Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szeplők eltüntetésére bevált valakinek valamelyik krém? fórum

Szeplők eltüntetésére bevált valakinek valamelyik krém? (beszélgetős fórum)


10. -Mimi- (válaszként erre: 8. - Egri maja)
2012. júl. 3. 11:06
Az nekem is tetszik amikor nyáron az orcán pár apró kis szeplő megjelenik. Na de nekem télen-nyáron jó nagy barna pöttyökkel van tele az egész arcom.... Ezt megszokni nem lehet... Nekem azt mondták, ahogy idősödök majd halványulni fog, na nálam ez se jött be... :-D
2012. júl. 3. 09:24

én imádom a szeplőimet:))

ha jönnek, ttudom,hogy tavasz van!!

2012. júl. 3. 09:20

Akinek van szeplője,az télen-nyáron hordja:)

Csak általában tavasszal erősebb lesz az UV hatására,ezért fontos a fényvédelem.

Szerintem szép a szeplős bőr!

Midig szeplős voltam,sosem volt vele bajom,és kozmetikusként is csak szép szeplős bőrökkel találkozom!

Örüljetek már neki egy kicsit!:)))

2012. júl. 3. 09:14
Én még télen is szeplős vagyok... :-( Nagyon utálom, már egy csomó mindent kipróbáltam de semmi nem segített. :-/
2012. júl. 3. 09:01

Sziasztok!

Azt mondják,h csak a szép bőr szeplős!:)))

Egyébként tényleg napfény védelemmel lehet elkerülni,h még erősebb legyen.

A májfoltok már egészen más téma...ha az arcon van,nem mindegy,h hol és csak egy vagy szimetrikusan esetleg kettő van-e belőle,mert ezek mindig vmi belső dologra utalnak.Lehetnek belső szervrendszer okozta kozmetikai hibák vagy hormonális jellegűek,illetve fotoszenzitiv vagy fototoxikusak.Szóval vigyázni kell a bőrünkre!

De ha vkinek csak szeplős,az örüljön neki,mert nem csak szerintem,de a pasik szerint is szexis!:)

Üdv:Maja

2012. júl. 3. 08:37

[link]


itt megtalálsz minket, a májfoltos topicon.

Én kövirózsát (levét) használok, nekem napfoltom van, de brutál nehéz tőle megszabadulni, ha el is halványítod, mindig kell védeni a fénytől :(

2012. júl. 3. 08:35
Én mindenhol vastagon szeplős vagyok. Főleg az arcom és a vállam nagyon olyan. Engem zavar, de nem tudok ellene mit tenni, úgyhogy nem küszködöm már vele. Millió helyet megjártam, de mindenhol azt a választ kaptam, hogy fogadjam el hogy ilyen. Egyébként konkrétan tejfehér a bőröm vörösesbarna szeplőkkel... tök gáz szerintem :(
2012. júl. 3. 08:33
Bocsi a helyesírási hibákért
2. fibi82 (válaszként erre: 1. - 1d97508455)
2012. júl. 3. 08:32

Ephelys-t próbáld ki, de csak este kent be magadat. Nappalra meg 50 F fényvédő!

(Ephelys-t lehet kapni 1500 Ft ért kábé, Herbária boltokban is).

nem mondom hol eltünteti, de elhalványítja, de a fényvédő az kell, hogy ne erősödjön újra ki!

Szerintem szép a szeplő, de talán így tudsz vigyázni rá, hogy ne szaporodjon és ne erősödjön.

Kora tavasztól jó, ha fényvédőzöd (legalább 15F nappali krém télen-kora tavasszal és ősszel), nyáron sajnos fényvédő 30F-de inkább 50.

2012. júl. 3. 07:40

Ilyenkor nyáron a naptól szeplős az arcom. Eddig nem is volt annyira vészes, de mióta szültem, nagyon rossz a helyzet... Szinte az egész arcomat beborítják a nagy szeplők, ami nem túl szép látvány.


Arra lennék kíváncsi, valaki találkozott-e olyan krémmel, ami valóban eltünteti, vagy halványítja a szeplőket.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook