Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szenzoros integrációs terápia. Vannak valakinek tapasztalatai? fórum

Szenzoros integrációs terápia. Vannak valakinek tapasztalatai? (beszélgetős fórum)


2011. aug. 18. 17:20

Minket ergoterapeutához küldtek a nyár elején, de akit ajánlottak még időpontot sem tudott adni, nem hogy rá nézzen a gyerekre. A finom mozgással van problémája, mivel már iskolás, ezért fontos lenne, hogy mihamarabb csináljunk valamit.

Győr-moson-sopron megyében tudnátok ajánlani fejlesztő pedagógust, aki megnézné és elmondaná milyen gyakorlatokat végezzünk?

9. zebracsikó (válaszként erre: 7. - Kircsi.)
2011. aug. 18. 15:29
8 évesen is használni fog, emiatt ne aggódj!!
8. zseba (válaszként erre: 7. - Kircsi.)
2011. aug. 18. 14:51

Értem!

Mi 3 évesen kezdtük, akkor a beszédindításban sokat segített a kisfiamnak.

Úgy tudom - legalábbis több helyen azt olvastam -, hogy ilyen idős korban mint a Te gyermeked, már jobb az alapozó terápia.

Ha össze tudjuk hangolni az ovival, akkor mi is arra fogunk járni.

7. kircsi. (válaszként erre: 6. - Zseba)
2011. aug. 18. 14:37

Köszi, igazából most jött meg a szakvélemény a pszihológustól ő ajánlotta ezt a terápiát.Tanulási nehézségei vannak meg még sok minden ami nem volt feltünő eddig.A TtIQ:84.

Csornán lakunk és szerencsére van a városban olyan intézmény ahol foglalkoznak ilyennel.Majd most fogom visszavinni,hogy megbeszéljünk mindent.A probléma,hogy már 8 éves és nem biztos,hogy használ.

2011. aug. 18. 14:20

Szia!

Milyen problémával kapcsolatban szeretnél informálódni?

Nekünk van tapasztalatunk! Mi Bp-re jártunk Lakatos Katalinhoz! A gyakorlatokat itthon csináltuk, csak havonta 1-szer kellett felmennünk Bp-re. Keresd meg a BHRG alapítvány honlapját, ott megtalálod az elérhetőségüket.

Üdv. Timi

5. kircsi. (válaszként erre: 4. - Zebracsikó)
2011. aug. 18. 14:19
Köszi!Valamit elnézhettem vagy rosszul kerestem.
2011. aug. 18. 14:16
3. kircsi. (válaszként erre: 2. - Zebracsikó)
2011. aug. 18. 14:13
Egyetlen cikket találtam,azt már olvastam.Én személyes tapasztalatokra gondoltam.
2011. aug. 18. 14:04
TSMT - keress ilyen fórumot, van!
2011. aug. 18. 14:00
Szenzoros integrációs terápia.Vannak valakinek tapasztalatai?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook