Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szép volt a bőröm. De éjjel meló közben dög meleg volt, izzadtunk mint egy ló, és most teli vagyok pattikkal. Normális? fórum

Szép volt a bőröm. De éjjel meló közben dög meleg volt, izzadtunk mint egy ló, és most teli vagyok pattikkal. Normális? (tudásbázis kérdés)


2010. júl. 17. 19:41
tulajdonképpen használhatsz tonikot/alkohol készítményt, de utána mindenképp hidratálni kell , kizárol víz alapú hidratálóval és nnem zsír alapúval!
2010. júl. 17. 18:23
Az alkohol nagyon szárít az a baj....amúgy vegyesen, gyulladt és van 1-2 rendes is..miért? mi azért fontos ez hogy milyen jellegűek?
2010. júl. 17. 17:34
Gyógyszertárban vegyél tiszta alkoholt....rendkívül jól zsírtalanít...és avval kend át !
2010. júl. 17. 14:04

A szauna levegője tiszta--amúgy való igaz méregtelenítő hatása van!


Rendes Acne jött ki rajtad (azaz gyulladt gennyes), vagy csak apró sűrű "pöttyök"?

2010. júl. 17. 13:32
De ez meg az ért érdekes, mert sokak szerint ha az ember szaunázik, az segíti a bőrméregtelenítését...vagy akko r most hogy van ez?
5. Dinuss (válaszként erre: 4. - 133362853e)
2010. júl. 17. 13:05
De a zart helyen a hoseg olyan,mintha szaunaznal.A goz hatasara elojonnek a pattanasok.Sajnos ezt el kell fogadnod.
2010. júl. 17. 12:45

ÁÁÁ....egyrészt hülyének is néznének, meg megmondom őszintén semmi értelme. Megmostam az arcom egy nedves zsepivel, kiléptem a mosdóból, már újra fénylett a homlokom, 2 percre rá meg folyt a halántékomon a víz cseppekben.

Kibírhatatlan meleg volt. Fülledt meleg hely. Valóban a hőség és az izzadás tehette? De miért? Kondi után is izzadt vagyok és verejtékezek, mégsem pattogok ki.

2010. júl. 17. 12:42
Sztem vigyel magaddal arclemosot meg vattapamacsot es amikor van ra lehetoseged torold at mindig a borod.Ennel tobbet ugyse nagyon tudsz tenni.Megkerdezhetem hol dolgozol?
2010. júl. 17. 12:38

Éjszakai helyen dolgozom. Elég zsíros bőröm van. Tiszta arccal mentem melózni (éjszakai szórakozóhely) és rohadt meleg volt benn. Izzadtunk is rendesen. Most reggel hazajöttem, belenéztem a tükörbe, és sok jónéhány pattanás jött rám. Miért?


Cigifüst annyira nem volt. Csak a meleg? Az hogy izzadt a homlokom, és az acne baktériumok pattanásokat okoztak? Vagy eltömődtek a pórusok? De hogyan tömődnek el, mikor meleg van, ink. kitágulnak.


Mindegy. Szerintetek tehetek ez ellen valamit legközelebb? Sűrűn mossam az arcom hideg vízzel, az segít?


Jah és csak nekem. Többi munkatársamnak meg sem kottyant, egy deka patti nem volt rajtuk. Mondjuk cask nekem zsíros a bőröm a társaságból.

2010. júl. 17. 12:38
Szép volt a bőröm. De éjjel meló közben dög meleg volt, izzadtunk mint egy ló, és most teli vagyok pattikkal. Normális?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook