbiába most kb milyen árak vannak üditö cigi stb és mennyi most a dinár forintba és euróba?
7. Füge 67 (válaszként erre: 6. - Encsy75)
2010. ápr. 6. 07:51
anno elég rondán átvágtak...akkor jött be valahogy a szerb dinár,mi meg a régit kaptuk...sehol se fogadták el :D , jó lecke volt...mai napig meg van az a pénz.
2010. ápr. 2. 07:35
Ja csak váltóban válts!!!
5. Encsy75 (válaszként erre: 4. - Füge 67)
2010. ápr. 2. 07:33

Szia!

Én tavaly is voltam.Pl függönyt vettem.Negyed annyiért mint Szegeden.Muszlin függönyt szép hímzéssel.De vettem papucsot is bőrt3000.-,nadrágot nyárit 1000.-,edzőcipőt2500-ért és még sorolhatnám.Nagyon meg kell nézni,hogy milyen az árú,sok a török silány.Csak nem mindegy,hogy mivel fizetsz.Ha tudod inkább válts a piac sarkán van a váltó.Euro-t dinárra.Mert akár euro,akár forint árat mond a piacon úgy rosszabúl jössz ki mint ha dinárral fizetsz.De váltják a forintot is a váltóban.

4. Füge 67 (válaszként erre: 3. - Encsy75)
2010. ápr. 1. 14:23

Sziasztok!

Igen Szabadkára jártunk...2003 környékén. Akkor nagyon megérte, de most olyat hallottam, hogy közel azonosak az árak, üzemanyagárak és ruhaárak is.

6 gyereket nevelek egyedül, nem lenne mindegy mennyiért mit kapok rájuk.

2010. márc. 31. 07:24

Szia!

A "régebbenhez" képest persze drágább,de még mindig olcsóbb mint itthon.

Mi éppen áprilisba megyünk,cipőt és ruhaneműt venni a gyerekeknek.Biztos Szabadkára jártatok!A határ mellett tudomásom szerint ott van egyedül ekkora piac.

2010. márc. 30. 17:54
Szabadkára?
2010. márc. 30. 17:40

Sziasztok!

Tud valaki segíteni?

Régebben kijártunk a Szerb piacra vásárolni, ruhaneműt, csokit stb. ,most megint ki szeretnék menni.Nem tudjátok mennyire ugrottak meg az árak mostanában?

Köszi

Füge

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook