Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Szép szállások fórum

Szép szállások (beszélgetős fórum)


2017. máj. 11. 06:55
Én egyszer Agárdon voltam a Vadkacsa-házban. Ez egy panzió. Annak jó, aki szereti a régies bútorokat, a kellemes, de nem modern környezetet. A bútorokat hazatértünkünk után lemásoltam, annyira tetszettek. És nagyon kedvesek voltak.
12. 35d45e2ed1 (válaszként erre: 9. - Channa*)
2017. máj. 10. 18:49
Hát igen nyugis pihire nem alkalmas, elég pörgős hely. De mi jól elvoltunk ,nappal strandoltunk amit imádok este illetve éjjel meg elmentünk sétálni a sétányra, hallgattuk a zenét illetve elmentünk táncolni vannak jó helyek.
11. bnedora (válaszként erre: 1. - Alexxa)
2017. máj. 9. 22:57

Gondolom az árat /főre írod.

Sok szép hely van, de konkrétan milyet szeretnél. Valakinek az hegyes táj, van akinek a gyógyvíz a fontos.

2017. máj. 9. 21:48

[link]


Tavaly október végén itt ünnepeltük mindkettőnk szülinapját. Csak ketten voltunk az egész házban. Olvass benne, nézz szét.

Számunkra felejthetetlenné vált ez a szállás.


(Tanács: egyébként tényleg érdemes minden szállás foglalás előtt elolvasni a vendégek véleményét.

Egy tescos gyulai apartmant csak azért nem foglaltam le, pedig árban nagyon klassz volt, mert többen írták, hogy mennyire koszos volt a szoba és a fürdőszoba.)

9. Channa* (válaszként erre: 8. - 35d45e2ed1)
2017. máj. 9. 20:37

Mi egyszer voltunk úgy Siófokon, hogy ezen a sétányon volt a szállásunk. A szállás szép volt, a kaja jó és elég, de ami ott ment az szinte elviselhetetlen volt. Zajosabb, mint Budapest. Pihenésre nem alkalmas.

Szerintem.

2017. máj. 9. 18:21
Club hotel apartman 218 Siófok. Ez egy hatalmas nagy kör alakú emeletes épület Siófokon közvetlenül a Balcsi partján, nagyon színvonalas apartmanok vannak 40 nm - 100 nm között. Jó a felszereltsége, tiszta és mindegyik erkélyes, van ingyenes parkoló és a strandra is ingyenes a (part menti strand) Nagyon sok minden függ persze attól hogy melyik utazási irodától veszed ki, mindenki más színvonalon tartja karban az apartmanját. Siófok egyébként is isteni klassz. A szálloda szinte a legnagyobb a parton (Beszédes József sétány). Nagyon tudom ajánlani.
2017. máj. 9. 14:45

Hotel Barack, Tiszakécske

Tiszta, modern, igényes, hatalmas wellness részleg és közel van a Tisza, nagyokat lehet sétálni, biciklizni

2017. máj. 9. 10:58

[link]


Ez is egy nagyon szép szállás

5. unom (válaszként erre: 1. - Alexxa)
2017. máj. 9. 10:56
Ha van a szállásnak Google oldala, ott nézz szét. Az ottani véleményeket nem tudja a tulajdonos moderálni.
4. szeretekolvasni (válaszként erre: 1. - Alexxa)
2017. máj. 9. 10:35
Olyan oldalakon keress, ahol vannak vélemények, azok általában őszinték, főleg, ha negatív a tapasztalat, azt tuti megírják (booking.com, szallas.hu). Én már sokszor foglaltam így és a vélemények alapján választottam. Bármilyen szépek is a képek, ha az ágy pl. kőkemény, a szőnyeg foltos, a kiszolgálás meg gyatra.
2017. máj. 9. 10:23

[link]


Ezt mindenkinek nagyon tudom ajánlani.

2017. máj. 9. 10:18
Tesco honlapján vannak olcsó, jónak tűnő 3 naposak.
2017. máj. 9. 10:15

Sziasztok!


Tudnátok ajánlani jó helyeket magyarországon vagy akár külföldön ahova érdemes lenne elmenni. Ha lehet panzió, hotel neveket is kérnék kinek melyik vált be. Eddig Eger és Gyula jött szóba (de szivesen vesszük ha valakinek van más ajánlata valami szép helyre ahova érdemes elmenni) de annyi hotel és apartman van a neten, nem tudjuk eldönteni melyik jó, mert sajnos volt már párszor hogy olyan szállást fogtunk ki ami eléggé átlagon aluli volt, holott a képeken nem úgy nézett ki. Kb. 4-5 napra szeretnénk menni de ha külföld akkor 1 hétre is. Árban 50 eft-ig bár gondolom külföld drágább. Ellátás mindegy de nem baj ha van benne reggeli vagy vacsi ha finom:) Egyszer voltunk balatonon egy nagyon jó helyen ahol svédasztalos volt a reggeli és a vacsora és nagyon finom volt. De sajnos sok olyan hely is van ahol elég gyér az étel:(


Köszi előre is

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook