Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Szeptember vége felé milyen az időjárás a Chalkidikin? fórum

Szeptember vége felé milyen az időjárás a Chalkidikin? (tudásbázis kérdés)


2015. aug. 6. 22:48
Köszi a válaszokat!
2015. aug. 4. 18:31

Mi október 5-től 12-ig voltunk Sartin nászúton. Gyönyörű napos, meleg idő volt, a tenger kellemes, fürdésre épp jó. Csokibarnán jöttem haza.


Egy évvel később szept. végén - egy héttel korábban az előző évitől - voltunk Asprovaltán. Kellemes meleg idő volt, csak rengeteget esett az eső, strandolni csak 2 napon tudtunk.


Úgy hogy hideg biztosan nem lesz, csak előfordulhat esősebb időjárás, ami mindig lutri ha nyaralni megy az ember, nyáron is előfordul néhány zivataros nap.

2015. aug. 4. 11:38

Korfun voltam szeptember elején és meg lehetett dögleni. Nem tudom mivel lesz másabb szeptember vége egy kicsit fentebb, bízunk a jó időben. :)

Köszi!

4. 6f257fd90e (válaszként erre: 3. - 6f257fd90e)
2015. aug. 4. 10:45
Most nézem, hogy szinte semmivel nincs délebbre Korfu, szóval go, go!
3. 6f257fd90e (válaszként erre: 1. - 112c0920b7)
2015. aug. 4. 10:44

Tavaly szeptember 10-ike körül voltunk Korfun nászúton (igaz, nem Chalkidiki, és kicsit délebbre van), de nagyon jó volt az idő. Egy napon volt, hogy esett huzamosabban, más napokon is voltak kisebb viharok, de ilyen fél órásak csak, kb és utána megint lehetett strandolni.


Olaszországban, Caorle mellett, Porto Santa Margheritán is voltunk tavalyelőtt, szeptember második hetében, kb ott is ugyanilyen volt a helyzet: egy napot esett komolyabban, a többi napokon is volt eső, de nem zavaróan. Az esős napra beiktattunk egy kirandulást a környék városaiba :)


Jó pihenést nektek majd!

2. f3000dc5ef (válaszként erre: 1. - 112c0920b7)
2015. aug. 4. 10:41
Az elején még jó meleg az biztos :D a végén még nem voltam, de ahogy beszélték az ottaniak, még akkor is kellemes nyári.
2015. aug. 4. 10:40
Van valakinek tapasztalata, hogy szeptember vége felé milyen az időjárás a Chalkidikin?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook