Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szép bőrt szeretnék fórum

Szép bőrt szeretnék (beszélgetős fórum)


2009. júl. 11. 22:57
én is!!!
5. Bianka3 (válaszként erre: 3. - Zsuzsipavlovits)
2009. jún. 18. 14:16
Vettem halolaj kapszulát és B-vitamint, nem tudom, de valamelyik használ. Kisebbek lettek a pattanásaim és nem is jön annyi elő. Kb. 1 hónapja szedem, remélem még tovább fog javulni.
2009. máj. 20. 14:05
Szerintem a B-vitamin koplexet próbáld ki. Szebb lesz tőle a bőröd.
2009. máj. 2. 22:39

Sziasztok!

Érdemes belülről is szépíteni a bőrt.

Ha sok tengeri eredetű halat fogyasztunk, szép lesz a bőrünk, fiatalító hatása van, és nagyon jó a fogaknak, csontoknak, a szívünknek is.

Mi már évek óta fogyasztjuk a Lysi izlandi tőkehalmáj olajat, 3 havi adag kb. 1600 ft körül van, gyógyszertár és gyógynövény boltja válogatja.

Napi egy evőkanállal kell bevenni, és közvetlen inni kell rá gyümölcslét.

Aki nem szereti a halat, kapszulában is lehet kapni, vagy citromos és gyümölcsös izesítéssel.

Nekem izlik, sőt az egész családom szedi rendszeresen.

A férjem fitnesz edző, ő különösen imádja, sok a fehérje benne.

Ráadásul soha nem vagyunk betegek.

Érdemes kipróbálni, megéri.

2009. ápr. 14. 14:10
Szia! Szerintem ne kíséréletezz, hanem menj el egy jó kozmetikushoz. A szép bőr alapja a tiszta bőr, amit egy alapos tisztítással lehet a legkönnyebben elérni. A kozmetikus tud neked ajánlani jó és hatásos krémeket is...
2009. ápr. 14. 14:05
Szép bőrt szeretnék, mit tegyek? Mi az, ami már bevált? (Inkább kozmetikai szerekre gondolok) Zsíros, pattanásos, tág pórusú a bőröm. Néha durvának érzem és néha foltokban piros vagy inkább rózsaszín. Nagyon zavar.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook